Fórum pridal Vymyslinick, 6. 9. 2017 18:17 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

S kým najslávnejším ste sa bavili dajmetomu aspoň minútu?

0
Vymyslinick

18 ročné dievča
upratovačka Birdzu a vysýpačka košov z plochy, som lacná ... -7 €centov (t.j. dávam sedem JA) za vysypanie celého koša, to je jednou rukou, druhou ti ... debil, poutieram screen od, ... debil, ... vyprsknutej kávy a čaju

Ak viacerí a nevieš sa rozhodnúť, kto je známejší, tak kľudne aj všetkých.
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Vymyslinick

18 ročné dievča
    upratovačka Birdzu a vysýpačka košov z plochy, som lacná ... -7 €centov (t.j. dávam sedem JA) za vysypanie celého koša, to je jednou rukou, druhou ti ... debil, poutieram screen od, ... debil, ... vyprsknutej kávy a čaju

Zuza Smatanová, Rišo Müller, Igor Matovič
  2. 3
    Warble

18 ročné dievča

s milanom sladekom
    neviem ci je najznamejsi, ale pre mna asi najcennejsi

3. 4
    Verdamt

25 ročný muž

S bývalým arcibiskupom Sokolom... pokúšal sa ma odhovoriť od fajčenia (cigariet).
  4. 5
    Nightrain

29 ročný muž
    Levice

Minútu som sa ešte s nikým nebavil.
  5. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem ci to bola az minuta a urcite som sa nejak moc s nim nebavil :D ale tak Majster N :)
  6. 7
    Cos45

36 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

S nikym slavnym. Raz som videl Sklára pri pokladni, ale vobec sa nesmial, skor sa obaval, ze kto ho ide napadnut, ci tak nejako.
    Raz sa na mna pozrela ta herecka. Vtedy este nebola moc v telke.
    Inak asi nic.
  7. 8
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

s veľa znam športovcami..
  8. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

chcela som napísať, že s nikým

potom som si spomenula, ako som si pokecala s vtedajším klávesákom Swallow the sun. Po fínsky. Takže to :D
  9. 10
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Neviem, nemám známych známych :D
  10. 11
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Martinka z Turca sa ma raz pýtala ako otvoriť dvere na vlaku, lebo že 'ona je z toho jeleň'
  11. 12
    Bunat

20 ročné dievča

moj najvacsi uspech v kontakte s niekym slavnym bolo asi ked sa nam na 5 sekund stretli pohlady s typkom z dope dod :D
  12. 13
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Ked som bol decko tak som sa nejak priplietol Docolomanskemu do cesty tak sa zacal so mnou rozpravat :D
  13. 14
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

Najradsej spomínam na Marínu Kralovicovu - cca 30min ked som ju stretla v saune a pani Pavelekovú asi 5min :D
  14. 15
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

@14 teda nie 30min v saune ale potom aj pomimo (:
  15. 16
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

Brajercik je teraz dosť slávny a basa stevulova
  16. 17
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

Fuha no s michalom davidom a michalom hudakom ale ci som s nimi minutu hovorila neviem...ja sa minutu ani s rodicmi nezvyknem rozpravat (?)
  17. 18
    Eri.z_

18 ročné dievča

Fico (hehe) mam sa cim chvalit.. Teda nie zeby som sa snim bavila ale hodinu som pocuvala jeho zvasty na besede, neviem ci sa to pocita :-/
  18. 19
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

Ale s @milgamman som sa rozpravala dlhsie! :D
  19. 20
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

asi so Sulíkom zahranične celebrity sa mi vyhýbajú
  20. 21
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

so šéfom European Space Agency
    a s dosť papalášmi v rámci ich prevozu z letiska na konferencie, ale to boli take nanútené small talks

a Katarzia mi povedala že som pekná a ja som jej povedala že aj mne sa ona páči a potom sme sa na seba obe tak usmievkali a radsej som odisla, lebo frajer bol blizko a tak. :D
  21. 22
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Ja sa viac menej nebavim ani s neslavnymi minutu nie este so slavnymi :D
  22. 23
    Coleshepter

22 ročné dievča
    so basic.

asi s Ičom Pčelárom
  23. 24
    Lawey

23 ročné dievča
    embracement of supernova

S Petrom saganom xxxx má menovca :D
  24. 25
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

S Jožkom Adamovičom.
  25. 26
    Elmsi

9 ročné dievča

Tzv. Celevriti: s mirom jarosom, Kvetka horvatova, monika benova, niektorý člen kapely škwor, cmorik a neviem s kým ešte
  26. 27
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

S nikým. Absolutne.
  27. 28
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

s jednym slavnym americkym streamerom sme mavali sukromne skype telefonaty : (
  28. 29
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

chyba mi
  29. 30
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

Mike Reiss?
    Asi... myslím.
  30. 31
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

radšej sa s nimi nebavím, ešte by si mysleli že sú slávnejší ako ja :D
  31. 32
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa mi odchádza z lesa

Andrej Kiska u nás doma na terase 8-)
  32. 33
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Kiska, Kroner, Dangl, Ibi Maiga - susedia.
  33. 34
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

So Zuzou Fialovou, keď ešte fičal v telke pred 10 rokmi skvelý deň nám ju vymenili za učiteľku :D
    Peťo Deák z Karpiny ma pozval na rum a na pivo
    A obsluhovala som Pierra Woodmana, je to veľmi milý a láskavý človek. Ľúbi sladké :)
  34. 35
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

Mišo Hudák :D a ešte Smola a Hrušky, keď som mala asi 3 roky :D
  35. 36
    Saddath

26 ročná žena

@wewo ja viem ze je to trapne,alekeby som videla ibiho by som ho poprosila ci si nezaspievame ibijojoibi a dame selfi. a to by sm dala na narodky ako darcek setserke,ktora ho miluje:D
    a inakasi s nikym....
  36. 37
    Majojo

18 ročný chalan
    Ak chceš, zistíš si :)

Meliška a jeho ženu.. Jeho ženu dodnes stretávam.
  37. 38
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@wewo @33
    Ách, musím sa konečne presťahovať.
    Chcem Miley Cyrus, Brad Pitt, Tom Hanks a Scarlett Johansson.
    Potom ti pošlem spoločné foto. Aj ty mne?
  38. 39
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@vymyslinick poslem ti dickpic maximalne.
  39. 40
    Mayo911

24 ročný chalan
    Rainbow

s Kapušom :D
  40. 41
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

Robert Fico
  41. 42
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@wewo @39
    A ja tebe pičpic na výmenu?
    Čo na to naše drahé polovičky?
    Alebo ich potom dáme dokopy?
  42. 43
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

na tie jebat, ale dame dokopy dicpic a pičpic a bude z toho novy maly pic (rofl)
  43. 44
    Anamor

21 ročné dievča

Visnovsky a Sebo, ozratu sa ma snazili presvedcit ze su reprezentanti badmintonu, ked som si nevedela spomenut odkial ich poznam
  44. 45
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@wewo

sth. like
    http://cdn.images.dailystar.co.uk/dynamic/166/photos/343000/620x/Cartoon-vagina-and-penis-498603.jpg

???

Or you meant sth. completely else?
  45. 46
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

S Andrejom Bicanom asi 4 hodiny v Regiojete, super bol :D

A s Petrom Schutzom, ktory sa mi od mojich 16 rokov sam od seba vzdy zdravi na ulici, co je vlastne najvacsi myslitelny uspech kosickej slnieckarky :D (IMHO uz zabudol, ze sme sa rozpravali, ale pamata si ma vizualne)
  46. 47
    Piter09

20 ročný chalan

s h8u
  47. 48
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

DJ EKG (bol to náš animátor v škole prírode :D vtedy ale ešte nebol slávny)
  48. 49
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Drzala som saty bez podprdy Anete Pariskovej to sa pocita? :D
  49. 50
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

no ak by som bral ako slavnych slovensky metalovy underground tak asi s dost vela ludmi (alebo UG vobec) kedze sem-tam nejaku tu akciu pofotim... :D pre mna su to celkom znami ludia, pre niekoho to moze byt clovek co o nom pocuje vobec prvy krat... ale ono dost zalezi od toho co je pojem slavny :D a ak berieme do uvahy medialne zname osobnosti slovenska tak hmm.... s pani milkou vasariovou som dokonca hral v jednom filme :D s dominikou moravkovou (ak daco sucastnejsie) som sa bavil a landl bol celkom zabavany z toho tocenia este... s jozom prockom som tocil cosi a bavil sa teda tiez... z folklorneho sveta zase s jankou ambrozovou som tocil tiez nieco... ono zalezi asi co sa berie za slavne fakt... lebo kazda subkultura ma nieco take, alebo niekoho takeho ikonickeho... a ked niekomu poviem o tychto ludoch z urcitej subkultury, kde su pokladany za celkom ikony, tak nemusi ich poznat zase....
  50. 51
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@sianagirl245 vy ste sa stretli? :)
  51. 52
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

@patrixo teraz na koho sa pytas? :D
  52. 54
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Nacapal som Havla na pive! Na malej strane u "Zakopanyho Omara" (Vopickuv lokal, kto pozna, presne vie o com pisem).

No a cuduj sa Svete, aj nasho prezidenta, Rudolfa Schustera som zastihol pri konzumacii alkoholu v jednom nemenovanom podniku v Kosiciach, kam radi chodime (ja, aj on) ale nebudem menovat ;-)
    Ale stretol som ho v praci, aj inde a vzdy sme stihli aspon par slov.

A spominam politiku, s Ottom Brixim sme boli spoluziaci na ZS, uz onehda mal ambicie byt politikom. S nim sa bavim pomerne zriedka. Ale vzdy otvorene a dobre.

Hercov Lubu Baskovicovu a jej Bohuzial zosnuleho manzela Peta Raseva poznam velmi dobre, vlastne vsetkych, ktori sa tocili okolo kosickej "konzervy" v rokoch 2005-2008, takze aj Timkovcov, Taslera, Cekovskeho, ktoremu som mimochodom opravoval Medveda a ani som o tom nevedel, Hudakovcov z televizie poznam cez kone, rovnako, ako aj tu naj osobnost v mojom zivote, moju nastavajucu.
  53. 55
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@sianagirl245 na milgamman
  54. 56
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

@patrixo heej spali sme spolu (:
  55. 57
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@sianagirl245 ako to? :)
  56. 58
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

S Beňovou, keď nám išla "zhodou náhod" pred voľbamim porozprávať na gympel na nos-ke o europarlamente :P
  57. 59
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

@patrixo tak lebo sa ma neboji a ja jej tiez nie :D
  58. 60
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@sianagirl245 :,(
    @milgamman :S
  59. 61
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Z celebrít som mal osobný kontakt zatial iba so Sendreiovcami, iné som iba videl ale nehovoril s nimi.
  60. 62
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

jo a Pátrovič ešte! :D
  61. 63
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nebavil som sa s nikym slavnym, ale Smatanova bola moja suseda. Kazdopadne je to pica, ani len neodzdravila.
  62. 64
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

s Bolkom Polívkom a Milanom Lasicom. A na hotely u rodiny Owen Wilson ale toho som len pozdravil lebo som vtedy nevedel anglicky
  63. 65
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Inekafe ma prizvali k stolu na pivo a Forus ma chcel zviezť domov, Márdi z vypsanej fiXy mi pomáhal nájsť stratený mobil a raz v noci som s kamošom stála na zastávke a pristavil sa Janko Lehotský a dlho rozprával o svojom nevydarenom pokuse zbaliť na diskotéke babu a ten môj kamoš (už trochu pripitý) sa naňho zadíval, povedal že "Ale veď vy nie ste Janek Ledecký!" a poprosil ho, či by nás nechal osamote :D
    Jáj a s rodičmi som sedela v krčme a prisadol si Golonka len tak, ale to som mala 11.
    A s Lenka Slanou som v starej robote prehodila pár viet, má milučkého jazvečíka.
    Jejda a keď sme boli s bratrancom na koncerte Zlokot, tak sme poprosili Lyrika, nech sa s nami odfotí, ale obaja sme mali vybité mobily, tak to Lyrik fotil na svoj, furt tú fotku nemám :D

64. 66
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

S Andrejom Bičanom, keďže som účinkovala v 5 proti 5 a potom v auparku s Anetou Paríškovou, s jej deťmi sme si prezerali navzájom pokémonové kartičky :D
  65. 67
    Vlado9922

20 ročný chalan

Spevak Pavel Helan. Mimoriadne prijemny a inteligentny clovek. Mal raz koncert v klube, kde bolo iba asi 10 miest, cez prestavku si k nam sadol a velmi fajn sme si pokecali.
  66. 68
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

Márdi
  67. 69
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

@Bunat :O Robíš si srandu? S ktorým? :O
  68. 70
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

Pythius!!! A bavila som sa s ním asi vyše hodiny v klube, kde hral :D A potom si ho aj pridala na FB.. Pýtala som sa ho asi na všetko a bol veľmi zlatý :D Ak by ste náhodou nevedeli kto to je:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQaDFwyOIjM

A keď som bola malá tak som volala Martine Schindlerovej na osobný telefón, ktorý sa mi podarilo získať od spolužiaka. Najprv som ani neverila, že to bude jej číslo a fakt to dvihla ona :D a bola veľmi zlatá a kecali sme asi aj 15 minút a potom aj osobne sme sa niekde videli a fotili :D a aj mi spievala do telefónu :DDDDDD
  69. 71
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

@coleshepter teraz som si spomenula že aj ja som sa sním bavila chvíľu :D ja som bola na superstarovskej afterparty niekde v podniku, kde bola uzavretá spoločnosť a mám s ním aj fotku :) On je tiež úplne super (thumbs)
  70. 72
    Bunat

20 ročné dievča

@i_fight_zombies skits vicious :D a bolo to uplne najvac..na festivale po tom ako dohrali som sa bola vycikat a proste v takej uplne zabudnutej ulicke sa fotil s typkom a ja som pri sebe nemala mobil, lebo som sla z toho wcka :( :D
  71. 73
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

@Bunat Aaaaach čože. :( Si ho mohla aspoň objať alebo tak. :( A aj naživo vyzerá tak svojsky? :D
  72. 74
    Bunat

20 ročné dievča

@i_fight_zombies mohla :,( ale ked prva vec co mi napadla bolo, ze som utekala rychlo po kamaratov ale kym sme tam dosli uz tam nebol... a vyzeral presne ako z videoklipov plus strasny pohodak sa mi zdal
  73. 75
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@sianagirl245 jeeej zlata (love) (rofl) bola to riadna romantika noo, aj ked ja som uz zaspavala pri filme :D a som rada, ze si sa ma nezlakla a nebojis sa :D
    @patrixo :D
  74. 76
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

@milgamman ja som si spomenula potom este na ten kriminalny material co som ti nechala na celej posteli aj na stene (: bolo to tam este vidno? :D
  75. 79
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

fuha co ja viem... ais spevak zo Smola a hrusky, potom Konyk /ach boze moj/ zo Zony A, a ten ony, Blaha ked sme boli na ministerstve. to bolo cele zle. a este jedna americka senatorka
  76. 80
    Georg21

10 ročný chlapec
    ירושלים

@warble @3 to je ten pantomimik?
  77. 81
    Warble

18 ročné dievča

@georg21 to je ten MÍM , správne
  78. 82
    Coleshepter

22 ročné dievča
    so basic.

@lenkaska1 tak to máš lepšie :D ja som ho len stretla v nitre pri rieke po ceste na jeho koncert a fotku s ním ani nemám
  79. 83
    Amikadze

23 ročné dievča

s Tomášom Klusom
  80. 84
    Dani22

20 ročný chalan
    Trnava

s Marekom Hamšíkom :)
  81. 85
    Dôchodcakarlos

22 ročný chalan

braňo mojsej
  82. 86
    S1mple

18 ročný chalan
    vo svojích snoch

Jaroslav Halák ;)
  83. 87
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Povedala som Jenni ze je qrasna ale keby som nebola vyhukana a nebolo okolo nas niekolko dalsich ludi tak by som to mohla pretiahnut aj na nejake rozpravanie rata sa to?:(
  84. 88
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Jezis a vlastne este so Samcom z pentagramceku na moje narodeniny:D
  85. 89
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende / Luxembourg / Žilina

v ramci mojej profesie ich bolo dost... ale pre mna TOP bola Sophia Loren a Sting
  86. 90
    Maxton

25 ročný muž
    internet

SIRI, Andrej Bičan, slovensky velvyslanec v Taliansku, Vlado Flimel, potom ešte pán čo moderoval Lampáreň len si nespomeniem na meno,
  87. 91
    Dutkopavlas

28 ročný muž
    Bratislava

Bavil som sa s vela ludmi -naposledy s F.Flasikom sice mu zavidim jeho chudu takmer športovu postavu ale jeho chorobu nie - je dost inteligentny s prehladom ...bavil som sa viackrat s Durom Mokrym ale nadobudol som pocit ze je to retardovany narcis.Ziadne sposoby a pocuva iba seba,,,
  88. 92
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@sianagirl245 to bolo najvacsie CSI v mojom zivote! :D :P bolo to tam minimalne par dni urcite, pekne svietilo (rofl) a potom uz neviem :D musis prist obnovit nater dakedy :P (:
  89. 93
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

Marián Hossa ,veľmi príjemný človek :)