Fórum pridal Bakedbride, 13. 5. 2019 15:44 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sedí k vašej osobnosti runový horoskop?

0
Bakedbride

29 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bakedbride

29 ročná žena

https://www.prozeny.cz/clanek/runovy-horoskop-jake-jste-znameni-54655?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp
  2. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Som Nauthiz a sedí všetko okrem tej ohromnej sily.
  3. 4
    Sasi2680

27 ročná žena

vraj som materialista :D a to trocha sedí (sorry)
  4. 5
    Aventine

11 ročné dievča

Že ma nič neodradí od vytýčeného cieľa, haha, odradí ma úplne všetko. A vlastne ani žiaden cieľ nemám :D
  5. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Nahoda :D
  6. 7
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Runa pomoci a ochrany. Lidé, kteří se narodili v tomto období, patří mezi velmi příjemné jedince, jejichž společnost si všichni užívají, protože dovedou ostatní uklidnit a potěšit. Nosí srdce na dlani a starají se o druhé, péče je jejich silnou stránkou.

Kiežby to tak naozaj bolo :D
  7. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Chaos, neorganizovanosť
    úplne :D
  8. 9
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja som teivaz, origos som znamenie ryby ale ten teivaz na mna sedi uplne. hoci o rybach sa hovori ze su to slabe typy ludi ale ja som asi nejaka divna ryba pirana :D
  9. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Toto je prvy horoskop ktory nie je upne od veci. :D
  10. 11
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

úplne mimo, to ten obyčajný horoskop na mňa sedí viac. :D
  11. 12
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Akože takéto veci považujem fakt za hlúposti ale charakteristika Wunjo na mňa dosť sedí v tomto prípade. :D
  12. 13
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    neoliberálny fašista

@11
  13. 14
    Atom2

29 ročný muž

Thurisaz (hehe) mam runu chaosu a no asi to aj sedí
  14. 15
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Trosku ako vsetky horoskopy
  15. 16
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Každý horoskop je robený tak aby sa v ňom každý našiel. A charakteristika, že " títo ľudia sú priateľskí a dokážu si vychutnať osobné chvíle" asi platí na každého. :D
  16. 17
    Bakedbride

29 ročná žena

@emzaaak Lenže toto je seriózny a dôveryhodný horoskop. Vedci to tiež už potvrdili.
  17. 18
    Dwarvax

32 ročný muž

Ani moc nie, ale je to prozeny, tak to mozno preto :D
  18. 19
    Bakedbride

29 ročná žena

@dwarvax Prozeny je uznávaný vedecký portál.
  19. 20
    Dwarvax

32 ročný muž

Ja to absolutne respektujem. Len zavery vyskumov sedia len na zeny. Takze sorry.
  20. 21
    Majmarad

35 ročný ujo

Thurisaz najskôr asi áno :D Na mňa sedia všetky horoskopy :D
  21. 22
    Bakedbride

29 ročná žena

@dwarvax Tak to je už tvoja chyba, že nie si žena.
  22. 23
    Dwarvax

32 ročný muž

Pouvazujem nad tym a budem sa snazit, aby som takuto chybu uz viac v zivote neurobil. Tak slubujem.
  23. 24
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

ja som 28.7., mám buď 2 znamenia, alebo asi skôr spravili chybu a teraz neviem, či sa zaradiť do do Uruz alebo Thurisaz , kde presne je tá hranica :) ale celkom sedia obidva
  24. 25
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@bakedbride Jasné, vedci lobbisti. Prečítal som si asi štyri runy a v každej som niečo našiel. Dátum narodenia, alebo postavenie hviezd nemá nič spoločné s osobnosťou človeka.
  25. 26
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

čiastočne ale viac sedí runa po mojej hoci nie som na hrane dátumovo
  26. 27
    Bakedbride

29 ročná žena

@emzaaak Nesmieš čítať cudzie runy, to je jakeby si čuchal cudzie hovná, celé si to pokazil ale na vine si iba ty sám.
  27. 28
    Dwarvax

32 ročný muž

To je drzost. @25 neuznava exaktne vedecke postupy a metody!!!! Chod radsej vypit Savo.
  28. 30
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@bakedbride :D Jasnéééé. Teraz po mne pôjde koldún a pri správnom postavení Ganymédy ma premení na jaštericu.
  29. 31
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@vino napriek tomu, ze si zmazal koment som googlila, co je retrogradny merkur a nie, nebudem :D
  30. 32
    Víno

19 ročný chalan

@staphylococcus Nastala situácia, kedy som chcel niečo zmeniť v komentári ale nakoniec som si povedal, že už to nemá zmysel písať. (hehe)

A nie nebudeš? Tak moje výpočty sú zle. Ale nejaká planéta si ťa určite nájde a urobí zlobu.
  31. 33
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@vino lol, dik za povzbudenie do zivota!
  32. 34
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

áno samozrejme, tak všeobecne je to napísané, že väčšina ľudí sa v tom nájde.
  33. 35
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

hahahahhahahhahahahaha :DDDD
    "Runa umírněnosti znamená jedince, kteří mají vždy chladnou hlavu a v životě si vystačí s málem. Jsou skromní a přemýšliví, dalo by se říct, že nenápadní, ale ohromně silní a vytrvalí. Je na ně spolehnutí, co slíbí, to taky dodrží. Nemají rádi riskování a zbrklost, zvláště u druhých."
    jj som premysliva ale az moc (ej kej ej overthinking milion) a som ohromne silná a vytrvalá.... ale to je vsetko :D inak som impulsivna, moje adhd je silne v kontraste s celym tym popiskom, som mega zbrkla a riskujem a rada dodrzim veci ale castokrat na to zabudnem lebo mam poor executive memory :/ :D

by ma zaujimalo koho bavi vymyslat taketo kokotiny furtom :D