Fórum pridal Nutelka5, 22. 3. 2018 13:31 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Seriály

0
Nutelka5

18 ročné dievča

Ahojte, viete niekto o stránke kde sa dajú sťahovať celé série seriálu v angličtine aj s anglickými titulkami? Už som to skúšala aj na utorrent, prvých 13 častí som nemala problém, ale teraz už to blbe... a taktiež odporučte prosím nejaký dobrý seriál :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Deficit

22 ročný chalan

Veď piratebay

Futurama, The Office, MASH
  2. 2
    Nutelka5

18 ročné dievča

@deficit práve odtiaľ som mala túto sériu a prvých 13 častí bolo ako by som to povedala v rovnakom type súboru, čiže mi pasovali aj titulky a od 13 časti je pomaly každá epizóda v inom type súboru a nechce sa mi na to sťahovať 200 000 titulkov..
  3. 3
    Stolky100

22 ročný chalan

popcorn time je cesta ;)
  4. 4
    Koprdil

25 ročný muž
    Bratislava

napr. piratebay, len je treba vybrat spravny torrent

Pripadne to riesit inak a pozriet sa na nejaky prehliadac, ktory vie titulky stiahnut automaticky. Ja sa v tom sice nevyznam, titulky nepouzivam, ale verim ze to je bezna funkcionalita (ak nie, nejake skripty isto na to uz vytvorene existuju)
  5. 5
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

stiahni bs player a nemas problem s verzoiu, titulky najde sam
  6. 6
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

mr robot,silicon valley , halt nad catch fire
  7. 7
    Nutelka5

18 ročné dievča

@stolky100 ten som mala stiahnutý, ale ten bez internetu nejde, ak sa nemýlim :) pretože ak som doma tak mi to vôbec nevadí, ale v škole internet nemám...
  8. 8
    Nutelka5

18 ročné dievča

@koprdil ja sa v tom tiež nejako nevyznám, ale keď si stiahnem torrent tak má v "názve" popísané nejaké slová, čísla a pod :D a podľa toho si musím nájsť titulky...a keď má každá epizóda iné tie slova a čísla tak mi to tak potom nepasuje... :D
  9. 9
    Nutelka5

18 ročné dievča

@vlcica1989 ten ide len s internetom ? :)
  10. 10
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

nutelka5 ano vyhladava online