Fórum pridal Bakedbride, 12. 6. 2018 08:58 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si povrchný/povrchná?

0
Bakedbride

26 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

máš kokotné možnosti takže nehlasujem
  2. 2
    Bakedbride

26 ročná žena

@midnight Nemôžem za to, že si nedokážeš vybrať z tucta možností alebo že si škaredý.
  3. 3
    Bebekex

24 ročné dievča

ale cim som starsia, tym menej
  4. 4
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

som, ale nechcela by som byt, pracujem na Tom.
  5. 5
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@bakedbride nemôžem za to že nemáš dosť mentálnej kapacity aby si si uvedomilo že ti tam chýba normálne "nie"
  6. 6
    Bakedbride

26 ročná žena

@midnight Povedz mi viac o mojej mentálnej kapacite.
  7. 7
    Midnight

29 ročný muž

@bakedbride "alebo že si škaredý."

...povie vec čo ani len nemá avatara, nie to ešte fotku =D
    ...človeku ktorý o sebe vie že je škaredý...
    ...a ono si to myslí že takáto trápnoveta bude mať nejaký efekt?
    ...čiže je to ešte aj blbé =D

krásne sa vykresľuješ =D
  8. 8
    Bakedbride

26 ročná žena

(: @midnight Ty si odteraz môj obľúbený birdzák!
  9. 9
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

https://i.imgur.com/zx4lotU.gif
  10. 10
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Nie som povrchný. Ja len viem čo chcem
  11. 11
    Paracelsus

27 ročný muž
    Weltschmerz

Mám taký dojem, že vďaka výskytu istého jedinca v tomto fóre sa tu strhne tradičný shitstrom. No a nebolo by to ono bez tohto (už) tradičného gifu. Povrchne si teda uzurpujem právo dať ho sem prvý.
    https://media.giphy.com/media/vjwACwDxB0hZ6/giphy.gif
  12. 12
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@midnight A načo by už len tebe bola možnosť "Nie"? *trollface*
  13. 13
    Bakedbride

26 ročná žena

@paracelsus Nie nie, v mojich anketách a fórach dbám o to aby nedochádzalo k žiadnym roztržkám a flejmom. Predýcham aj slovné spojenie "kokotné možnosti".
  14. 14
    Tarassaco

8 ročné dievča
    na malinkách

Často si vyberám knižky podľa obalu, takže asi som. :(
  15. 15
    Midnight

29 ročný muž

@hnisavica *fuckyouface* :-*
  16. 16
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

do istej miery urcite. som web developer, weby sudim podla toho, ako vyzeraju. som clovek, cloveka sudim (aj) podla toho, ci a ako sa o seba stara, vela to o nom povie.
  17. 17
    Midnight

29 ročný muž

@bakedbride @8 hej?
    tak sa ozvi keď nebudeš bride, a keď nebudeš baked.
    bakeneme sa spolu a možno dosiahneš že zmením názor ja na teba :)
  18. 18
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

@midnight

http://birdz.sk/ps102/status/na-instagrame-som-jednej-babe-napisal-ze-vyzera-ako-maisie-will/1189978-status.html

ako nič v zlom ale sama nevyzeráš ako polobohyňa takže tvoj koment práve plne oprávnil jeho koment k danej slečne.

...aj keď si odmyslíme že to nepotrebovalo oprávnenie, lebo... čuduj sa svete, ľudia majú právo súdiť ľudí na základe akýchkoľvek kritérií ktoré si zvolia. "

nie, vobec nie si povrchny :D
  19. 19
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

@18 vymazali sa mi uvodzovky.
  20. 20
    Bakedbride

26 ročná žena

@midnight To si mal napísať pred niekoľkými rokmi, teraz som už na to stará (ale to asi aj ty). Ale už tu neplánujem byť dlho, tak využi ešte ten čas čo máš a hybaj zmeniť názor na mňa (hoci bez toho bakenutia).
  21. 21
    Bakedbride

26 ročná žena

Poprosím nech nikto nereaguje na @18, lebo sa tu opäť spustí ostrá výmena a kritika názorov. Toto je slušné fórum a Michael Jackson už zjedol veľa popcornu.
  22. 22
    Purenarcissism

26 ročná žena
    Naivka.

neviem kto si, zakladelka fora ale fandim ti !
  23. 23
    Bakedbride

26 ročná žena

@purenarcissism Jééj ďakujem, aj ja ti fandím! (love)
  24. 24
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@hoperpohroma Psov súdiš podľa čoho???
  25. 25
    Purenarcissism

26 ročná žena
    Naivka.

@bakedbride uhuhu vdaka :D to som necakala :D
  26. 26
    Midnight

29 ročný muž

@sasi2680 nechapem co je na tom povrchne?

povrchnost je totiz sudit ludi len, alebo primarne, podla vzhladu.

a ani na to by ten "priklad" nestacil, lebo uvedeny "priklad" len odpoveda tomu komu odpoveda v takej forme a na zaklade toho co napisal ten komu tam odpovedam.

... co by si dostatocne inteligentny clovek vsimol/uvedomil aj bez toho aby mu to muselo byt vysvetlene.

cize aj ked si hrozne pekna a sexy, tak ta nemam rad, aby sme sa vratili k tej teme (ne)povrchnosti =D
  27. 27
    Midnight

29 ročný muž

aha pockaj, to nie si ty, som si ta pomylil s tou SisaCislo, takze ten posledny odstavec odignoruj
  28. 28
    Bakedbride

26 ročná žena

@midnight Hej všimni @21 Čo som povedala, to som povedala!
  29. 29
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

@midnight podla mna uz len to, ze si napisal ze ona nevyzera ako polobohyna nie je moc nepovrchne. a ze ludia maju pravo sudit na zaklade hocijakych kriterii? to je uplne v pohode.
    podla mna "nepovrchny" clovek sa nebude zastavat niekoho, kto tiez takto povrchne okomentoval cudziu zenu na internete. na zaklade vzhladu.

a celkovo mi pride detinske komentovat a zosmiesnovat niekoho vyzor a to je uplne jedno ci vyzera alebo nevyzera ako poloboh. ale na internete je kazdy hrdina.
    kazdemu sa paci nieco ine.
    a nejdem sa hrat na svatu, ja si tiez obcas v duchu okomentujem niekoho vyzor, ale trocha sa aj za to hanbim ale nahlas povedat by mi to prislo dost nevhodne a trapne.
    clovek nemoze za to, ako vyzera a ako sa narodil (ak samozrejme neratame do toho napriklad tie umele vysilikonovane zeny co sa dokraslia sami)
  30. 30
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

som bezpovrchny
  31. 31
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@ps102 podla toho ci to je alebo nie je civava
  32. 32
    Openmindedfreak

28 ročný muž

@hoperpohroma nikdy som nechápal tomu, že niekto súdi človeka podľa obalu, nemusí to o ňom napovedať absolútne nič, načo mu je slušivé oblečenie, keď to je arogantný kokot? charakter oblečenie nikdy nevykreslí, o opaku ma nikto nepresvedčí...
  33. 33
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@openmindedfreak ale ja nehovorim, ze kazdy musi chodit v obleku.
  34. 34
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Súhlasím s openminded freak väčšina ľudu v slušnom oblečení sú ty najväčší kokoti.
  35. 35
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Neviem, udaj modelovú situáciu a poviem ti odpoveď.
  36. 36
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Podľa mňa by bol život omnoho jednoduchší, keby som bola aspoň trošku :/ Ja nad všetkým strašne rozmýšľam, všetko do hĺbky analyzujem, vyhľadávam iba naozaj hlboké vzťahy a priateľstvá, snažím sa o čo najväčšie vnútorné sebapoznanie, aby som mohla na základe toho čo najlepšie na sebe pracovať, chcem aby moja práca ľuďom niečo dávala, hľadám svoj zmysel života, chcela by som vo svete po sebe niečo zanechať a najmä chcem žiť tak, aby som bola hlavne dobrý človek. Lenže to obrovské množstvo prekážok a sklamaní ma už naučilo, ako je to všetko náročné a v skutočnosti ma to často zaháňa iba do obrovského strachu, obáv, frustrácie, beznádeje a úzkosti.
  37. 37
    Drink

27 ročný muž

@tarassaco dobra povrchnost nahodou, ja zas podla toho ci ma autor pekne meno ak ho teda nepoznam (hehe)
  38. 38
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

Akože v čom?
  39. 39
    Midnight

29 ročný muž

@sasi2680 @28 =D
    komicke ako sa absolutne neorientujes v tej situacii a reagujes tak ze je jasne ze si toho ani nie si vedoma
  40. 40
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

@midnight nie, sorry, nemám čas obzerať a študovať nejaké "hviezdy", o ktorých ešte aj by som tvrdila ze ich nemám rada.
    Ale mne to smiešne nepríde, že sa v tom nevyznám, ja som aj celkom rada ze na také veci nemám čas, stalkovat dáke celebrity. Absolútne ma to ani nezaujima kto co robí :)
  41. 41
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

J som a som s tým spoko.
  42. 42
    Midnight

29 ročný muž

@sasi2680 =D watafak =D
    ... ake hviezdy, ty watafak? =D
    uz radsej ani neodpisuj, len tym zbytocne zabijes cas co by si mohla pouzit na daco kde nie si na totalku watafak =D
  43. 43
    Lawr

17 ročné dievča

nie som vobec a to mi komplikuje zivot, lebo ostatni su
  44. 44
    Hajzelbaba

27 ročný muž
    fajčiť treba veľa a často

AF
  45. 45
    Lear00

16 ročné dievča

Ani ja nie som, ani by som nechcela byť a nekomplikuje mi to život. Nič nesudim podľa obalu. Nad všetkým rozmýšľam a ľudí skôr súdim podľa činov, na to však nie som veľmi hrdá, lebo niekedy sa správam príliš moralisticky ako keby som požrala všetku moralitu na svete...
  46. 46
    Dwarvax

31 ročný muž

Mam za to, ze kazdy/vacsina je trochu povrchna. Prvemu dojmu je asi tazke sa ubranit.