Fórum pridal Veronikadelrey, 20. 4. 2017 06:29 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sny

0
Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

Stalo sa vam uz niekedy ze sa vam vas sen opakoval? Nemuselo to byt pravidelne kazdu noc. Alebo ze sny na seba nadväzovali? Napr. raz sa vam nieco sniva a za par dni sa vam tento sen sniva a poktacuje tam kde ste sa zobili pred tym. Cim to je?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

*Zobudili :D chybicka
  2. 3
    Luboos

31 ročný muž
    Piešťany

Zase v tom bude ten hermelín :D jj sníva dokonca celé mestečko mám v hlave vymodelované aj svoju obľúbenú horu pokoja :D obsypanú sakurami
  3. 4
    Primitiv

23 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

veľmi nie, skôr že len niektoré veci z jedného sna sa premietnu do druhého. proste v jednom sne som začal fajčiť a občas si aj v iných snoch zafajčím. alebo proste udalosti, ktoré sa mi snívali, zase nadväzujú na iné sny :D
  4. 5
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

To isté nie, ale to že sen pokračoval keď som išiel znovu spať, to hej, už veľa krát :D
  5. 6
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Áno.

A hej, môže sa stať, že jeden sen sa plynule premení do iného, alebo že v ďalšiu noc pokračuješ tam, kde si skončila. Čím to je? No, okrem iného asi tým, že v snovej realite niečo také ako lineárne plynutie času neexistuje, a ak áno, tak len na uľahčenie orientácie.
  6. 7
    6q66

hrá sa, že má 0 rokov
    Z kaluže do blata

To nadvazovanie malo podla mna na svedomi to, ze sa mi snivalo o tom, co som velmi chcel a pred spanim som na to myslel.. Tak som sa v sne k tomu potom vzdy vratil. :) A asi kazdemu sa uz opakovali sny, co poznam ludi, boli to vacsinou nocne mory, ale nic hrozne.. Ja som to mal ako maly tiez, teraz sa mi snivaju paradne sny a uzivam si ich, preto najviac milujem spanok.. ;)
  7. 8
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Nie, ani nie.
    Mne sa skôr stáva, že ak si veľmi prajem keď sa zobudím v noci, viem, že bude ten sen pokračovať keď opäť zaspím.
  8. 9
    Marcello1111

29 ročný muž

v poslednom čase sa mi už vari zo 5x prisnil dátum 27.7.2017, bol vidieť na veľmi jasnej oblohe a v pozadí bolo tiež vidieť nejaký obrovsky objekt, ako by sa približoval k zemi...
    neviem čo to ma znamenať, nakoniec uvidíme, čo sa stane, mne sa sny vyplňajú....
  9. 10
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

stalo sa mi to párkrát, raz som mala 2x rovnaký sen, potom som mala 3x sen na rovnakom mieste len s inými účinkujúcimi a raz aj pokračoval sníček :D bolo to creepy ale zaujímavé :D
  10. 11
    6q66

hrá sa, že má 0 rokov
    Z kaluže do blata

@marcello1111 Hm, zaujimave. :D Moje sny su vacsinou o tom co velmi chcem.. Cize pointou su ludia ktorych uz asi neuvidim, alebo veci, ktore tak skoro mat nebudem. :D Alebo sa to deje na miestach, kde by som chcel ist... A mam take vlastnosti, po akych tuzim, ale nemam osobnost na to byt taky. :D
  11. 12
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

raz som mala sen na pokračovanie. vtedy sa mi snívalo o tom že som lese našla jaskyňu a v nej boli dobrý vlci a v zajatí držali zlých vlkov... no a druhú noc to pokračovalo. bol to veľmi krásny sen, tak zvláštne dobrý pocit som z neho mala :)
  12. 13
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

@marcello1111 veriť snom je hriech...
  13. 14
    Marcello1111

29 ročný muž

@google123
    ako povieš zajačik....
  14. 15
    Riddiculus

17 ročné dievča
    Spinner's End.

ÁNO.
  15. 16
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Nie.
  16. 17
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

mne sa stalo že som mal určité sny už 2x možno aj 3x ... samozrejme možno aj s odstupmi nejaký ten mesiac či rok. Ale proste úplne to isté :D ... Ale nikdy sa mi nestalo že by som niekde príbeh stopol... a druhýkrát by odtiaľ začal alebo že by pokračoval...
    Ale tak ja moc nesnívam, kedže tých 5 hodín čo spím na sen nestačí, keďže sny sú až v tom úplne poslednom štádiu :D... sen mám tak raz, dva krát do týždňa