Fórum pridal Kamikatze, 12. 8. 2020 11:50 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

s ktorym dievcatom birdzu (z uvedenych) by si chodil?

0
Kamikatze

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dedee

12 ročný chlapec

Zaujimavy vyber.
    Vsetky spaja to, ze tu vystupuju jak poloretardovane? :D
  2. 2
    Likju

25 ročný muž

Netuším, nepoznám ani jednu.
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

:-/ :-/ :-/
  4. 4
    Atropos

31 ročný muž

Počúva dobrú hudbu (thumbs)
  5. 5
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Ktorý z ublížených vytvoril toto fórum? Tipy?
  6. 6
    Livre

20 ročné dievča

@rebarboe neviem, ale je jasné, že je to pako.
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jedine s pičkou :S
  8. 8
    Picka

24 ročné dievča
    Gbely

@torpedo08 ahojqy aKhoo sa máŠs (cmuk)
  9. 9
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@picka teraz už krásne (cmuk)
  10. 10
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@rebarboe @livre ale no, o ženách nemôže vzniknúť takáto anketa?
  11. 11
    Dwarvax

33 ročný muž

Co je to za divnu potrebu vytvarat taketo fora. Nie len toto, ale aj to predchadzajuce v panskej verzii...
  12. 12
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Neviem podľa čoho vznikol tento výber ale azizi na mňa pôsobí jak anjelik ostatné buď neregistrujem alebo k nim nemám žiadny špeciálny vzťah...ale retardovaná nie je určite ani jedna zo zoznamu
  13. 13
    Papver

24 ročné dievča

@teal Súhlasím. Určite vzniknúť môže, ale napríklad užívateľky Azizi a Mariquittka tu (aspoň ja som nepostrehla) nikoho neurážajú, vystupujú príjemne a vždy prispejú do diskusie zmysluplným príspevkom a tak som nepochopila, čo zakladateľ chcel povedať tým, že ich obsadil ako možnosti do ankety.
  14. 14
    Energy1010

23 ročný chalan

So žiadnou.
  15. 15
    Greenapple

hrá sa, že má 0 rokov
    Skrachovalý pseudo-psychológ

(love)
  16. 16
    Livre

20 ročné dievča

@teal mne prekáža aj to prvé fórum, všeobecne nerozumiem zmyslu týchto ankiet
  17. 17
    Zahi

29 ročný muž
    Turzovka

@papver co ak to bol len nahodny vyber a problem v tom hladate len vy ostatni? to ze to forum predtym bolo zamerane na urcitu skupinu neznamena ze musi aj toto...
  18. 18
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@papver no veď to je práve ich plus! Podľa mňa za tým bude asi to, že sú single, nie?
  19. 19
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@livre ani ja nie, ale je to vtipné. :D
  20. 20
    Papver

24 ročné dievča

@zahi Tak v tom prípade som nasratá, že tam nie som aj ja. Čo to má znamenať @zakladatelankety? :D
  21. 21
    Dwarvax

33 ročný muž

@16 no zmysel je imho byt za kazdu cenu zaujimavy a vtipny, pripadne si do niekoho kopnut. iny "zmysel" v tom nevidim.
  22. 22
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@papver Za teba by som hlasoval! :D
  23. 23
    Papver

24 ročné dievča

@teal (love) Budem dúfať, že čoskoro sa objavím v nejakej ankete.
  24. 24
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

Smutné, robiť si piču z ľudí, ktorý možno pôsobia inak.
  25. 25
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

*ktorí
  26. 26
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@dwarvax jeden z pánov z minulej ankety sa tu dlhú dobu napr. utápa v sebaľútosti že nemá ženu a paradoxne uráža ženy tak nevidím dôvod prečo si z toho neurobiť aspoň srandu kdežto toto fórum mi príde odveci ..aspoň čo sem poslednú dobu chodím viac sú tie baby milé
  27. 27
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

@13 je dôvod prečo @teal
  28. 28
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

väčšina tých báb hore nie sú problémové, chalani v tej druhej ankete celkom hej
  29. 29
    Dwarvax

33 ročný muž

@olii suhlasim s tym, ze toto forum je predsa len viac odveci, nez to prve, ale aj to prve je odveci a zbytocne. Ked som to videl, hned prve co ma napadlo bolo, ze som zvedavy, kto a kedy zalozi proti-forum. A ako vidim, dlho to netrvalo. Ak sa niekto lutuje, tak ma asi problem, nevidim dovod si z neho robit picu. Ak niekto niekoho uraza, tak ma asi tiez problem a ked uz sa k tomu vyjadrujem, tak priamo tam, kde to vznika. TLDR: obe fora su zbytocne a hlupe (a akekolvek ine fora tohoto typu).
  30. 30
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

@dwarvax (thumbs)
  31. 31
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Co? Som sa stazovala ze nie je anketa so zenami, pretoze mne sa baby na Birdzi pacia, tak som dostala anketu so zenami! My chcel Kamikadze vyhoviet a vy nanho takto. :(
  32. 32
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Mi dpc :D :D :D
  33. 33
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@nespiacakraska Boha jeho, ten ypsilon, ruším svoj hlas!
  34. 34
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

@feroborba takze mi nedas pohladkat? Ani ked som sa opravila? :,(
  35. 35
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

mne sa nespiaca do toho vyberu strasne nehodi :D
  36. 36
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

kde som sa to ocitla? :D
  37. 37
    R4ptor

26 ročný muž

@14
  38. 38
    Darkpassenger

27 ročný muž
    V tvojej hlave

No predsa s tou s ktorou žijem :D
  39. 39
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@nespiacakraska Ale jasné že dám. O 18:00 buď na Triblavine.
  40. 40
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@sianagirl245 @papver (a niektorí ďalší) ďakujem moc, ze ste sa ma/nás zastali, naozaj si to vážim:)
  41. 41
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@dedee budem omnoho radšej poloretardovaná (úplne vážne), ako by mi malo niekedy skrsnúť v hlave napísať takúto reakciu o druhých ľuďoch, ktorí mi nikdy nijak a ani nikomu vedome neublížili. Možno som niekedy trápna, uvedomujem si to a snažím sa na sebe pracovať. Ale tiež sa celý život snažím byt milá k ľudom, pomáhať a neublizovať druhým (v realite ani tu). To sú pre mna skutočné hodnoty. A som rada, ze mam okolo seba úžasných ludi, ktorí to vnímajú podobne. Myslím si, ze každý slušný a dobrý človek si dokáže urobiť vlastný názor na tvoj komentár a ani nebolo nutne sa k tomu vyjadrovať, ale tak nedalo mi:)
  42. 42
    Dedee

12 ročný chlapec

@azizi nezabudni sa mi 5 krat ospravedlnit
  43. 44
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

ani jednu z nich tu nejak nesledujem/nevnímam, ale clarise vyzerá tak nejak najviac sympo pre mňa, čo sa týka kombinácie vizuál+statusy.
  44. 47
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@dedee Týmito vyjadreniami prezentuješ len sám seba. Ak práve toto ťa tak veľmi trápi, tak nie, neplánovala som sa ti ospravedlniť. Ospravedlňujem sa len v prípadoch, ak na to mám dôvod. Teraz ho nemám. Áno, ospravedlňujem sa často (asi až príliš). Ale kiež by bolo viac ľudí, ktorí si dokážu priznať chybu a sú tolerantní voči druhým. Svet by bol krajšie a milšie miesto pre život:)
  45. 49
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Radšej dobrý poloretard, ako zlý retard.
  46. 51
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Nieee prečo som tu
  47. 52
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@nespiacakraska
    http://birdz.sk/nespiacakraska/status/bohovia-ma-miluju-nemusim-pracovat-s-tou-sialenou-babicou-pozor-mozny-pohorsujuci-status/1235055-status.html

1. ...prečo ma máš bloknutého? čo som spravil? pamätáš si? lebo ja nie, a ani som nevedel že ma máš bloknutého, len teraz som zistil keď som ti na tamten status šiel odpovedať že

2. u mňa osobne si si jeden neironický hlas práve získala, už v momente tej prezývky "satanistická pobehlica", lebo to znie dosť cool. =D

3. hmm, si zober akú musí mať teta predstavu o tých zmluvách so satanom, 150 strán jadro zmluvy, plus 20 príloh, každá minimálne 10 strán, podpis nutný na spodok každej strany XD

a každý druhý rok aspoň dva dodatky a tri zmeny ktoré musia byť novo podpísané.