Fórum pridal Hidden42, 13. 2. 2017 23:56 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skinny jeans na chalanoch

0
Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

Ahojte. Už dlhšiu dobu uvažujem, že si kúpim úzke (skinny) rifle. Aký máte názor na to, ak ich nosia chalani? Poprosím teda komentáre najmä od dám.

Síce jeden už mám, priateľke mala narážky :D, aj keď mne prídu celkom v pohode.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

Konkrétne teda uvažujem nad týmito https://www.bershka.com/sk/man/clothes/jeans/super-skinny-jeans-c1010193238p100902525.html?colorId=407
  2. 2
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

myslia na svoje miešky preboha
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Milujem módne trendy. Stačí oprášiť veci, čo som nosil pred pätnástimi rokmi, a razom som in!
  4. 4
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

ked to este aj materialovo vyzera jak leginy je to hnus
  5. 5
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Ak máš chudé nohy a páči sa ti to, tak si ich kúp.
  6. 6
    Nats

21 ročné dievča

@hnisavica ty si nosil skinny jeansy before it was cool co?! :D
  7. 7
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@nats Jasne a teraz ich nedám na seba ani zaboha, lebo nie som ovca! :D A najväčší hipster je môj dedko, lebo ten mal už zamlada presne také okuliare s hrubým rámom aj bicykel, aké dnes majú všetky cool kids :D
  8. 8
    Mielikki

24 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

ale viem, že v nejakom stredovekom zázname, neviem, či nie severskom, sa spomína nejaký bojovník, čo si tak potrpel na módu a úzke gate, že keď ho ranili do nohy a potom ho chceli ošetriť, mali problém mu ich vyzliecť :D
  9. 9
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Škoda že sa zas nenosia nasravacky. Aspoň by ma celú cestu autobusom neoblazoval pohľad na nieci d*ck a zarezané vajcia v nejakých legínach či čo to mal ten chalan na sebe...
  10. 10
    Sveter

20 ročné dievča
    v mačke som

je to okej pokiaľ sa v tom cítiš okej

mne osobne sa to páči na chlapoch s chudými nohami, keď v tom majú napratané lýtka a stehná, že to vyzerá, že tie rifle každú chvíľu prasknú, tak to neni až tak pekné.
  11. 11
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Nepáči sa mi to, nevadí mi to. Tak či tak, neviem si predstaviť môjho chlapa (=bežného chlapa s normálnou, nie vychudnutou postavou) v skinny nohavicoch, veď by ho všetko tlačilo a vyzeralo smiešne
  12. 12
    Ps102

21 ročný chalan
    Blava/tehuľkin dráždec

Zločin proti mužnosti
  13. 13
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

nesmejem sa na tom, tolerujem to, ale mňa osobne by chlap v užších nohaviciach ako nosím ja nepriťahoval
  14. 14
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Mne sa to vrcholne nepáči, keď som bol vo Švédsku to bolo hrozné na chlapoch ja som nevedel kto je teplý a kto nie je, nič proti homosexuálom, ale nepáči sa mi to na chlapoch....chlap má byť chlap, voňať po dvere
  15. 15
    Bencen

22 ročný chalan

ja nosim poslednu dobu vsade teplaky a citim sa v nich najlepsie :D co uz no, radsej pohodlie ako styl :) ..ale veru aj skinny jeans mam doma.. bejvavalo :D
  16. 16
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Mne sa to vždy veľmi páčilo a je to určite lepšie ako nohavice tesne tesne, že chlapovi nepadnu zo zadku, že držia len nejakou tajnou vesmírnou silou. Som dúfala, že práve toto už vyšlo z módy :D
  17. 17
    Redchevrolet

31 ročná žena
    Bratislava

Skinny jeans su vlastne retro:

https://www.google.com/search?q=%C5%A1%C4%BEachta+v+stredoveku&biw=1067&bih=529&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM87GHlY_SAhWBrSwKHTLrA5oQ_AUIBigB#imgrc=WLp6OOuBxdQN1M:

Ukaz jeansy priatelke, nech sa vyjadri :) Mne osobne sa tato moda nepaci, ale to v tomto pripade nie je dolezite. Dohodnite sa, co vam dvom bude vyhovovat.
  18. 18
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

@kierkegaard Čo majú spoločné skinny jeans s homosexuálmi? Nič v zlom, ale takéto generalizovanie mi príde strašne úbohé
  19. 19
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

@hidden42 Okey, prepáčte
  20. 20
    Jurito

25 ročný muž

tak super "super skinny" a "skinny" je rozdiel....tie čo si poslal sú super skinny a mas tam obtiahnute stehná,lýtka a vyzerá to jak legíny-podla mna hnus....ale vieš kúpit aj skinny ktoré až tak nepriliehajú na telo,len sú zúžené celkovo.

Ja osobne mám jedny skinny a nosím ich rád kvoli tomu,že neodstávajú dole pri topánkach,lebo to nemám rád moc.A tieto skinny jediné kde priliehajú na telo sú lýtka.Ale tak je pravda,že tu v Londýne je ovel väčší výber velkostí a strihov,tak neviem či také nájdeš na svk
  21. 21
    Notme

23 ročný chalan

slim rifle su hovadina jak traky. riflovina je zly material na tento typ nohavic, je prilis tvrda a neprisposobiva. mam viacero takych nohavic, no vsetky su z volnejsich materialov, cize sa v tom da hybat a tiez sa po par vypraniach trocha uvolnia, cize to nevyzera ako leginy. mam aj jedne slim rifle, ale nenosim ich prakticky vobec, lebo je to zloba. za prve je to fakt extremne nepohodlne a za druhe si v tom pripadam, akoby som chodil nahy.
  22. 22
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Tak ja nosím iba také.
    Ak si vysoký a chudý tak to vyzerá super, ale ak nie tak je to odveci. Musíš mať na to postavu.
  23. 23
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

ak ti porad penis obtahuje tak to nevyzera pekne, ale inak sa mi na chalanoch len take pacia
  24. 24
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

špiny poniektoré tuná pičujú na všetko
    keby si sa pýtal na voľnejšie rifle, tak by si každý robil piču, že či nechceš k tomu plienku, do ktorej budeš srať popri chôdzi.

Nos čo sa ti páči a ser na názory ostatných.
  25. 25
    Jony1212

25 ročný muž

@hidden42 napíšem ti len toľko: nenechaj sa nikým a ničím obmedzovať, ak sa ti páčia tak si ich kúp ;)
  26. 26
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@10
  27. 27
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Nos čo sa ti páči
  28. 28
    Bonalise

19 ročné dievča
    Bratislava

Keď sa ti páčia tak si ich kúp :)
    Ak má mať chlap úzke nohavice tak za mňa niečo takéto skôr:
    http://images.asos-media.com/inv/media/6/4/6/6/7646646/midwashblue/image1xl.jpg
  29. 29
    Alohomora

19 ročné dievča
    Godric hollow

tebe to bude stláčať vajcia, tvoja vec ..
  30. 30
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

Ďakujem všetkým za názory
  31. 31
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

ja som si to skúšal... tlačí to ... O:)
  32. 32
    X3kus

17 ročné dievča
    Trenčín

OTRASNE OTRASNE OTRASNE
  33. 33
    Azizi

hrá sa, že má 0 rokov
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nos čo sa ti páči a v čom sa cítiš dobre:) Ja v teplom počasí nosím mierne zvonové čierne rifle, lebo sa v tom cítim dobre a viac sa to hodí k mojej postave ako obtiahnuté. A je mi jedno, že sa to momentálne nenosí.
  34. 34
    Molly1

19 ročné dievča

Tak tie si určite kúp! Ale pokial má chalan až moc pevne lytka a stehná vtedy sa mi to nepáči. Dalo by sa povedať ze az protivi :D
  35. 35
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

@molly1 Už sú moje :)

A v kombinácii s conversami som spokojný :)
  36. 36
    Xy12345

23 ročný chalan

skinny je picovina, ked tak slim fit ked si chudy ako ja t.j. 51 kg