Fórum pridal Devyn, 7. 10. 2018 22:53 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si na seba pyšný?

0
Devyn

15 ročné dievča

... za to, čo si v živote doteraz dosiahol? Si so svojimi doterajšími výkonmi spokojný alebo si skôr myslíš, že si zo života za tú dobu mohol vyťažiť viac? (Celkovo, čo sa týka vzdelania, kariéry, záľub, sebarozvoja, osobného života etc.)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Hlavná vec, že som šťastný :)
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

v globále som spokojný
  3. 3
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

neviem, nevybudoval som si žiadnu kariéru, nie som influencer, nepoznám všetkých vplyvných ľudí z okolia, nemám žiaden výrazný talent a necítim, žeby som bol pre spoločnosť veľkým prínosom, prípadne inšpiráciou

ale hej. :P
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Stará a vráskava Číňanka je na seba pyšná preto , lebo je to dosť skúsená osoba na to aby mohla rozdávať druhým ľuďom životne rady
    (rofl)
  5. 5
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

aj hej aj nie. akože dosť som toho dosiahla a pysna som za to ale su tam nejake sore points
  6. 6
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Tak veľa z toho, čo chcem v živote dosiahnuť, som ešte nedosiahla, ale svojím spôsobom som na niektoré veci pyšná. Myslím si, že na svoj vek si uvedomujem isté veci viac než by som mala a s tým som vcelku spokojná. A tiež sa mi na sebe páči, že vo veľa veciach nejdem s davom
  7. 7
    Surfrock89

29 ročný muž

V spolocnosti som cudak,nemam peniaze,karieru,vlastne nic ale zazivam duchovnu blazenost,zijem v pritomnosti,viac mi netreba :)
  8. 8
    Melancholik

26 ročný muž

dajme tomu že nie som sklamaný
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  10. 10
    Majmarad

35 ročný ujo

To, čo by som chcel dosiahnuť možno nedosiahnem nikdy, ale snažím sa :) Nepotrebujem k tomu kariéru, titul, alebo známosti po celom svete, no je to beh na dlhú trať a ak sa mi to nepodarí v tomto, tak sa pokúsim v budúcom živote :)
  11. 11
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Pysny nie, hrdy ano. Mohol by som zo zivota sice vyzmykat podstatne viac, ale rozhodol som sa pre rovnovahu medzi majetkom a volnym casom. Koniec kolko 29 rocnych je na dochodku? :)
  12. 12
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

nie.. ale este mam cas to zmenit a popracovat aspon trocha na sebe
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Ano, velmi.
  14. 14
    Marcello1111

30 ročný muž

pýcha je prvotným hriechom, na nej "pohorel" aj najmúdrejší a najkrajší archanjel Lucifer v nebi, lebo chcel byť viac ako Boh...

žite svoje životy tak, aby ste sa páčili svojmu Stvoriteľovi a on vás spraví šťastnými vo svojich životoch...
  15. 15
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Hej, som na seba pyšná, lebo som urobila všetko, čo som mohla aby som bola tam, kde som chcela byť a mala to, čo som chcela mať. Ale život ide dalej, treba nové sny a ciele a pokračovať v učení a zapracovať na sebe.
  16. 16
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@14 https://i.imgur.com/n8TnVRw.jpg
  17. 17
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Áno som spokojná, nedá, pyšná... Super život som si zariadila. (love)
  18. 18
    Themickey

hrá sa, že má 0 rokov

Myslím ze o proti mojim rovesníkom som ďaľej a som spoko
  19. 19
    Wewo

25 ročný muž

@11 asi tak. Skor by som hovoril o hrdosti. A dovody menovat nebudem. Mam pocit ze to robim az prilis casto.
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Inak pýcha predchádza pád
  21. 21
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Nedosiahla som nič a som z toho smutná