Fórum pridal Forte, 8. 7. 2017 22:16 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si trollbotko?

0
Forte

17 ročné dievča
lälälä

• 100% ľudí
    jj
  • 0% ľudí
    ano
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

ja som prijebany mentalny pripad
  2. 2
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@hoperpohroma chameleon?
  3. 3
    Warble

18 ročné dievča

uz by ste to mohli nechat tak :)
  4. 4
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@warble ked ja som dnes chcela strasne byt nevhodna :(
  5. 5
    Melancholik

25 ročný muž

@4 veď aj si

a ja som pojebany chameleón či ako to bolo ..

6. 6
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

sa mi páči ako rýchlo ste akceptovali a si prisvojili výraz ktorý vás vystihuje. málokedy sa mi stane že mi dá niekto takto ochotne zapravdu keď ju naozaj mám :-*
  7. 7
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@melancholik áno, nejaký pojebaný skurvený chameleón to bol, alebo tak. a áno, správne chápeš oba tie pojmy, keďže správne chápeš že nie si trollbotko, len skurvený chameleón :-*
  8. 8
    Midnight

28 ročný muž

sa chvíľu už vám ani nebudem musieť oznamovať čo ste, lebo si to budete "ako vtip" oznamovať sami navzájom. milé od vás <3
  9. 9
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

no dpc s tymto spamom som neratala ach
  10. 10
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

@midnight

Klud. Chod von, nadychaj sa cerstveho vzduchu.
  11. 11
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@forte už ho nechaj tak chudáka :D
  12. 12
    Midnight

28 ročný muž

@forte hej, som zvyknutý že s mojou existenciou nikto neráta, máš aj niečo nové?

@lacius kľuď. choď von. skoč z mosta. prospeješ celej planéte.
  13. 13
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@midnight naozaj máš 28 rokov? Rozumieš že ľudia v tvojom veku neriešia takéto kokotiny ale stavajú domy, ženia sa a podobne? Ježiši Kriste ja nechápem jak ťa to môže baviť obklopovať sa takto nenávisťou.
  14. 14
    Midnight

28 ročný muž

@plavam_zivotom nie, nerozumiem tomu a preto som dokonale šťastný takto ako som, že ;)
  15. 15
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

@midnight Bro, nvm, čo sa tu dialo, ale skús vyhľadať odbornú pomoc... to je len moja rada, bo mi na tebe úprimne záleži, ver či nie :)
  16. 16
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Kids...