Fórum pridal Heineken, 19. 10. 2018 18:40 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

si sutazivy,ambiciozny clovek?

0
Heineken

23 ročný chalan

ak ano ako sa to prejavuje? ak nie ako sa to prejavuje ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Adis54

21 ročný chalan

Sutazivy nie, nemam rad sutaze a konflikty, ale nasere ma ak ma niekto podcenuje a ponizuje.
  2. 2
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Ako v čom. Ak cítim, že mi niečo ide tak sa pokúšam prirodzene o čo najlepší výsledok. Ale ak mi to nejde - napríklad bol som na tenise s kamošom, a tenis som hral asi dvakrát v živote a kamoš chcel hrať hneď na body, čo mi prišlo ako hlúposť, keďže ani jeden z nás tie údery nevie ovládať a šlo skôr o šťastie, tak nie. Rovnako ani v spoločenských či kartových hrách nie som súťaživý, radšej mám tu zábavu a srandu ktorú také hry generujú.
  3. 3
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Som, ale zrejme by to o mne nikto nepovedal. Ale teda myslím si, že som dosť cielavedomá
  4. 4
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

podľa toho, či mi na danej činnosti záleží, ale celkovo sa rada súťaží zúčastňujem :)
  5. 5
    Majmarad

35 ročný ujo

Nie
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Áno som , ale zas ak “nevyhrajem” svet sa nezrúti .
    Uvedomujem si že človek musí mat v živote určite ambície. Inak sa nebude posúvať ďalej . Ale zas s nohami pri zemi .
    To je dat si ciele ktoré sú dosiahnuteľné .
  7. 7
    Matiarka

10 ročný chlapec

Nie
    A je mi to ľúto niekedy.
  8. 8
    Peter13

19 ročný chalan

Myslím si, že som. Hlavne keď ma niečo zaujme, tak musím na tom hneď začať robiť a pokojne nespím pokiaľ to nedokončím :/ a to odjakživa
  9. 9
    Surfrock89

29 ročný muž

blbost,ak sa 2 deti nahanaju kto bude prvy tak jedno sa raduje a druhe smuti..sutaze nikam nevedu
  10. 10
    Dreyjir

21 ročné dievča

Nie
  11. 11
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

Ano som ambiciozny, prejavuje sa to tak, ze chcem aby vsetci prehrali. Ja nemusim vyhrat, ale ked vsetci okolo mna prehraju tak to vyzera akoby som ja vyhral.
  12. 12
    Lawr

18 ročné dievča

nie, v konkurencii stratim zaujem. prekazky mi vadia, tak zvolim pohodlnejsiu cestu. sutazivost mi pripada smiesna a trapna. porazit niekoho povazujem za zle. a neznasam to napatie, ked som lepsia a potom ma ostatni neznasaju. doteraz ma tryzni spomienka na spoluziacku, ako som mimochodom nieco povedala a ona mi na to ze :samochvala smrdi.
  13. 13
    Melancholik

26 ročný muž

nie .. nezáleží mi na súťažných výsledkoch v porovnavaní sa.. záleží mi na napĺňaní svojich potrieb a potrieb mojich blízkych, od toho sa to odvíja
  14. 14
    Aeria

18 ročné dievča

Veľmi.