Fórum pridal Anonym356, 12. 3. 2018 20:45 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si gamer/gamerka?

0
Anonym356

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Anonym356

22 ročný chalan

Ako by ste sa ohodnotili? :D Ja nehrám hry vôbec... ale to len preto lebo mám shit notebook a hernú zostavu si ani z ďaleka nemôžem dovoliť :D Keby som mohol tak by som si to dal buď ako jedno z hobby alebo hlavné :D
  2. 2
    Monogatari

21 ročné dievča

U mna je to take obcasne...napr cez leto boli tyzdne kedy som vstala ..hrala wow ...sla spat ... :D ale cez semester to je take ze raz den, dva zapnem na hodinku :)
  3. 3
    Loveillumination

24 ročné dievča

tak si nasetri na pc alebo konzolu ked to chces ako "hlavne hobby"
  4. 4
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Wowko je oddychovka
  5. 5
    Panakoja1

19 ročný chalan
    Nitra

Záleží od času, ale tak väčšinou tak raz-dvakrát za týždeň si zahrám niečo .. @monogatari úplne si mi pripomenula mňa minulé leto keď som si kúpil prvýkrát ofik, potom to u mňa prebiehalo tak ako u teba (hehe) (hehe)
  6. 6
    Veronikacs

23 ročné dievča

ja nechápem ako mohli zrušiť pet society
  7. 7
    Monogatari

21 ročné dievča

@panakoja1 ale zasa od septembra som sa wowka nedotkla :D a uz len Korejske Anime strielacky hram :D :D
  8. 8
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

hram sudoku, takze ano. gamer srdcom.
  9. 9
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Kedysi NOLIFER, teraz už nehrám vôbec nič.
  10. 10
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Ked som bol mladsi, tak som sa hraval strasne vela, v podstate len wow a csko. Teraz uz skoro vobec, fakt len vynimocne raz za obrovsky dlhy cas daco zapnem, jednak sa nemam poriadne na com hrat a uz aj ked nieco zapnem, tak pri tom travim dost casu a mam po tom vycitky :D Tak radsej nic nezapinam.
  11. 11
    Lintuska

20 ročné dievča

ked bol čas a bolo s kym tak vkuse wowko, momentalne akurat tak hearthstone lebo sa da hrat na mobile :D
  12. 12
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Ako niekedy mám obdobie, že si zahrám 1-2 hoďky, ale zasa niekedy nehrám aj 2 mesiace :D
  13. 13
    Wewo

25 ročný muž

Odišiel mi komp našťastie takže nemám na čom (na noťase mám iba minimalistický Linux). Tento rok ale má vyjsť pár hier kvôli ktorým možno koncom leta nejaké delo kúpim. Hlavne na to ale nemám čas a ani nechcem mať čas...
  14. 14
    Wewo

25 ročný muž

A vlastne mám Xbox ale ten som nezapol už mesiace a nie je ani zapojený. Hm, musím ho trošku prevetrať novým ufcčkom :)
  15. 16
    Billyjoe

25 ročný muž

aj hej, ak mám nejaký voľný čas a práve nič nečítam, tak si zahrám Zaklínača, CSko, Dotu, Star Wars hry, whatever...
  16. 17
    Poppyseed

24 ročné dievča

ahaha, jedine Dobyvatel :D
  17. 18
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Hrám aj na ntb aj na PS... A aj na mobile :D
  18. 19
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Hrávam ešte ... ale skoro cely den som v škole... čiže ked sa maš učiť, tak nie je kedy hrať... napr. teraz som nehral už 2 týždne ? :D ... a blbne mi myška...
  19. 20
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

@mobscene_69 kdo by bol povedal ze ty si hardcore gamer :D
  20. 21
    Mefistofel

29 ročný muž
    Nitra

ja hrávam už jedine LOL
  21. 22
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Momentálne ale už len Football manager a Dead by daylight :D
  22. 23
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

občas si zahrám sám (casual gamer) :D nebaví ma prispôsobovať sa :P
  23. 24
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Nie vôbec. Ja vlastne netuším čo za postavičky zbieram... (?)
  24. 25
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Bol som, už veľmi nie.
  25. 26
    Kuvincik

22 ročné dievča
    Kuvikovo

Wowko...wowko je život :D
  26. 27
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Ja si občas niečo zahrám, kedysi som dokazala hodiny hrať Sims alebo EuroTruck, ale neskutočne mi sekal notebook, tak ma to prestalo baviť :)
  27. 28
    Yacopsae

23 ročný chalan
    161>88

Ps4 a ps3, frajerka hráva ešte aj na ntb a mobile. :D Ja si potrpím len na hry, ona má napríklad zo Zaklínača všetky hry, karty gwent, knihy a figúrky. :D
  28. 29
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@trevor1994 vidíš co všetko sa človek dozvie na Birdzi :D
  29. 30
    Paria333

26 ročný muž

nemám na zbytočnosti čas, naposledy pred rokom na velku noc sme na chate dali turnaj na PS3 fifu a ufc
  30. 31
    Deficit

22 ročný chalan

Overwatch, Rocket League, s wowkom máme on-off vzťah :D
  31. 32
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Na novsie hry nemam PC ani konzolu a raz za velmi dlhy cas si zahram nieco stare alebo cez mobil nejake blbosti obcas inak uz nic nehravam ale aj tak som NOLIFER lvl 9000 :(
  32. 33
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 tiez ma to prekvapilo :D

co konkretne hravas? :D
  33. 34
    Grinder

26 ročný muž

Pred vyse rokom ma ukecali spoluziaci na steam. Hravali sme CS a Age Of Empires. Teraz ich chytil Fortnite, mna absolutne. Cize uz je to tak, ze si zahram FIFA 18 a popritom nejaku single playerovku. Aktualne hravam Assassins Creed: Origins, a celkom ma to bavi. To prostredie Egypta ma bavi, aj ze je potreba sa zlepsovat, zbrane atd., naberat skusenosti, s predoslymi titulmi sa to nemoze ani porovnavat.
  34. 35
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

World of Warcraft, Overwatch, Dead by Daylight.

V knižnici mám ešte nedotknutý Night in the Woods.

Čakám na Detroit: Become Human a Injustice 2: Legendary Edition.

A tak...
  35. 36
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@kosmiklove co je na tom také šokujúce, je veľa báb co hra :D hrám Tekken, Mortal Kombat, Assassin, Tomb Raider, The last of us, Hitman, COD a tak :D
  36. 37
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@firestorm Ó áno, na Detroit sa teším už aj ja (letim)
  37. 38
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

@mobscene_69 Hej, bude to perfektné...ak si nehrala od týchto vývojárov ich predchádzajúce dva tituly (Heavy Rain a Beyond Two Souls), tak vrelo odporúčam!
  38. 39
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@firestorm bohužiaľ nehrala, ale mam rada take psychologické thrillery, takže by sa mi to určite pacilo..a isto sa mi bude aj Detroit, vyzerá to peckovo.. Len kým si to budem môcť dovoliť :-/ :D
  39. 40
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 ja prave moc takych nepoznam co je skoda :D v mojom okoli to skor odsudzuju. ze hry su pre deti :D
  40. 41
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@kosmiklove tak tí asi nehrali dobré hry 8-) :D
  41. 42
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 ani ty ale nehras nic z toho co ma bavi :D
  42. 43
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@kosmiklove tak čo baví teda teba? Snáď nie lolko, wowko, CS, Fortnite a pod? :D
  43. 44
    Oiquell77

25 ročný muž

@kosmiklove
  44. 45
    Oiquell77

25 ročný muž

@kosmiklove lol, mam kyptave ruky :D treba im ukazat gameplay z bloodborne, idealne suboj s ludwigom alebo orphan of kos, hned ich prejde nazor, ze hry su pre deti. Draha dva tyzdne nevedela spat po tom co to videla a ja odvtedy musim mat ps pripojene namiesto tv na svoj 24'' monitor a hrat len zo sluchatkami (hehe)
  45. 46
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 nemám rád moba, mmo, battle royale a podobne online sprostosti :D najradšej mám rpg s poriadnym pribehom
  46. 47
    Espero

27 ročný muž
    Žilina

Kde je možnosť, "zahrám si občas ale po hodine ma to nebaví"