Fórum pridal Notme, 12. 11. 2019 16:06 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si pravy muz (resp. prava zena)?

0
Notme

25 ročný muž
najvacsi ko...hut na birci

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

25 ročný muž

drahy birdz, dnes ma zaujima, kolki z vas dodnes odolavaju vlne upadku moralky a hodnot, dekadencie, emancipacie, feminizmu a <dalsich 8 takych random slov, ktorym ludia, co ich pouzivaju najcastensie, paradoxne nerozumeju>.

ako istotne viete, pravy muz zabezpeci rodinu sam. jeho zena nemusi chodit do prace. pravy muz v domacnosti vykonava chlapske veci. kosi travnik (bez vynimky. ak zije v byte a nema travnik, ide kosit miestny park), vrta diery do steny, opravuje pokazene veci a vo vseobecnosti ma na starosti vsetky cinnosti, ktore si vyzaduju vysoku hladinu testosteronu.

prava zena to ma, na rozdiel od praveho muza, v zivote velmi jednoduche. jej zivot pozostava predovsetkym z pripravy potravy pre praveho muza (pravy muz nielenze nevie ale ani nemoze varit - prisiel by o cast muznosti a nemohol by dalej plnit svoje povinnosti). jej druhou najdolezitejsou ulohou je vyspat sa s pravym muzom vzdy, ked to on uzna za vhodne. to je alfa a omega. zvysok jej naplne prace tvori upratovanie, pranie a zehlenie.

tak, pojmy sme si ujasnili a hor sa hlasovat!
  2. 2
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

asi idem vyvrtat nejaku dieru do steny.. nech som viac pravy muz... 5cm staci?
  3. 3
    Wewo

26 ročný muž

lebo varim
  4. 4
    Notme

25 ročný muž

@patrixo pravy muz ani nema taky kratky vrtak v skatuli s naradim...
  5. 5
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

myslel som priemer 5cm. to je podla mna riadna diera hodna praveho muza
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

čo robí pravý muž, ak všetky trávniky v meste niekto pokosil už pred ním?
  7. 7
    3dmeraya

27 ročná žena

Chýba mi možnosť nie som, a som s tým v pohode.hrda na to zrovna nie som ale zas sa za to ani nehanbim.
  8. 8
    Notme

25 ročný muž

@3dmeraya ked nie si hrda na to, ze sa staras o svojho praveho muza, tak nie si prava zena!
  9. 9
    Notme

25 ročný muž

@3dmeraya ah, neviem citat. ignoruj koment pred tym.

@Mielikki ide kosit travnik do susedneho mesta.

@Patrixo akoze, da sa. nie je to sice uplne dobre, ale na zaciatok staci. samozrejme, ak je dost dlha.
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Vo volnom case meliem penisy mlyncekom na maso.

(Aby som zase neposobila ako uplna pica, ja mam muzov FAKT rada, ale nie ked si idu tamten bizar z tamtoho fora. Boze, prestanme delit nahodne domace prace na muzske a zenske. Pls.)
  11. 12
    Moonlawoo

hrá sa, že má 1 rok

@mielikki Nedvihne dosku ale oští ju!
  12. 13
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

My sme cela fajta pokazena... Moj otec sa okrem chodenia do prace staral o decko(mna), varil, pral a upratoval. A jeho matka okrem chodenia do prace stihala aj vrtat diery, kosit travnik, opravovat pokazene stoje a veruze vedela aj chlapovi vytat... My sme sa uz davno mali prestat mnozit, aby sme ten nas skodlivy pomyleny liberalny gen prestali roznasat...
  13. 14
    Dwarvax

32 ročný muž

Tak chlapi, dneska povinne zavesit jeden obraz alebo opravit manzelke fen (ak nemate vlastnu manzelku, tak susedovej).
  14. 15
    Yoss

28 ročný muž

ešte...nechá potopu v kúpeľni po sprchovaní :D
  15. 16
    Notme

25 ročný muž

@staphylococcus implikujes snad, ze vrtat dieru je cinnost, ktoru by zvladla aj zena?! alebo ze muz nielenze zvladne ale dokonca aj moze prat a varit bez toho, aby stratil muznost? toto su myslienky radikalneho liberalneho gender fasizmu, opatrne s tym.
  16. 17
    Tarassaco

16 ročný chalan

Ja by som aj celkom rada bola taká žienka domáca a starala sa o domácnosť, deti, muža a tak, keby to bolo v tejto dobe možné... :smile:
  17. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@notme nie, to som rozhodne nechcela povedat a mrzi ma, ze to tak vyznelo, prid mi dat po papuli za tuto drzost, O Velky a Silny Muz :(
  18. 19
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ja som zle zahlasoval, lebo ani čítať neviem, ako keby som z tretej triedy vyšiel :D Chcel som dať ,,nie som a hanbím sa za to."
  19. 20
    Notme

25 ročný muž

@staphylococcus musis niekoho ineho popytat, ja zial nie som pravy muz. mozno sa tentokrat zaobides bez trestu, mas stastie. no musis si davat pozor nabuduce, to nie je len tak, spochybnovat muznost pravych muzov.
  20. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@notme ja sa budem snazit tuto chybu neopakovat, O velky muz! Dakujem za tvoju zhovievavost!
    Aj nepravy muz je viac nez my, obycajne zeny!
  21. 22
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

nemozem byt prava zena :/ sice sa s mojim muzom rada vyspim ale ked sme spolu tak varí vždy on .... alebo mi prinese už navarané, ešte aj do práce :D what a beta

+ ešte nemôžem byť pravá žena preto, že too nemám kjednoduché :D ja si život výždy sama nejak kvalitne skomplikujem :DDDD D
  22. 23
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Som ZLOCIN PROTI ZENSKOSTI
  23. 24
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

som lavy muz hahahhahah
  24. 25
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

nie som pravá žena, lebo keď cvičím, tak nerobím len drepy :/
  25. 26
    Dwarvax

32 ročný muž

@lawey no tak to si prava zena lebo zeny su komplikovane. preto to komplikovanie zivota. chvalim :)
  26. 27
    Arywian

19 ročné dievča
    Praha

boha, missclick :D
  27. 28
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ten s tým foťákom

Beriem vŕtačku, nastavujem príklep a idem sa prevŕtať do susedov! Nech vedia že ich sused je pravý muž! (?)
  28. 29
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Myslim ze vsetci kotlebovci budu praví muži.
  29. 30
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

ja neviem ani vŕtať, ani kosiť, ani variť, ani žehliť , ani sa starať o deti :(

ale na internetoch je tutorial na všetko.
  30. 31
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Z pravého muža mám iba pivný pupok, žiaľ.
  31. 32
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

toto mi spravilo deň, diky :D <3