Fórum pridal Veronica.ka, 4. 12. 2018 00:00 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skočil/a by si z lietadla? (Tandemový zoskok)

0
Veronica.ka

22 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

35 ročný ujo

Toto by som chcel raz skúsiť https://www.youtube.com/watch?v=WRqnTODwvEA
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Jedine bez padaku (?) Nebudem predsa padavka (thumbs)
  3. 3
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

@majmarad by ma zaujímalo ako sa tieto veci učia... však tam neexistuje niečo ako tandem, nie? tak potom človek rovno z teórie ide do rovnej praxe? :D
  4. 4
    Charlie1

21 ročný chalan

záležalo by podľa situácie :D, ak by ma niekto držal v lietadle ako rukojemníka, tak by som skočil aj bez padáka no :D samozrejme iba v tom prípade ak by tam bolo more :D ináč by to nemalo zmysel skákať na tvrdý povrch :D ale len tak z vlastnej vôle by som neskákal určite, nie som moc adrenalínový typ
  5. 5
    Charlie1

21 ročný chalan

@majmarad ani za milión eur by som to nedal :D už iba pri pohľade na tú výšku dole mám mráz na chrbte a to som len za notebookom :D výšky to je moja najväčšia fóbia v živote asi
  6. 6
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok
    ostrov nepotrebných maskotov a opratých houmlessákov

Fakt neviem ale asi hej
  7. 7
    Majmarad

35 ročný ujo

@lafiziq podľa mňa na nejakom simulátore Hurricane factory, alebo na inom zariadení, ale podľa mňa sa to trénuje na ostro :D

@Charlie1 vieš aká to musí byť sloboda? Strach je proti tomu nič, veď sa poserieš len raz a letíš ďalej :D Ja nemám strach z výšok, ale pri tomto by som popremýšľal, no išiel by som asi aj tak.
  8. 8
    Onetouch

27 ročný muž
    Bratislava

@majmarad toto by som aj ja rad vyskusal ...na svk neviem, ci nieco take je, ale v CR su nejaki ludia...
  9. 9
    Majmarad

35 ročný ujo

@onetouch ideme? :D
  10. 10
    Livre

18 ročné dievča

Nechcem tandem ale inak chystám sa na jar.

11. 11
    Wewo

25 ročný muž

@charlie1 ty myslíš že kebyže skončíš z lietadla do mora tak by si dopadol lepšie než kebyže padneš na zem, hej :D
  12. 12
    Quattroformaggi

23 ročné dievča
    v jeho objatí

nikdy, mam brutálny strach z výšok :D
  13. 13
    Charlie1

21 ročný chalan

@wewo keby som skočil na tvrdú zem tak mám smrť istú, ale pri mori by to nemuselo hneď znamenať smrť, možno by som skončil iba na vozíku a možno vôbec, záleží aj dosť na tom z akej výšky by to bolo
  14. 14
    Wewo

25 ročný muž

@charlie1 otazka je o tamdemovom zoskoku takze vobec nemusime pocitat s tym ze by to bola vyska pri ktorej sa nerozjebes. Pri akejkolvek vyske kde sa da pocitat s tym ze sa ti stihne otvorit padak by ta o vodu rozjebalo rovnako ako o beton.

https://physics.stackexchange.com/questions/106808/why-is-jumping-into-water-from-high-altitude-fatal
  15. 15
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Mal som ísť, lenže chcel som skákať sám. Ale kedže som mal okuliare tak som nemohol. No najprv som musel ísť na operáciu a na jar si idem skočiť :D
  16. 16
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

@lakero to s okuliarmi sa nemôže? 0_0 nespravodlivosť... ale pravda, že počas skoku by mi asi vypadli (:
  17. 17
    Angeloflight

20 ročný chalan

@wewo netvar sa ze tym rovniciam rozumies :D
  18. 18
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@erixa Keď chceš skočiť sám, nie s "doprovodom" tak nie (thumbs)
  19. 19
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

Keďže mám za sebou solo zoskok tak tandem bez problémov (hehe)
  20. 20
    Wewo

25 ročný muž

@angeloflight netvár sa že na tom záleží (hehe)