Fórum pridal Adamshangala, 11. 8. 2017 21:31 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Šikanujete predavačky?

0
Adamshangala

30 ročný muž
Topoľčany

Ja áno. Ako ak väčšina mestských zadkosedov, ktorí sa idú prejsť po OC len tak.
V nedeľu!
Globálni kapitalisti vymysleli OC, aby si individualisti mohli zahnať nudu a nútia predavačky robiť v nedeľu.
My im v tom pomáhame! Sme si toho vedomí?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

23 ročný chalan

dobra tema, priserna prezentacia. 3/10, videl som aj ovela lepsich trollov.

dalsi!
  2. 2
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany

@notme
    Príšerné to je pre tie predavačky, ktoré sa nám musia venovať po celé víkendy, nestíhajú sa venovať svojej rodine, lenže my to nevidíme, nás to nezaujíma. Nakúpiť sa dá aj cez pracovné dni.
    Až keď raz naše ženy budú nútené tými kapitalistami robiť po 12 hodín denne. Samozrejme, ak si to dovolíme.
  3. 3
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany

@notme
    Trollovia sme tu v podstate všetci.
  4. 4
    Notme

23 ročný chalan

ale ved jasne, pravdu mas. a aj nemocnice by mali cez vikendy zatvarat, stop sikane doktorov!
  5. 5
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany

@notme
    No tak to je už iné. Pohotovosť treba. A práve tú nemáme takú a v takom rozsahu, akú by sme potrebovali.
    Ale s tými nákupmi, myslím si, že preháňame. Veľa z nás tam chodí skôr relaxovať cez víkend, ako cielene nakupovať. Kedysi ľudia chodili do prírody, dnes sú to obchodné centrá.
  6. 6
    Notme

23 ročný chalan

ale prosim ta. kazdy normalny clovek vie, ze v nedelu sa nema umierat. cele to je propaganda kapitalistickych zidovskych farmaceutickych spolocnosti, ktore chcu predat co najviac liekov.
  7. 7
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

Napríklad tu v Nórsku (minimálne v oblasti, kde som ja) sú v nedeľu všetky obchody zatvorené a nikto sa tu z toho nejde poskladať.
  8. 8
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Nie. A chýba mi moja obľúbená pokladníčka z Kauflandu, o ktorej som raz písal status, že blokovala a plakala... odvtedy som ju už nevidel, pretože tam nepracuje. :(
  9. 9
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@0sea :-(
  10. 10
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

@0sea v podstate je to asi štandard. Ja keď som robila v Kauflande tak tiež som párkrát blokovala a plakala. Aj vo vlaku keď som robila tak som roznasala objednávky a plakala. Proste to nešlo zastaviť a trebalo makať.... Už len z toho pohľadu by som žiadne pr favavky nesikanovala.

I keď niektoré si to fakt pýtajú. A ešte keď fakt chcem rozbiť peniaze za nejaké drahé topánky a oni na mňa povýšenecky pozerajú že veď si aj tak nič nekúpi.
  11. 11
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

*predavačky
  12. 12
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Ja som sikanovala zakaznikov. Veduci si to zjavne neuzivali tak ako ja, tak som odtial odisla :smile:
  13. 13
    Amikadze

23 ročné dievča

keď som mala 15, pracovala som pár dní na pokladni, bol to děs a hnus...

a snaží sa byť k nim dobrá práve preto lebo viem aké to je
  14. 14
    Hagelslag

23 ročný chalan

Predavačky šikanujú mňa! 27,96 prosím! Za toto? Ty piča?!
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

ludia by sa nemali sikanovat :( lenze su kkti a pice a robia to
  16. 16
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

a inak vsetky OC by som zlikvidoval keby som bol diktator pekne by boli len trhy a obchodiky a v nedelu by sa chodilo len na pivko a na kofolku a do kostola a na vylety a prechadzky :) a asi aj v sobotu :) a teda v sobotu a v nedelu by pracovali len ludia co by toto mali na starosti inak nikto :) teda jasne doktori , policajti , hasici a tak by museli no to je proste sluzba ludstvu alebo by mala aspon byt ked si vyberie take povolanie
  17. 17
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

absolutne to neberiem ako šikanovanie robil som rok v poravinách (síce v sklade) ale v potravinách a nerobilo mi najemnší problém ísť do roboty v nedelu alebo cez sviatok.. je 21. storočie a bývam v meste.. keby mi to nevyhovovalo odjebem sa na dedinu a dávam si budík na 6:00 aby sa mi vôbec ušiel chleba... v meste by mali byť otvorené potraviny do 22....
  18. 19
    Saddath

26 ročná žena

oni sikanuju mna. vzdy vychytam predavacku neprijemnu :D
  19. 20
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Podľa mňa aj birdz by mali cez víkend zatvoriť aby nás tu nešikanovali trollovia stále
  20. 21
    Anonym356

22 ročný chalan

Tak toto je fakt slabé, 2/10... daj si viac záležať nabudúce
  21. 22
    Anonym356

22 ročný chalan

Tak toto je fakt slabé, 2/10... daj si viac záležať nabudúce
  22. 23
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany