Fórum pridal Kikusskaaaa, 13. 9. 2018 20:59 do kategórie Bratislava. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Selén Q10

0
Kikusskaaaa

16 ročné dievča

Mám 16 a už rok cvičím s váhami...po celú túto dobu som nepoužívala žiadne doplnky stravy no poslednú dobu si všímam na srbe že som unavená a neviem sa sústrediť preto mi napadlo že možno mojej strave niečo chýba...nemohli by ste mi niečo poradiť?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kikusskaaaa

16 ročné dievča

Ako nadpis tohto fóra som zvolila názov prípravku ktorý mi bol doporučený v drogérke :D ...obsahuje vápnik,horčík,zinok, selén a Q10 ..vyzerá nejak takto no nie som si istá či je to zrovna pre mňa...na krabici sa nepíše žiadny bližsí opis a tak neviem či by to bolo vhodné pre mňa čo mám 16 a cvičim :D
    http://kucazdravlja.hr/image/cache/Selen + Q10 tablete 30 kom-500x500.jpg
  2. 2
    Kikusskaaaa

16 ročné dievča

Nejaké rady ktokoľvek ...čokoľvek?
  3. 3
    Charlie1

21 ročný chalan

ach títo mladí, máte ale slabú výdrž :D musíte trénovať s ruskými olympionikmi ako ja :D
  4. 4
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Na srdce ze si unavena?

Ak jop tak hej selén, ale nie v tabletkách. Orechy, morské ryby alebo ryasy. Celkovo na srdce a cievy je dobré obohatiť jedálniček o Japonskú kuchyňu.
  5. 5
    Kikusskaaaa

16 ročné dievča

@karlotiskot neviem či na srdce...proste odkedy cvičím som stále unavená a nesústredím sa
  6. 9
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

taketo veci sa asi treba pytat na inej stranke zrejme
  7. 10
    Kikusskaaaa

16 ročné dievča

@trevor1994 zrejme áno