Fórum pridal Patrixo, 2. 12. 2019 21:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si rad ze Caputova je prezidentka? (aj ked Harabin vyhral))

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Co Harabin vyhral? Ja moc nesledujem politicku situaciu a uz vobec nie Harabina...
  2. 3
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

Nepáči sa mi, že našu prezidentku volajú Čaputka. Za to sa normálne hanbim, s takym menom by nemala prezidentovať! Inak to nesledujem ale to skomolene meno ma sere, čaputky
  3. 4
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

...A ano, som rada ze je prezidentka:)
  4. 5
    Yoss

28 ročný muž

@kokotis jeden pán vo vlaku ju nazval dokonca Čapnutá
  5. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@azizi ale po volbach mal delirium z toho chlastu a bluznil ze on vyhral tie prezidentske volby
  6. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ahaa teraz sa mi velmi matne mari, ze nieco take tvrdil :D
  7. 8
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@patrixo jj akurat som si to vybavila :D:D
  8. 9
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

aj ked som bol v soku ked nevetovala frasku zakona (z dielne most hid) o ochrane prirody... snad mala na to dobre dovody...
  9. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

a este som do Lászla Sólymosa vyskakoval na facebookoch ze tu ich debilinu Caputova posle do prdele :D ze taka chujovina neprejde :D no a potom presla :,(
  10. 11
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Nie som dvakrát nadšená, ale zas nesledujem politiku, lebo ma to nezaujíma, šak aj tak nič nezmením (nebojte, voliť som bola a aj pôjdem, ale najskôr si aspoň niečo naštudujem).
  11. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Tesim sa, ze tolki hlasujete za ano:) Mne teraz vdaka tomu napadla tiez jedna anketa :D tiez o dame v politike, na ktoru tu k mojmu prekvapeniu neboli kedydsi moc pekne ohlasy :/ a nechapem preco
  12. 13
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@azizi tak daj tu anketu, zvedavy som :)
  13. 14
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@patrixo Som teraz na mobile, ale ked budem na PC pridam:)
  14. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Prezident nemá nejaké veľké právomoci v domácej politike, skôr sa angažuje v tej zahraničnej a tam je jej pôsobenie presne také, aké som očakával- podpora militarizácie, ak by to záležalo od nej, dá aj tri percentá, prázdne frázy o ,,spoločných hodnotách." Akurát som čítal na Poleblogu o tom zaujímavý článok.

https://poleblog.sk/caputova-a-neokolonializmus/

Ale zas, na druhej strane, Šefčovič by nebol o moc lepší, takže je vlastne jedno, kto sa našim ,,spojencom" strká do zadku.
  15. 16
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

Nie, pokladám ju za formu bez obsahu.
  16. 18
    Dwarvax

32 ročný muž

Je som bol skokojny aj s Kiskom a som rad, ze tam po nom pokracuje niekto, kto je tiez v pohode. Takze potom, co tam bol 2 obdobia Femonen, tak tam boli/budu aspon 2 obdobia zas nejaki normalni ludia.
  17. 20
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@paracelsus A ved ona má obsah, len ho najprv musí niekto napísať :D

https://img.wondercostumes.com/products/17-3/marionette-puppet-string-headpiece.jpg
  18. 21
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

@riddler No jasne, takze Cina a Francuzko su vlastne na tom rovnako co sa tyka ludskych prav :D Zle nastavena menova politika v byvalych francuzkych koloniach a koncentracne tabory plne milionov ludi a totalna socialna kontrola na strane Ciny su vlastne to iste a Caputova je neokolonialna babka :D

Boze tieto nazory od ludi s 3 mozgovymi bunkami -_-
  19. 22
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

It is one... Ajtak je všetko po starom. Či?
  20. 23
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@fragile. Nie je to úplne to isté, ale o ten princíp kritizovania jednej strany bez toho, žeby vôbec vedela o tejto neokoloniálnej francúzskej politike. Proste opakuje prázdne frázy o zlom východe a dobrých spojencoch, o ,,spoločných hodnotách."
  21. 24
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@riddler Ja si myslím, že je správne, že sa proti praktikám Číny ozvala. Nie ako naši susedia, no ale tak tu je situácia trochu iná no. Ak je Čaputová bábka, tak neviem potom, ako by si nazval Zemana :D
  22. 25
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@tralalibang Ved to je v poriadku že sa ozvala, ved tie čínske praktiky, ako to tam funguje určite nie je v poriadku. Problém je skôr ten dvojitý meter, podriadený, nekritický prístup ku ,,spojencom" (spojenci vždy dávam do zátvorky, lebo spojenci by mali byť podľa mňa rovnocenní partneri, čo my vôbec nie sme). Zeman vybavuje biznis pre Kelnera, to je jasné, je predlžená ruka českých oligarchov, ale to nemení nič natom, že Čaputová je taký istý marketingový produkt ako bol aj Kiska. Je to reálna verzia knižnej postavy Peter Potôň z románu Kandidát.
  23. 26
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@25 * do úvodzoviek tam malo byť
  24. 27
    Kerrang

27 ročný muž

Žiadne prevraty nerobí, čo by Slovensko raketovo vyšvyhovalo, inak by som si to všimol, takže i keď mi až tak nesedí, tak nič s tým nespravím ...viac si ju však pamätám ako menila farebné kostýmy, to mi jediné u nej rezonuje (hehe)
  25. 28
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kerrang ved to ani nie je uloha prezidenta :D
  26. 29
    Dannyd14

24 ročný chalan

Áno, ale Harabin je lepší, lebo dokáže lepšie sla-bi-ko-vať alebo nás reprezentovať v slovenskej hádzanej ako Zeman.
  27. 30
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@patrixo OK, it´s done:) http://birdz.sk/forum/mate-na-ivetu-radicovu/188609-tema.html/
  28. 31
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@azizi (thumbs)
  29. 32
    Kerrang

27 ročný muž

Jáá viem @patrixo, že je to len taká postavička, ktorá skôr reprezentuje a rieši skôr vláda, ja to viem, len aj tak som trošku sklamaný zo Slovenska, mohlo by sa mať aj lepšie.. (?)
  30. 33
    Limitles

7 ročný chlapec

Nenávidím papalášov rovnako je mi jedno či je tam tatko šmolko Miki Matúš alebo caputova stále je to papalas kt. Dostáva cash z našej práce jeho ochranka atď a je k hovnu