Fórum pridal Nanka0302, 2. 10. 2017 15:21 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Škola-známkyčautee

0
Nanka0302

13 ročné dievča

Čautee mám taký problém zo školou a to taký že sa mi teraz moc nedarí a teraz som sa dozvedela že som dostala 2/10 z fyz a pri tom som jednotkárka nechápem prečo a už tam mám 2 trojky a otázka znie ako to mám povedať mame? A to mám ísť ku mamoške na chatu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nanka0302

13 ročné dievča

Hej a to auto moto si nevšímajte :D
  2. 2
    Piter09

20 ročný chalan

povedz jej to az ked sa vratis z chaty
  3. 3
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Najprv jej povedz, ze si tehotna/(zacala fajcit (cigarety)), a potom, ze to bol len zart, ale az ked bude vynervovana a zufala. No a na zaver jej povedz, ze len mas par horsich znamok. :-D (nebude s tym mat ziadny problem)
  4. 4
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

tie známky sú tvoja zodpovednosť, keď máš dosť odvahy mať zlé známky máš dosť odvahy povedať o tom mame a prijať jej trest
  5. 5
    Aeria

17 ročné dievča

Mne by sa napríklad páčilo, keby sa niekedy niekto zaujímal o moje známky. Také malé zamyslenie sa na margo.
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nerozumiem ..ja bysom bola spokojna s takymi.znamkami :D
  7. 7
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@aeria feel ya bro *internet hug*
  8. 8
    Aeria

17 ročné dievča

@Marjy77 <3
  9. 9
    Nanka0302

13 ročné dievča

Fakt dik za rady :D tak dúfam že sa to nedozvie nejakým zázrakom od niekoho iného lebo ak hej tak na chatu môžem zabudnúť a aj na mobil, možno aj na telku a to by som zomrelaa. A ináč moja mama stále nevie pochopiť že nejde iba o známky tak akože keď mame písomky skoro každý deň ale tatovi je to za jedno. Takžee ak máte dajaké ešte rady kľudne píšte ja si túto diskusiu budem stále pozerať
  10. 10
    Nanka0302

13 ročné dievča

No a ešte som zabudla snažím sa upratovať a celkovo sa tak vtierať :D a ten koment čo bolo že mám najprv povedať že som tehotná.... tak nwm či by sa dožila tej správy že to bol vtip :D