Fórum pridal Illusion0, 10. 12. 2019 15:12 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Single birdzaci

0
Illusion0

24 ročné dievča

Ste spokojní bez partnerského vzťahu? Ak nie, prečo myslíte, že sa vám nedarí nájsť si partnera/partnerku?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Lebo som jebnuty (retard)
  2. 2
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Nie som bez neho spokojný, veľmi mi chýba. A neviem prečo je to tak, no zrejme @1 bude pravda.
  3. 3
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Kedysi ma to mrzelo a obcas aj teraz mam chvile, kedy ma to zamrzi, ale ano, da sa povedat, ze som celkom spokojny. Mozem si robit co chcem, kedy chcem a ako chcem, nemusim podavat nikomu ziadne vysvetlenie a teraz by som sa vo vztahu citil asi trosku obmedzovany. Kazdopadne, momentalne vyslovene nikoho ani nehladam vzhladom na to, ze sa chcem dostat buduci rok na nejake obdobie do Kanady, tak by to velky zmysel ani nemalo, ale ktovie, mozno stretnem niekoho, kto mi uplne otoci myslenie a mozno aj nie :D
  4. 4
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

lebo ju nehladám
  5. 5
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

Spokojný som v rámci možnosti - dobrý vzťah by bol fajn, asi lepší ako terajší stav, no zase terajší stav mi vyhovuje viac než mat napicu vzťah. A z toho tak nejak vyplýva aj to, prečo vzťah nemám - totižto úplne drvivú väčšinu vzťahov považujem za napicu vzťahy. Lebo sú. Už pár rokov som nestretol babu, o ktorú by som mal nejaký dlhodobejší záujem a keď sa nad tým retrospektívne zamýšľam, o tie, o ktoré som mal záujem pred tým, som ho mal len zato, že som bol nadrzany a smutný. Reálne to však nikdy nemalo potenciál.
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Lebo ho nehladam, lebo som ho dlho ani nechcela.
    Teraz prvy krat po dlhej dobe zacinam mat pocit, ze by som do toho zase sla, lebo asi prvy krat ever pocitujem nejaky nedostatok blizkych ludi, ale nejak to nesilim.
  7. 7
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

spokojny by som to zrovna nenazval, ale momentalne mam ine priority ako vztah
  8. 8
    Sidious

22 ročný chalan

nie som s tým spokojný, problém je v tom že nedokážem nadväzovať akékoľvek vzťahy a mám problém s komunikáciu s väčšinou ľudí
  9. 9
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Spokojnejšia by som bola, keby som ho mala, a dôvod asi ten, že ho nehľadám cielene
  10. 10
    Illusion0

24 ročné dievča

@notmehofejk A stretol si vôbec niekedy takú babu?
  11. 11
    Notmehofejk

38 ročný ujo

nie.
  12. 12
    Notmehofejk

38 ročný ujo

nie.
  13. 13
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Lebo si @hetfield nehlada frajirku... (letim)
  14. 14
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Som spokojná, lebo viem, že momentálne by akýkoľvek môj vzťah nefungoval, resp. nebola by som pre druhého človeka dobrou partnerkou. Čiže môj plán je dať dokopy najprv seba a usporiadať si svoj život a až potom si do neho budem môcť vpustiť niekoho ďalšieho. :)
  15. 15
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Nie som spokojný. Cítim, že mi chýba hlbší citový vzťah, či už kamarátsky alebo partnerský. Veľmi dlho som mal problémy so vzťahmi, pretože som sa bál svojich vlastných nedostatkov. Bál som sa, že druhému človeku ublížim, že nenaplním jeho očakávania, alebo ak nenaplní tá druhá osoba moje a ja pri nej nevydržím, bude si to vyčítať. Chyba je určite vo mne. Ale snažím sa nejak dať psychicky dokopy a napraviť svoje zmýšľanie a paranoje. Mám pocit, že som na dobrej ceste. :)
  16. 16
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@nespiacakraska
    Ich bin kein Mann für eine Nacht
    Ich bleibe höchstens ein, zwei Stunden :S
  17. 17
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

@hetfield ich bin auslander
  18. 18
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

akože, už som taká osamelá, že stačí aby som s niekým mala očný kontakt 2 sekundy a už sa zaľúbim :D
  19. 19
    Dee99

27 ročný muž
    RK

vyhovuje mi to takto ako to je. a ani nenadvazujem nove kontakty.. :)
  20. 21
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

zistila som ze nespokojna v mojom single zivote, coz ale neznamena ze by som si na tom stavala kvalitu zivota :) je to prijemne DLC k hre :DDDD

a to je ten problem, zboznujem sideguesty :D :D @15 jje docela wholesome :) a najst si partnera ale vobec neni narocne :D len tie sklamania su dost narocne a da sa obijjst aj bez toho no
  21. 22
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

strasne som spoko sama :)
  22. 24
    Elmsi

12 ročné dievča

Niesom spokojná ale klamem samu seba ze hej. A prečo? Lebo som majetnicka mrcha a všetko dojebem :D
  23. 25
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@lukaso121 https://www.youtube.com/watch?v=VfuWB0wdZQw
  24. 28
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Jasné, že nie som spokojný single. Ja nie som ten typ čo ide na párty a všetci naňho kuknú jak to tam roztočí. Pff.
    Prečo? Jedna, prvá skúsenosť a povedzme zmierenie sa s tým ma reálne obrala o druhú skúsenosť a tretia skúsenosť sa nikdy tak neprofilovala, že by sme si sadli tak, že by sme spolu vedeli žiť.
  25. 29
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Áno.
  26. 30
    Kerrang

27 ročný muž

Lebo chodím málo von, nehľadám naživo, nechodím do spoločnosti a najmä tam, kde by sa zgrupovali mladí ľudia a spolieham sa skôr na zoznamky, že tam si jednoduchšie nájdem, pričom nenájdem, lebo viacerí mi to hovorili že nenájdem tam, a ja si to tiež s nimi rovnako myslím.. ...takže v podstate som celkom normálny, len málo aktívny a slabý riťolez (hehe) ...toď vsjo, amen (?) (hehe)
  27. 31
    Kerrang

27 ročný muž

@mobscene_69 Poznám, ale z toho som sa už "vystrávil" (hehe) ...skôr som vo fáze, že nič nepociťujem, nemám žiadne city, nič ma neudivuje, baby sú pre mňa len bábky v dajakom oblečení a prežívam ničím výnimočné šedé dni svojho života (hehe) ...necítim sa byť ani príliš smutný, ani príliš veselý, hoci som spokojný aj v podstate v tejto fáze v akej som, hoci mám osobné nedostatky, ktoré ma netešia a chcel by som zmeniť, ako napríklad práca ...ale inak mám všetko asi čo sa mi dá zmeniť, nepočítam vzťahy..
  28. 32
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

Lebo uz sa mam docela rada na to, aby som si ublizovala vo vztahu s niekym, s kym to nebude ono. Za tento rok som mohla mat minimalne 3-4 vztahy urcite. Nie je umenie najst “niekoho” na vztah, ale najst toho, s kym by to malo vyznam. Preto som sama. Ale nehovorim, ze mi nie je smutno - je, a pred sviatkami nasobne viac. Ale mam SUPER kamosov, za ktorych som vdacna a ti mi nedovolia smutit nejako extra :-)
  29. 33
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

jop
  30. 34
    Limitles

8 ročný chlapec

Lebo neviem aku chcem teraz vlastnosti etnicita vzhlad.. my best love is in mirror #justleothings
  31. 35
    Theguy

24 ročný chalan

Nie som spokojny single ale zaroven si neviem predstavit, ze najdem vztah v ktorom by som bol spokojny, takze sa snazim byt spokojny single. Vztahy si vyzaduje cas, ktoreho moc nazvys nemam a dramu, ktoru nevyhladavam.
  32. 36
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Či som spokojná? Aj áno, aj nie. Občas mi je smutno. Možno častejšie ako občas :D
    A myslím si, že hlavný problém je, že poriadne nikam nechodím, ďalej ich asi dosť odpudzuje to, že mám dieťa a ďalší problém som si ja sama, keďže ma akosi nikto nevie dlhodobo zaujať už