Fórum pridal Poke, 14. 5. 2018 01:07 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

S mojou prácou som v súčasnosti...

0
Poke

tvári sa, že má 6 rokov
Prešov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

našiel si prácu ktorá ťa napĺňala a bavila? aké boli jej špecifiká?
  2. 2
    Veronikacs

24 ročné dievča

ty si tu dlho nebol že?
    ja som veeeľmi spokojná, aktuálne si nič vhodnejšie pre seba ani neviem predstaviť
  3. 3
    Moonshine

23 ročný chalan

Špecifiká?
    Nic nerobiť a zarobiť, až tomu ťažko uveriť, koľko takých pozícii existuje
  4. 4
    Majmarad

35 ročný ujo

@moonshine Ja by som takýto typ práce mať nemohol. Nenapĺňala by ma a stále musím niečo robiť.

Poke - v dnešnej dobe je úplne jedno či máš prácu, ktorá ťa baví a napĺňa, pretože ak nemáš za sebou niekoho, tak platená nebude určite najlepšie. Buď je taký človek ,,bez chrbtovej kosti,, a v tom prípade sa mu darí na úkor iných, alebo ak je dobrák a snaží sa byť s každý zadobre, tak musí prijať fakt, že nikdy nezíska toľko, ako tí ostatní. Niekto na materiálne veci nie je a to je druhá vec.

Napíšem to asi takto. V minulosti som si myslel, že šikovnosťou a vedomosťami sa prepracujem ďaleko, no už viem, že to bol len mýtus. A momentálne musím brať to, čo aktuálne mám, inde nemám šancu. No mám to šťastie, že aj napriek tomu, že by ma inde nezamestnali a táto práca nie je tak dobre platená, tak ma baví :)
  5. 5
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Assolutamente

Zatiaľ dosť spokojná, robím čo ma baví a vo fajn pracovnom prostredí
  6. 6
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@majmarad " Ja by som takýto typ práce mať nemohol. Nenapĺňala by ma a stále musím niečo robiť"

Keby nic nerobenim (samozrejme je to podmienene but bohatym tatkom, alebo nejakym tym usilim na zaciatku kym si vybudujes pasivne prijmy) zarobal tisice eur mesacne, tak by si podla mna urcite zmenil nazor.

Btw to, ze nepracujes este neznamena, ze nic nerobis. Mozes sa venovat cinnostiam, ktore ti robia radost bezohladu na to, ci ich vies monetizovat.
  7. 7
    Majmarad

35 ročný ujo

@tommyhot ok, napísal som to dosť nešťastne.Ale máš pravdu. kto nezažil, tak nevie. No ja som zažil tú druhú stranu, tak by som sa najskôr nemal vyjadrovať. Bola to len hypotéza :)
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

pol pol
    su tu super vyhody a otravne nevyhody

pasivne hladam. no a naplnenie by som potrebovala motivujuci plat a spolupracovnikov, ktori su schopni a ochotni komunikovat.
  9. 9
    Melancholik

26 ročný muž

neviem odpovedať .. v takom rozpoložení som z toho .. samotná práca ma neštve, štvú ma ľudia
  10. 10
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

spokojná s flexibilitou, nespokojná s výkonovým odmeňovaním, chcem zmeniť,lebo som našla niečo, čo je podobné flexibilitou, avšak mám na to väčšie predpoklady, ako na to, čo robím
  11. 11
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

napln otras, platovo luxus. zacarovany kruh
  12. 12
    Bebekex

25 ročná žena

tak na brigadu super, na TPP to nebude az take super...uvidime... a mozno ked sa do toho obujem poriadne,tak to bude super.
  13. 13
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

som spokojná aj nie, keď vidím nejakú fajn ponuku, tak posielam životopis inde, ale aby som silou mocou niečo hľadala, to nie
  14. 14
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

ako TTP ma to už ale vobec nebavi a nechcem to robit, ako part time - pohodičkaaaa :) ale mam plan a pracujem na jeho realizacii aby som tan na jesen/na zimu zmenila pracu aj zameranie :)
  15. 15
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

a môžte aj napísať čo robíte, aby sa to dalo porovnať :D ja sa cítim nespokojný asi v každej práci - buď stres alebo nuda
  16. 16
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

A tak lepšie než drôtom do oka, ale v budúcnosti chcem byt určite inde. Len to musím prestať byt lenivé hovno a začať sa učiť niečo useful.
  17. 17
    Majmarad

35 ročný ujo

@poke to je tajné :D
  18. 18
    Grinder

26 ročný muž

Asi tak spokojny, ze si zacinam radsej riesit vlastny biznis. Robit na niekoho nie je moja salka kavy.
  19. 19
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ja csom maximálne spokojný, mám prácu svojich snov...
  20. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Nik nemá lepšiu prácu ako ja, to som ochotný dať penis do ohňa.
  21. 21
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@antifunebracka Ja mám.
  22. 22
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

@ps102 Nie. Kde robíš, pobav ma, smrteľník.