Fórum pridal Cccp, 30. 10. 2017 16:55 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

slovensky hokej za Mečiara

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Vsetci vieme ze za vlady pana Mečiara sme mali hokej na svetovej urovni. Mali sme kvalitnu ligu a preplnene stadiony, a fantastických hracov ktori odchadzali do NHL. Boli sme svetova velmoc v hokeji a mali sme viac ako 30 hracov v NHL. Co nato poviete?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

https://www.youtube.com/watch?v=IZumYO3HHFM
  2. 2
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

Staci ked si pozriete video (Ked na Slovensku vladol hokej). Aj Miro Satan hovori ze bolo to krasne a emotivne obdobie ked sa politicka elita HZDS priatelila s hokejistami. Ked boli v roku 1995 MS B kategorie tak pan Mečiar prisiel na hokej, a ked nasi postupili medzi elitu, tak pan Mečiar cele team pozval na urad vlady a kazdemu podal ruku. Byvaly sef SZLH pan Mitosinka povedal ze pan Mečiar Slovenskemu hokeju velmi pomohol pretoze na stadiony prispel 150 milionov korun a na hokejovu mladez dal 40 milionov korun, Ziaden iny politik tolko pre nas hokej nespravil. Hodil som odkaz na video ako dôkaz.
  3. 3
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

áno boli sme voľakedy hokejová veľmoc, ale teraz sa peniaze nedávajú do športu ani do výchovy detí ku športu, teraz sa to rieši všetko cez súkromné zdroje, takže smola, ale zase na to aký sme malí štát sme na tom v hokeji posledných rokoch celkom dobre, pokiaľ ja viem tak naša úspešnosť klesla v 90. rokoch a teraz niekedy od 2005 sa to postupne zasa dvíha, ale to je len môj postreh neviem či je to pravdivé

a politika a šport by sa nemali miešať do hromady podľa mňa (okrem teda, toho fianancovania)
  4. 4
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

boha jeden trápny dokument o mečiarovi a zrazu akí odborníci na mečiara tu zrazu sú...
  5. 5
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

ty co mas s tym meciarom furt? :D :D :D
  6. 6
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@rogin je to moj idol a oblubeny politik (hehe)
  7. 7
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@cccp (: