Fórum pridal Ancika2005, 28. 11. 2019 11:20 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Single birdzáci: zvykne vám byť na Vianoce viac smutno z toho, že s nikým nechodíte?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Slackerbitch

38 ročná teta

Skor mi pride luto, ze u nas sme na vianoce len dve a ani ich nejako eytra neprezivame a celkom by som isla niekedy na taku tu cringy vianocnu navstevu alebo zazila taky poriadny rodinny stedry vecer :D tak ale mozno nejakeho buduceho frajira rodina bude vacsia a pojdem k nim! (:

A este sa celkom tesim ak raz budem mat deti, tak na vianoce s nim elbo to je uz uplne ine, ked este veria na jeziska a taaak :)
  2. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

jj, kým som nikoho nemala tak mi zvyklo byť posledné roky smutno
  3. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

I ked ja mám z toho depresiu stále, takže nie je to nič nové, akurát táto bude s vianočnou, škoricovou príchuťou :D
  4. 4
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Neviem, to by bol možno ďalší level. Zatiaľ som smutný len z toho, že ani rodinu nemám takú, aby sa s ňou vôbec dali tráviť Vianoce.
  5. 5
    Goldenbeach

23 ročný chalan

no aj ked mam frajku, tak sme na vianoce sami doma a je to take divne, no zvykame si :) možno raz niekto z rodiny k nam pride
  6. 6
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

Nie viac, ako každý večer/noc. Skôr Silvester mám horší.
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ani neviem uvidime :D ono to je na kkt furt a v ten den co ja viem no nepovazujem Stedry den za taky den kedy by som mal na to nejak extra mysliet lebo zerem a kukam rozpravky :D
  8. 8
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Nie. Mne je na Vianoce smutno za ludmi ktori tu uz nie su a ked mam partnera tak mi za nimi byt luto neprestane.
    Tento rok budem bonusovo revat za babkou a spominat ako sme spolu piekli na Vianoce ked som bola decko.
  9. 9
    _carrie

17 ročné dievča
    niekde na Orave

nie, aspoň nemusím kupovať darčeky (hehe)
  10. 10
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@9 Toto :D
  11. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

ja som smutny cely rok #smutne
  12. 12
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Myslim, ze oba moje rozchody sa konali v obdobi okolo Vianoc, tak mozno jedine preto obcas zasmutim, ale inak vobec. Vianoce su pre mna cas s neromantickou rodinou. :D
  13. 13
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

obcas, trochu.. ale tieto vianoce to mozno bude uz trochu ine (letim)
  14. 14
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

je mi z toho rovnako zle stále, nezáleží na okolnostiach
  15. 15
    Evkasv

22 ročné dievča

To ešte len zistím :-/
  16. 16
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Nie, nebyvalo mi smutno, aspon som nikomu nemusela kupovat darceky. Akurat po rozchode mesiac pred Vianocami mi cez Vianoce bolo smutno.
  17. 17
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Či s frajerom alebo bez, vianoce nemám nikdy rada takže je to úplne jedno, ja som smutná stále.
  18. 18
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

ked som bola sama, tak mi kazdy den bolo smutno nie len na Vianoce
  19. 19
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Nie, lebo na Vianoce som bývala aj tak doma s rodinou a nie s frajerom. To skôr na toho Silvestra, alebo keď idem na nejaký jarmok, výlet, akciu, kde by mohol byť so mnou a nie je.
  20. 20
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

keď som bola single nebývalo mi smutno. Najviac smutná cez bola na Vianoce v nefunkčnom wannabe vzťahu.
  21. 21
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

ako kedy. tieto vianoce mohli byt pekne ale bohuzial...
  22. 22
    Tomtoylc

27 ročný muž

ja nejake vianoce nevnimam ani (hehe)
  23. 23
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

aj keby som single by mi z toho smutno nebolo, je mi smutno jedine z mojej rodiny že sa s ňou často nedajú tráviť Vianoce a nielen tie :D
  24. 24
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Boze vobec :D ale to bude tym, ze mam uzasnu rodinu a take tie standardne gycove vianoce s vecerou s celou rodinou (+ babka, jej pes a mamina sestra s rodinou, kym zili, tak s nami veceravali aj dedko a prababka), obrovskym stromcekom, patchodovou vecerou a darcekmi a vsetkym ako nejakeho gycoveho vianocneho filmu a je to skvele.
  25. 25
    Kerrang

27 ročný muž

No aj celkom hej ...vtedy to asi najviac na mňa doľahá, že tu opäť po roku sedím pri štedrovečernom stole bez frajerky (sorry) :-/
  26. 26
    Kerrang

27 ročný muž

A na Silvestra podobne a celkovo v zime, keď to je všetko také depresívne a nedá sa ani nič robiť vonku, lebo je hnusne ...a dlhé večeri v tom premýšľaní len napomáhajú
  27. 27
    Wewo

26 ročný muž

To mi nejak nevychádza.

Paradoxne by tí, čo tú svoju polovičku majú, "mali" smútiť viac ak nie sú spolu (lebo každý so svojimi rodinami), než tí čo sú single, ni?
  28. 28
    Verka13

20 ročné dievča

Nie, až na Silvestra mi zvykne byť smutno :D
  29. 29
    Misfit44

8 ročné dievča

Vianoce ani nie, koniec roka hej.. ale to tak celkovo, nie za to ze nikoho nemam
  30. 30
    Void

hrá sa, že má 0 rokov

Keď už je mi na Vianoce smutno, tak jedine za blízkymi s ktorými už z akýchkolvek dôvodov spolu nesviatkujeme
  31. 31
    Surfrock89

30 ročný muž

To je čo za módu,že keď je niekto sám tak hneď ma smútiť
  32. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Na vianoce nie... na Silvestra áno.

Ale inak je mi smutno počas celého roka ako vidím ľudí okolo seba alebo keď nad tým rozmýšľam. Som normálne len vtedy, keď som zaneprázdnený
  33. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Vždy mi je rovnako smutno :D
  34. 34
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Hej, posledne dva-tri roky to pocitujem intenzivne, ze je mi smutno.
  35. 35
    Mousisitka

25 ročná žena

Neviem. Ked si spomeniem ako sme pred rokom viazali salónky a dívali sa na rozprávky, tak je mi to trochu ľúto. Ale vo všeobecnosti nie. Mám veľkú rodinu a nebývam s nimi často, takže Vianoce sú pre mňa práve o nej
  36. 36
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

áno, ale na vianoce len trošku, lebo tie mám aj tak naučené ako rodinný sviatok. na silvestra je mi týmto štýlom smutno omnoho viac.
  37. 37
    Lawr

19 ročné dievča

je mi smutno, ked som hladna, inak vobec a to zo vsetkeho