Fórum pridal Jarosgameslp, 13. 7. 2020 10:53 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skladba Hurricane na Stiahnutie

0
Jarosgameslp

20 ročný chalan

Ahojte
Ak by ste mali záujem tak si môžte kúpiť moju skladbu "Hurricane" len za 1€ s lepším Masterom : https://www.jaspravim.sk/jaroslavkmet/skladba-hurricane-na-stiahnutie-171435
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

Link na vypočutie skladby : https://www.youtube.com/watch?v=_QZ1YZWLr6s
    Nazbierané peniaze investujem na veci do Home Štúdia v ktorom tvorím nové tracky
    Venujem sa hudbe na maximum a hudba je aktuálne mojím jediným príjmom
    Ďakujem Vám predom za Vašu spätnú väzbu :)

2. 2
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

radsej by som to euro zjedol
  3. 3
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@etelnair Nikto ti nekázal , aby si si to kúpil :)
    Je to tvoja vec , či si to kúpiš alebo nie ..
    Prajem ti pekný deň :)
  4. 4
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

to je ta spatna vazba ktoru si si pytal :D daj to na spotify a par eur zarobis rychlejsie nez tu, neviem kto ti da euro aby mohol mat hurricane v lepsej kvalite wtf
  5. 5
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@etelnair Je to aj na Spotify a aj na iTunes
    Napríklad niekto , kto by moju hudbu využil do svojich videí alebo reklám alebo niekto , kto by ma rád takouto formou podporil :) Sú ľudia ktorým sa moja tvorba natoľko páči , že si to kúpia :)
    Možností je viac .. Tvoj názor beriem do úvahy a som rád že si mi odovzdal spätnú väzbu :) Ešte raz ti prajem pekný deň :)
  6. 6
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Mne sa viac pacili tie starsie proma aj so spevom
  7. 7
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@forte Ďakujem za "IRONICKÚ" spätnú väzbu :)
  8. 8
    Papver

24 ročné dievča

A ako sa tej skladbe darí na Spotify či iTunes? Ja sa vôbec nevyznám do toho ako tam za to platia, ale myslím, že je to lepšia platforma pre tvoju hudbu. Istotne sa toho nájde ešte aj viac. Skús možno SoundCloud ešte.
  9. 9
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@papver Spotify je platforma kde dostávam zaplatené za veľké počty vypočutí mojej skladby a iTunes je asi najväčšia platforma na kúpu nejakej skladby (Pre Iphone používateľov) :)
    Kedže niesom platiteľom daní v spojených štátoch , a nieje tam dostatočná suma na vyplatenie (minimálne sa mi zdá že : 20€) (kedže som svoju hudbu pridával cez inú stránku ..) Tak si to neviem vyplatiť :)
  10. 10
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Príde mi ako keby to bola skladba niekedy z roku 2002. Nič v zlom.
  11. 11
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Trošku svoje tvrdenie upravím. Znie ako ako z roku 2002 v kombinácii s niečím čo urobil Calvin Harris na svojom albume Motion z roku 2014. Prečo by človek robil niečo podobné tomuto albumu mi nejako nie je jasné (nakoľko je to jeho najhoršia éra) a dokopy to podľa mňa nemá ani jeden kreatívny moment.
  12. 12
    Papver

24 ročné dievča

A nevieš aký ten počet vypočutí musí byť aby si za to dostal už zaplatené? Lebo ja nemám problém si to pustiť a poslať to aj iným, len to bude asi stále málo, čo? :D
  13. 13
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

@papver Sa mi zdá že 10 000 - 5€
  14. 14
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@endre-silentname problém je, že skutočne kreatívna hudba veľmi zriedkavo láme nejaké rekordy v predajnosti.
    A nepoznám nejak detailne Calvinovu tvorbu, nevidím žiadnú spojitosť... Toto mi príde skorej ako taký generický big room.
  15. 15
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

@teal Netvrdím, že sa tam Calvin kopíruje. Ale je to presne na ten štýl, čo robil počas albumu "Motion". Je to presne ten istý big room zvuk. A áno vysoko generické ako hovoríš. Ja som skôr tvrdil, že prečo by dnes chcel niekto stále robiť tento zvuk? Bolo to otravné pred šiestimi rokmi a je to otravné teraz.
  16. 16
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ooooo najvacsi hit vsetkych cias sa vracia! (lala) :O
    A sak celkom fajn to je ale prepac euro ti nedam :D
  17. 17
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

uf.
    chýba tomu:
    1. vývoj
    2. akýkoľvek zaujímavý kúsok
    3. správne načasovanie toho compressoru na synťáku tak aby ti jeho ústup nerozbíjal celý rytmus
    4. dobrý mastering, aby to malo dobrý silný zvuk, vďaka čomu by aj trochu prestalo vadiť že to nemá vývoj a žiadny zaujímavý kúsok.
  18. 18
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

Neviem, či si to uvedomuješ, podľa mňa si to aj trochu uvedomuješ ale keby náhodou nie: varíš z vody, na to aby si predal svoju hudbu, potrebuješ mať podstatne väčší repertoár ako jeden dokončený track, vyššiu kvalitu (ktorá časom môže stúpať, ale nemusí, každopádne teraz si to uponáhľal), fanúšikov - ale skutočných ľudí, ktorým sa tvoja hudba páči, nie kamarátov, ľudí, ktorým si svoju hudbu nanútil alebo iných náhodných perspektívnych umelcov, s ktorými momentálne funguješ princípom koment za koment, lajk za lajk