Fórum pridal Xxar3s, 12. 1. 2018 18:52 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

šnupací čaj

0
Xxar3s

35 ročný ujo
Bratislava

keby urobim čaj a potom neham odpariť vodu ostane mi tam učinna latka čaju (tein atd) vo forme prašku ktory by sa dal fuknúť do nosa?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

jj, z pol litra caju takto spravis asi 4 polievkove lyzice cisteho prasku
  2. 3
    Soy_goodking

hrá sa, že má 1 rok

Este dodam k @1 ze je uplne jedno kolko vrecusok/lyziciek caju v tom pol litre vyluhujes, z pol litra caju ti vzdy ostanu 4 polievkove lyzice cisteho prasku.
  3. 4
    Etelnair

27 ročný muž

@3 zas nie uplne vzdy ale v podstate hej
  4. 5
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@etelnair dakujem za rady ale myslim ze 4 lizicky je este velmi optimisticky odhad.
  5. 6
    Etelnair

27 ročný muž

ak das toho caju luhovat vela tak uplne vpohode, kludne celu krabicku nejaku lacnu
  6. 7
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

ide o to ze nechcem luhovat caj ale nieco co ma podobnu konzistenciu a tiez je to rozpustne vo vode iz v beznom mnozstve to ma mierne omamne a trosku stimulacne ucinky preto ma zaujima ako by to na cloveka fungovalo v koncentrovanej forme
  7. 8
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@etelnair no nejdem luhovat zrovna caj :D
  8. 9
    Etelnair

27 ročný muž

ale mal by si trenovat najprv na caji
  9. 10
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@xxar3s pokial viem thc nie je rozpustne vo vode, takze ya nevyvari do nej, jedine ze samotne rastlinky rozvaris na kasu, a to potom bude rastlinkova kasa, nie cista ucinna latka. thc je rozpustne v tukoch, preto najzakladnejsi recept na varenie z travy je bud kakao (lebo mliecne tuky), alebo maslo.
  10. 11
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

aha vravis ze vies ze dotycna vec je rozpustna vo vode, a ani ten popis ucinkov na travu prilis nesedi. zaujimalo by ma co to je.
  11. 12
    Devanelemen

15 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

@midnight muškátovy orech :D
  12. 13
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@midnight ale ani thc nejdem odparovat - na trhu je dostupna aj synteticka nahrazka thc okrem toho (prirodny) hasis je vlastne koncentrat takze tu by som uz zbytočne objavoval ameriku... a viem ze thc je rozpustne v tuku a alkohole ved preto sa z toho robi "mlieko"

ide o inu latku neprezradim aku lebo najprv z toho chcem urobit koncentrat a vyskusat, mimochodom je to legalne. v malom mmnozstve to ma stimulacne ucinky (trosku ta to naspeeduje) a okrem toho to sposobuje aj miernu euforiu a zlepsuje sustredenost a nespozoroval som na to ziadne vedlajsie ucinky aspon teda v malom mnozstve. keby som z toho urobil koncentrat mozno by sa efekt zosilnil. akurat myslim ze sa to musi odparovat pri izbovej teplote lebo neviem ci pri vyssej teplote by sa to neznehodnotilo
  13. 14
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

sak si rovno fukni ten caj
  14. 16
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

Ak je tá látka vo forme roztoku tak ti to stačí zahustiť varením (alebo inak), nie? A ak je v nejakej inej forme tak rozpustiť v malom množstve vody. Nechápem však načo to chceš šnupať keď absolútne nevieš či ti to nerozleptá sliznicu a či to vôbec bude mať účinok. A ešte k tomu sa to pýtaš názor na niečo čo nám ani nechceš povedať čo to je...