Fórum pridal Lenkaska1, 12. 3. 2017 18:02 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Snívajú sa vám posledné dni (posledný týždeň) veľmi živé sny, priam až nočné mory?

0
Lenkaska1

22 ročné dievča
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

Lebo mne a aj pár ľuďom v mojom okolí hej, tak že či to je len zhoda nahod :D lebo fakt posledných 6 dní sa mi snívajú strašne živé sny, priam nočné mory a rozmýšľam niekedy aj či to bola realita alebo sen :D
  2. 2
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Mne sa snívajú skôr tie nočné mory. Ale sú o ľuďoch čo poznám a realistické nie random kktiny. -_-
    Začnem byt dobrovolnenespiacakraska kvôli nim asi... -_-
  3. 3
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

Tak žive by mali byt stale hlavne sa nedivaj do svetla/slnka ked vstaneš to ževraj vymaže sen z pamate čiastočne. A tiež to može byt splnom
  4. 4
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Aaano, dokonca som asi prvý raz v živote aj kričala zo sna :D bola som uź napoly zobudená takže som vnímala izbu a že ležíme s frajerom, a vtom "došiel" náš kocúr a začal po nás úplne zbesilo skákať, akože sa odrážal od fraja a skákal do výšky, a že on ho schytil a začal ho jebať o postel z celej sily, načo som nahlas skríkla niečo ako "čo robíííš?!" :D to sa aj frajer zobudil a zistila som že sa mi to len snívalo, ale normálne som sa aj bála zaspať potom :D
  5. 5
    Lintu29

9 ročné dievča
    on the highway to hell

hej !! Posledné tri dni sa mi každú noc niečo snívalo, veľmi živé sny..
    riadna náhoda :D
  6. 6
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

@nespiacakraska hej... tie nocne mory su podmnozina zivych snov :D u mna tak na striedacku, ale vacsinou tiez nocne mory, hlavne ta vcerajsia bola najhorsiaa.. -_-
  7. 7
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

@oko_paradajky to sa nedívam, ja mam postel v takom kúte kde nikdy priamo nesvieti slnko

No inak prave pozeram ze zrovna dnes je spln.. takze mozno to bude aj tym :D a dnes som mala takeee sny ze az.. 3 živé sny.. a včera zas strasna nocna mora..
    to asi nebude nahoda :D
  8. 8
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

nooo dnes som mal dosť živý sen že som dostal silnú schizofreniu..
  9. 9
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Lebo je spln.
  10. 10
    Nats

21 ročné dievča

áno ale to bude tým, že som dočítala nicka cavea :D
  11. 11
    Primitiv

23 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Mne našťastie nie, ale daj si pozor. To znamená, že sa niekde v tvojom okolí prebúdza Cthulhu.
  12. 12
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

snivalo sa mi asi pred mesiacom ze ma uniesli, potom dlho dlho si nepamatam ziadny sen a vcera sa mi snivalo, ze som bola v Karibiku :3 tak toto aasi nebola nocna mora :D
  13. 13
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

dnes sa mi snívalo akurát niečo...
    a nedalo sa mi zobudiť.. brr.. to bolo fakt divné
  14. 14
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

A to som v tom sne zomierala.. na co som sa asi nejak prudko sla zobudit a fakt divny pocit som mala ..chvilu mi trvalo kym som sa mohla pohnut a taku paniku som chytila..
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

jj :(
  16. 16
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

@oko_paradajky fakt? No mna praveze budilo slnko priamo do oci :D aj ked to skor minuly tyzden nie tento...a tento tyzden mam velmi slabe sny vacsinou len nejaky moment/obraz kde sa skoro nic nestalo
  17. 17
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

mne sa sny snívajú len cez víkendy ...teda 2x do týždna... pretože vtedy spím celý den skoro... a cez týžden 4-5 hodín tak nemá šancu sa mi ani začať snívať a už vstávam
  18. 18
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

už to ale trvá dlhšie ako týždeň a poráža ma z toho :/
  19. 19
    Mayben

25 ročná žena

@dee99 ja som ti vravela, nech to nežereš! to máš z toho! :/
  20. 20
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Ee, v poslednej dobe uz mam asi uplne vyplavene z tela posledne zvysky SSRIs, co som hrozne davno dobrala. Lebo uz sa mi ani nesniva lucidne :(
  21. 21
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@lenkaska1 spýtala by som sa ťa čo to bolo, ale pri mojom šťastí sa to bude snívať aj mne v mne sitej na mieru verzii... -_-
    Dúfam že to po splne prejde...
    Začínam sa podozrievať že toto sa mi deje počas pribudajuceho mesiaca/splnu... (?)
  22. 22
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

@mayben bol to len sen chill.. :D
  23. 23
    Pappkin

24 ročný chalan
    Košice

Dnes som pobehoval so zbranou v ruke a zabijal teroristov, ako obvykle :D
  24. 24
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Dnes sa mi snívalo že som šiel v parku cez leto okolo dvoch žien, dal som si dole tričko, ukázal tehličky a oni niečo povedali, nepamätám si už čo alw bolo to pozitívne :D Debilné sny :D
  25. 25
    Mayben

25 ročná žena

@dee99 ale bol zlý a to je špatný špatenka!
  26. 26
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

@nespiacakraska sak toto.. aj by som ti povedala co to bolo ale nechcem to radšej ani pisat :/ :D aj ja zacinam mat ten pocit... dnes je spln, tak snad od zajtra to uz skonci!
  27. 27
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

mne sa v poslednej dobe tiež začali snívať divne reálne sny ktoré dokonca nadvezovali na ten den takže bolo dosť ťažké rozoznať čo bol sen a čo nie :D
  28. 28
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

@padlyanjel hej presne, aj dnes napriklad..

uz mi tie sny trvaju asi 3 tyzdne, takze splnom to nebolo :D