Fórum pridal Misfit44, 26. 3. 2020 11:27 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skupinove projekty

0
Misfit44

9 ročné dievča

Skupinove projekty na skolach by som zrusila, kedze zjavne skupinova praca nefunguje. Boli ste vy niekedy v skupine, v ktorej kazdy clovek nieco urobil? Lebo ja nie :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Na to si už nepamätám...
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

na vyske si spominam mozno na jeden jediny projekt zo vsetkych skupinovych, kde sa clovek nezapajal. Inak vsetci su uz dost dospeli a zodpovedni na to, aby svoju cast prijali a urobili
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

lol... však v zamestnaní budeš musieť tiež na projektoch robiť v skupine. Zrušiť ich na škole vôbec nie je riešenie.
  4. 4
    Misfit44

9 ročné dievča

@lafiziq si ma nepochopil, myslim len a len projekty v skolach, kde vacsinou urobim vacsinu ja, v praci je to samozrejme ine
  5. 5
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

pochopil... škola je na to aby pripravovala na život po škole. Je na mieste, že sa robia skupinové projekty na školách. Na školách s medzinárodným programom a v zahraničí sa robí ešte viac skupinových projektov než na našich školách, co zaspali v 80. rokoch.

Ak robíš iba ty a všetci máte rovnaké hodnotenie tak je problém v hodnotení, v rozdelení práce atď a nie v samotnej myšlienke, že v školách sa robia skupinové práce ako to ty prezentuješ.
  6. 6
    Filipkoo

24 ročný chalan
    Košice

Áno bol. Vždy.
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Áno, bola, lebo sme spracovávali 2 týždenné sústredenia, čiže každý sme si zobrali neujakú úlohu a tú spravili. Samozrejme podľa svojich schopností, každopádne každý svoju časť spravil.