Fórum pridal Nicitel, 11. 10. 2018 23:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Samota

0
Nicitel

20 ročný chalan

Prečo my ludia musíme cítiť samotu ? Prečo cítime to neskutočné prázdno, ktoré nás zabíja zo dňa na deň. Už nejaký čas pocitujem neskutočnú samotu, aj keď mám jednoho človeka čo mi raz za deň odpíše aj keď nemusí. Zomieram a cítim že už strácam aj jeho.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicitel

20 ročný chalan

Pomoc...
  2. 2
    Kaku

27 ročný muž
    Opustený ostrov

z akeho si mesta? :D
  3. 3
    Nicitel

20 ročný chalan

Z Trenčína, dívné čo ? Jedno z najväčších miest a ja som taký outsider, že nemám nikoho. Jediný čas kedy som mal kamarátov bolo, keď som chodil ešte na strednú školu, ale to som zapadol do zlého kruhu kde všetci brali drogy a išlo to čoraz k tvrdším. Ale odtial som už preč pár rokov a nejako som zostal úplne sám ...
  4. 4
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

A bude horsie
  5. 5
    Nicitel

20 ročný chalan

@trevor1994 ďakujem, ale toho som si vedomý, pôjde to už len dolu vodou
  6. 6
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Skus sa zaujimat a snazit sa pomoct inym ludom, to moze pomoct. Mne to pomaha kazdopadne. Okrem toho mozno by si mal zvazit odbornu pomoc?
  7. 7
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

začni chodiť na športové podujatia všetkého typu... Vstupné často ani nie je... a zápasy sú dobré...
  8. 8
    Kerrang

26 ročný muž

Nie si sám koho samota zožiera.. ...nemyslím tým teraz všeobecne kamarátov, tých mám a by aj boli, ale skôr to že nemám žiadnu vlastnú babu, ach.. :-/
  9. 9
    Kerrang

26 ročný muž

Nuž čo narobíme.. ...musíme stále veriť už len v lepšie aj keď je to ťažké :smile:
  10. 10
    Surfrock89

29 ročný muž

nauc sa byt stastny sam so sebou :)
  11. 11
    Autistik

25 ročný muž

@surfrock89 (thumbs) na druhých ľudí sa nedá vždy spoľahnúť, treba sa naučiť aj samostatnosti.
  12. 12
    Autistik

25 ročný muž

@trevor1994 ty vieš teda povzbudiť :(
  13. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem asi to tak ma proste byt
  14. 14
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Ja samotu vyhľadávam a vôbec ma nezabíja :D
  15. 15
    Nicitel

20 ročný chalan

Hej no, je rozdiel samota a byť sám, tiež mám radšej klud a nikoho okoľo seba, ale zašlo to až tak daleko, že už sa nemám ani ským rozprávať ..
  16. 16
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

@autistik to je tvrda realita ak s tym nebude nic robit
  17. 17
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

Look ja toto dost dobre poznam, musis proste nekde zacat fungovat kde je spolocnost. Ja som to mal fakt hrozne na zaciatku tohto desatrocia ale zato som si mohol len ja sam (a veci co tomu predchadzali), potom boli dobre casy, tym ze som sa zapojil postupne do spolocnosti ale aj to trvalo celkom dlho, neskor zas neboli moznosti cele roky a to ma ubijalo, aj ked som sa ich snazil vyhladavat. Teraz moznosti su ale ja si nato musim znova zvykat. Ja vim dost dobre co to je byt sam..
  18. 18
    Autistik

25 ročný muž

@trevor1994 áno sú veci, ktoré sa dajú zmeniť a to je práveže dobré a aj povzbudzujúce
  19. 19
    Fatales

31 ročný muž
    Zvolen

Na toto nás v škole nepripravia. Učíme sa socializovať a nakoniec je to vo výsledku naprd. Potreba socializácie je v našich génoch , samotka je trestom vo väzení ale nás nikto netrestá proste sa to stalo zo dňa na deň. Môžeš cvičiť , môžeš skladať hudbu každý deň sa snažiť posunúť o čo si ďalej ale pocit prázdna ostáva. Lebo je to ako zahrať si šach sám zo sebou alebo si kopať loptu o stenu a aj tak sa nikto nepridá. Osamelý človek je ukrátený o milión možností. A viete komu zaleží na vašich pocitoch a vašom úsmeve ? NIKOMU ( a nepleťte sem boha )
  20. 20
    Gothicpoethic

25 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Adoptuj si mačku.