Fórum pridal Kikusi, 12. 6. 2018 21:37 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skusali ste si zvacsit prsia?

0
Kikusi

22 ročné dievča

Caute, ja som teraz citala, ze existujú bylinky ktore vedia zvacsit prsia aj ked su uz po puberte. Mate s tym skusenosti? Isli by ste do toho?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

J skúšala. Zaplatila som 3500 eur a bolo. Šla by som do toho kedykoľvek znova a boli to perfektne utratene prachy.
  2. 2
    Heidijane

22 ročné dievča
    modrinový fanatik

nie a určite nie :D
  3. 3
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

pribrala som (rofl) sto percentne funguje (thumbs)
  4. 4
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Ja by som si ich chcela zmenšiť.
  5. 6
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Kamarátka skúšala tu angeliku lekársku či čo to bolo, akože hovorila, že troooošičku pomohlo ale moc nie :)
  6. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

keby to šlo bylinkami, už tu sedím s prsiami na klávesnici..jedine pribratím, antikoncepciou (len u niekoho) alebo plastikou..good luck
  7. 8
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

chcela som to silikonmi, ale potom som si to rozmyslela.
  8. 9
    Wewo

25 ročný muž

@laurikaaa implantovali ti tam bylinky vari?
  9. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Jop ja som zrala 3,14čoviny ako stimulen(to je bylinkové) napríklad. Ono zväčší ti to prsia asi do velkosti ako pred menzesom, teda skôr sa ti nafúknu... Ale keď to prestaneš brat tak do mesiaca ich máš ako predtým...
  10. 11
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

podla mna pomoze ked zacnes "nechcet" mat velke kozy....to zacnu rast aj po puberte :D
  11. 12
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Skúšal, aj to celkom fungovalo, ale začalo mi s nimi rásť aj brucho, tak som s tým prestal.
  12. 13
    Majmarad

35 ročný ujo

Ak veľmi priberiem tam to na okamih aj dám :D
  13. 14
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Keby fungovali bylinky a mastičky a také kraviny, tak by plastický chirurg nechcel 1500 euro za jedno prso.
  14. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nepotrebujem :D
  15. 18
    Lawr

17 ročné dievča

vyzera to umelo a nie je to pekne.
  16. 19
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@kikusi
    "ze existujú bylinky ktore vedia zvacsit prsia aj ked su uz po puberte"

jop, existuje. hovorí sa tej bylinke "sója".
    obsahuje fytoestrogény, čiže estrogény rastlinného pôvodu, ale pôvod ťa zaujímať nemusí, lebo efekt estrogénov je že ti posilňujú ženské časti metabolizmu a aktivujú ženskké časti génov, čiže ti umožnia získať ženské črty a proporcie tela (široké boky a väčšie prsia)... za cenu získania ženských čŕt psychiky (precitlivelosť, domýšľavosť, ješitnosť a sklony k hystérii).
  17. 20
    Kikusi

22 ročné dievča

@fakecocacolazero o tej bylinke som nepočula, ale vygooglim si :O
  18. 21
    Kikusi

22 ročné dievča

@midnight hej, sóju som videla, ale zase som čítala na ňu strašne veľa kritiky súvisiacej s neplodnosťou a tak. skôr by som skúsila niečo podobné ako čaje alebo krémiky https://zenskakrasa.sk/prirodzene-zvacsenie-prs-domace-recepty/ však veľa ľuďom pomáha ešte aj homeopatia, tak podľa mňa je toto nie úplná blbosť. aj lieky aj na iné veci sa robia z byliniek, prečo by to teraz nemalo fungovať? >;-(