Fórum pridal Autor123456789, 12. 2. 2020 17:25 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Šiel by si do vzťahu s psychicky narušeným človekom? (schizofrenia, bipolarita alebo iné poruchy osobnosti)

0
Autor123456789

7 ročný chlapec

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Montgomery

29 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

nikdy, len fakt debil by asi siel
  2. 2
    Montgomery

29 ročný muž

@1 a ak ma niekto bude chciet tagovat a vraviet ze som kkt, tak nech si skusi byvat tyzden so schizofrenikom alebo niekym kto ma bipolarnu poruchu nech si zisti aky krasny zivot to je
  3. 3
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Ďakujem, neprosím.
  4. 4
    Rothschild

28 ročný muž

Netrpim touto formou uchylky ;-)
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Neviem.
  6. 6
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Tak to teda nie.
  7. 7
    Montgomery

29 ročný muž

a myslim si aj ze je to legitimny dovod ukoncenia vztahu a opustenia tej osoby pre svoje vlastne zdravie a nervy

a kazda taka psychicky chora osoba by to mala vopred cloveku s ktorym chodi povedat
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No sak ak by so mnou chcela byt tak to bude nejaka zvlastna porucha automaticky (retard) (rofl) :S
  9. 9
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Podla mna to je velmi individualne, zalezi ako dana osoba zvlada svoju poruchu a pracuje s nou, ci chodi na terapie atd.
  10. 10
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak väčšinou sa ľudia nepredstavujú "ahoj volam sa xy a mam schizu.. nepojdeme niekam von? :D " vsak ak mu twn clovek sedi a zmota sa tak moze mat aj aids.. a aj tak snim bude
  11. 11
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

To by som nedal. Navyše mám pocit, že ľudia čo sú psychiatrickí pacienti, zdôrazňujú tento svoj handicap hádam aj viac ako niekto, kto je na vozíku, ako svoje ospravedlnenie pri rôznych príležitostiach.

Možno sa do ich situácie len neviem vcítiť, ale to je o dôvod viac, aby som s takým človekom nebol v bližšej sociálnej väzbe a prenechal som to na ľudí, čo to dokážu.
  12. 12
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

pokial by pravidelne užíval lieky tak ako má a bol bez príznakov tak kludne
  13. 13
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@greenteawithhoney akoktorí,dost vela ludí sa za to skôr hanbí a snaží sa to utajiť
  14. 14
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

@11 "Možno" :D
  15. 15
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

Nope, mame schizofrenika v rodine, presnejšie je to foter a je to smrť (:
  16. 16
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

@hetfield je to možné.

@14 tak ty vieš všetko s istotou, čiže ty také slovo použivať nemusíš. Reakciu preto plne chápem :)
  17. 17
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Pokiaľ by nebol agresívny, paranoidný tak určite nie, lebo agresivitu nemôžem zniesť a je jedno, či za to niekto môže alebo nie, depresie, úzkosti, pstp, psychosomatika mi nevadí, lebo sama mám blízko k uvedenému, ale snažila som sa zistiť, čo (alebo skôr kto) u neho spúšťa tieto psychostavy
  18. 18
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

mehehe lepsie diagnostikovany clovek ako nediagnostikovany a nasilu popierajuci to... a tej ddruhej skupinky je fakt mrte vela a ani si to neuvedomujete
  19. 19
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Okrem psychopata alebo sociopata by mi asi nič až tak nevadilo, že by som toho človeka opustila ak som sa už zaľúbila.
    A pravdepodobne toho psychopata by som asi ani nevedela identifikovať, keďže sú dobrí manipulátori a ja som celkom naivka v tomto :D
  20. 20
    Livre

20 ročné dievča

Nie je schizofrenia ako schizofrenia, su rozne stadia, stupne, detto pri bipolarke atd. Ak by bol clovek podchyteny liekmi, nevidim dovod preco nie.
  21. 22
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Určite áno. Mne záleží len na jedinom - aby to bol dobrý človek, aby sme sa mali radi...
  22. 23
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Nie, občas to láka, pretože človek má pocit, že dokáže tomu 2.mu pomôcť, ale v konečnom dôsledku spravidla skončí vycicaný a dojebaný. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale toto fakt neni sranda.