Fórum pridal Myzufcb1899, 12. 12. 2018 17:21 do kategórie Programovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skúšky z hygienického minima

0
Myzufcb1899

30 ročný muž

Čaute priatelia. Robili ste už niekto skúšky s hygienického minima? Ako to prebieha? Sú ťažké? Počul som som, že tam býva veľmi veľa chytákov...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

while (!isExamPassed) {
    tryPassExam();
    }
  2. 2
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Ani nie chytakov, ale otázky boli postavené tak debilne, že z možností a) b) c) d) Ti môžu vychádzať aj dve-tri správne, no oni vyžadujú tú NAJSPRÁVNEJŠIU. -_- testy som robila v PD a mala som veľké šťastie na normálnu komisiu, ktorá mi sama s úsmevom na perách povedala, že vedia o zlom postavení otázok. Ale dá sa to. Len sa naozaj do toho treba pozrieť, o čom to vlastne je. :D viezla som ľudí, ktorí sa do toho ani nekukli, lebo veď to nemôže byť také ťažké a potom sme domov išli zmiešaná posádka - spravili aj nespravili. :D
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Chytak je tam hlavný ten, či a ako si umyvas ruky po tomto, čo sa chytas na určitých miestach. Preto to ľudia od fachu volajú chytak
  4. 4
    Myzufcb1899

30 ročný muž

@gothicpoethic hej priateľka urobila testy v pohode akurát, že na ústnych mala dosť nepríjemnú ženu, ale dala to
  5. 5
    Myzufcb1899

30 ročný muž

@pubertslatinocelny osobne si myslím, že aj tak sa to na väčšine pracovísk nedodržiava