Fórum pridal Kerrang, 6. 8. 2018 11:00 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sexuálne skúsenosti

0
Kerrang

26 ročný muž

Chcel by som sa spýtať najmä ženskej časti populácie tu na Birdzi, že ako by vnímali mladého muža, ktorý by mal povedzme medzi 25-30 a bol by v pohode, mal by v pohode vlastnosti a bol by im aj fyzicky sympatický, len by akurát tušili
*pokračovanie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

26 ročný muž

..že on nemá sexuálne skúsenosti alebo by to proste z neho vycítili ...prehĺbil by sa váš vzťah s ním i po tejto informácii?
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@Kerrang ergo si panic? (: no a čo.... bracho šukol babu po prvý krát, keď mal 27 (thumbs)
  3. 3
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

Nie, takýchto trapkov rovno fakujem pohľadom...
  4. 4
    Finishline

22 ročné dievča
    Piešťany

Mna by zaujímalo to, že ak by bol naozaj v pohode a ako píšeš aj fyzicky sympatický (teda aj príťažlivý pre opačné pohlavie) prečo tie skúsenosti nemá. Predsa len, to je taký vek, že už by človek mohol mať nejaky ten vzťah za sebou a s nim aj nejaké skúsenosti.
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@finishline pokiaľ nie je napr. veriaci ako môj brat a jeho priateľka tiež tak a obaja preferujú názor, že sex až po svadbe... alebo môže byť fakt že extrémne plachý a hanblivý... (:
  6. 6
    Loveillumination

24 ročné dievča

ja by som sa aj potešila keby som si našla v 30ke typka, čo predo mnou nemal iné ženy :D
  7. 7
    Kerrang

26 ročný muž

@salora To tu teraz nie je podstatné, či som alebo nie som panic :D ...ja sa pýtam teoreticky, aký by bol názor tých žien na to
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@kerrang aha teoreticky, jasné... resp. to sa len kamarát pýta.... (hehe) (: veď pohoda, čo riešiš... myslim, ze by to vacsine bab a zien skor imponovalo.... teda pokial nie je chalan hned identifikovaný ako primitivny kkt, len co otvori usta... (: ja som si tiež svoje sex. preferencie ujasnil dosť neskoro a problém ani v najmenšom (:
  9. 9
    Kerrang

26 ročný muž

@finishline Tak možností je veľa.. no tiež sa nemusí každému dariť v láske tak ako ostatním alebo mal ten dotyčný šťastie na "šialené" baby alebo proste len jednoducho nepovažuje sex s kamarátkami za to dôležité, čo by mu vyhovovalo a pritom ani nemusí vyznávať pravidlo, že "sex až po svadbe"
  10. 10
    Monogatari

22 ročné dievča

Mne by to bolo vlastne aj jedno ci ma alebo nema skusenosti (ak to teda vyzera na partnersky vztah). Neprehlbil by sa vztah ale nic by to proste na veci nemenillo. Ak si s clovekom rozumies a neni to dement, tak by malo byt jedno s kym co mal alebo nemal pred vztahom.
  11. 11
    Kerrang

26 ročný muž

@salora Ja nevravím, že sa kamarát pýta alebo ja :D ...ja sa len všeobecne názor na to pýtam a aj tak načo aj vedieť o koho ide.. sa len tak pýtam no :D

12. 12
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

ja by som aj brala, pokiaľ by bol naozaj v pohode, lebo aj ja som v pohode a som na tom podobne :)
  13. 13
    Kerrang

26 ročný muž

@monogatari Však v pohode :)
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@kerrang však dobre, noo, verím ti... (hehe) (thumbs)
  15. 15
    Aeria

18 ročné dievča

Všetci tu vieme, že si nudný a píšeš to o sebe, tak načo zatĺkať? (thumbs)
  16. 16
    Tarassaco

37 ročný ujo

Keby som zistila, že chlap, s ktorým som, je panic, ani by so mnou nehlo.

Keby som zistila, že chlap, s ktorým som, rieši takéto kokotiny, už ma viac nevidí.
  17. 17
    Bakedbride

26 ročná žena

Sexuálne skúsenosti si častokrát preceňované. Niektorí chlapi trtkajú roky a nedokážu druhú poličku obšťastniť, pretože myslia iba na seba. Hlavne, že oni si myslia akí sú skúsení (ak chlap dokáže zotrvať 10 minút a povie aký je skúsený, tak len pretočím očami) Čo sa týka predohry, tam netreba mať obrovské skúsenosti - stačí ak nájdeš tie správne body, máš prsty, jazyk a si trpezlivý a žena sa ti už odvďačí.
  18. 18
    Ylyly

hrá sa, že má 0 rokov

preco by to malo nas vztah prehlbit? :D akurat by som zistovala, co je za tym...a ci to neodhali nejake vlastnosti, ktoré by mi prekážali....samotný fakt, že nemal sex by mi nevadil
  19. 19
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Lepsie ako keby som zistila ze osukal polovicu Bratislavy, nie?
    Ale co k tomu musim dodat je, ze proste kategoricky prve vztahy u muzov byvaju celkom faily, tak asi by som vedela ze to aj tak skončí, ale mozno by ma prekvapil.
  20. 20
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Nechcela by som aby som niekoho pripravila o panictvo. Asi by potom bol moc upaty na mna, co ja by spm ho mala upkne u riti ak by mi slomlen o sex (co vo vacsine pripadov ide)

Takze kamosko, budes to mat tazke :)
  21. 21
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@campino ale zase na druhej strane, niektorí sú po prvej skusenosti potom ako utrhnutí z retaze a supli by ho kamkolvek (:
  22. 22
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@salora ved ano, stupne mu sebavedomie po tom, to mas jasne.
  23. 23
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Nespiaca to píše po 1395x.
    Mala som bývalého partnera ktorý bol neskúsený a vôbec mi to nevadilo. Naopak prišlo mi to dosť sladké.
    Dokonca po case bol v sexuálnej oblasti veľmi šikovný a viac ako uspokojivý(nebudem sa samochvaliť že som ho tak dobre priučila)...
  24. 24
    Petrius

30 ročný muž

klobuk dole pre panicmi a pannami v takom veku....v dnešnej dobe samých pokušení ked niekto dokaže odolať tak to ako fakt rešpekt ..držím palce nech sa im darí ;-)
  25. 25
    Majmarad

35 ročný ujo

@finishline lebo nie každý šuká prvú ligu nepadá na kokoty :D Vieš, sú dva typy ľudí, tí čo spia so všetkým, čo im príde do cesty a tí ostatní. Pre niekoho sú tí ostatní divní, ale ja si ich osobne veľmi vážim a radšej by som mal partnerku pannu, ako nejakú, ktorá obrobila polovicu mesta.
  26. 26
    Majmarad

35 ročný ujo

@campino škoda :( fňuk
  27. 27
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Myslím, že je to vrcholne podozrivé - aspoň dajakú lízačku by mal mať za sebou v takom veku :D
    @petrius Tak u chalanov nie je ťažké neprísť o panictvo, pokiaľ nevyzerajú ako M. Nikodým.
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Neviem či by sa náš vzťah zrovna prehĺbil, ale podľa mňa by to nebolo na škodu
  29. 29
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Mňa by to tiež potešilo. Neviem, príde mi to také pekné a čisté, akoby čakal na tú pravú. :)
  30. 30
    Georg21

11 ročný chlapec
    Jerušalajim

Každý človek je aj v tejto oblasti jedinečný čiže to prežíva jedinečne, odlišne od druhých ľudí. Takže predošlé sex. skúsenosti nezaručia dokonalý sex, či neviem čo ešte.
    Preto má svoj význam manželská láska, ktorá je veľkým darom, lebo je to čas odkrývať aj túto oblasť života spoločne a jedinečne, učiť sa spolu prežívať aj toto. :smile:
  31. 31
    Ps102

23 ročný chalan
    Jordan Peterson Birdzu

@plavam_zivotom s tou pravou sa doteraz odbavoval :D
  32. 34
    Riman

32 ročný muž
    Krompachy

Ako ktore zeny...niektore chcu len skusenych nie kazda si zacne s neskusenym...je to mozno divne ale nie kazdy chlap ma rovnake stastie na baby...a nie kazdy je suknickar zeny by mali byt radi...v dnesnej dobe...tolko zien nadava na chlapov ktorym ide len o sex a pritom pohrdnu takych chlapom? Nic si stoho nerob raz si najdes fajn babu :) Radsej si najdi aj ty neskusenu ako pobehlicu...
  33. 35
    Kerrang

26 ročný muž

@riman Však toto kámo ☺️ ...ja sukničkár ani nie som a myslím to už vážne so vzťahom, no ale predsa to buď baby nevidia, že som taký z tých serióznych typov chalanov alebo už vážne netuším.. tak som sám ako nejeden z chalanov tu, čo sa im nedarí nájsť frajerku, ale tak nič mi už ani nezostáva, len veriť, aj keď na poriadnu lásku čakám už od dvadsiatich rokov.. ...ja tomu tiež nerozumiem prečo baby chcú všetkých chalanov hádzať do jedného vreca, pritom sú tu aj iní, lepší (?) ...díky :smile: ...tak, tak, aj by som rád takú :smile: ...raz snáď hádam, keď sa udejú čarovné veci v tomto :smile:
  34. 36
    Riman

32 ročný muž
    Krompachy

@kerrang ja som na tom tak isto tiez cakam od dvadsiatich :))