Fórum pridal Thinkaboutjustice, 21. 5. 2019 18:49 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Socializujete sa s kolegami z prace ?

0
Thinkaboutjustice

27 ročný muž

1. 1
    11,9% ľudí
    Ano, casto (3+/mes)
  2. 2
    18,6% ľudí
    Ano, obcas (1-2x/mes)
  3. 3
    27,1% ľudí
    Nie
  4. 4
    23,7% ľudí
    Som asocial
  5. 5
    18,6% ľudí
    Voľačo hovoríš
  1. 1
    7,1% ľudí
    Ano, casto (3+/mes)
  2. 2
    21,4% ľudí
    Ano, obcas (1-2x/mes)
  3. 3
    32,1% ľudí
    Nie
  4. 4
    21,4% ľudí
    Som asocial
  5. 5
    17,9% ľudí
    Voľačo hovoríš
  1. 1
    16,1% ľudí
    Ano, casto (3+/mes)
  2. 2
    16,1% ľudí
    Ano, obcas (1-2x/mes)
  3. 3
    22,6% ľudí
    Nie
  4. 4
    25,8% ľudí
    Som asocial
  5. 5
    19,4% ľudí
    Voľačo hovoríš
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vobec, nemam na nich ani žiadny kontakt
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

obcas poslem nejake programming meme
  3. 3
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Nebyť kolegov, tak to tam už dávno zabalím...
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ale asi ani toľko nie, resp ako kedy
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

To je akoze frekvencia s ktorou sa socializujeme mimo prace, ze ideme von a tak.
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

Som človek čo radšej počká, že prvý to spraví on, aby sa necítil možno trápne ...ako kedy no..
  7. 7
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

mám iba jedného kolegu a mimo práce sme boli vonku zatiaľ len raz, ale čakáme na oteplenie a pôjdeme častejšie :D
  8. 8
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Nie so vsetkymi. Chodime ale dost casto na obed, s niektorimi castejsie, ale aspon obcas idem na obed / kavu s kazdym kolegom.

S niektorymi aj na poharik po praci zajdeme, no to je menej casto. Tento rok sme boli 4 krat (raz team building, ostatne kazdy krat s inym kolegom).

Raz sme isli po praci aj na HIIT trening.
  9. 9
    Limitles

7 ročný chlapec

Neviem to moc práca je pre mňa čisto práca nič iné..skôr cudzí ľudia
  10. 10
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

V predošlej práci aj celkom hej, bolo tam zopár veľmi fajn ľudí s ktorými sa aj teraz ešte rád stretnem a aj s jedným som bol na pive asi pred týždňom. V tejto práci vôbec s nikým ale to preto, že všetci sú tu celkom z inej oblasti ako ja a sú oveľa starší a väčšinou majú rodiny.
  11. 11
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

s vacsinou nechcem mat nic spolocne, ale naslo sa zopar takych s ktorymi sme sa cez pauzu na cige "skamosili" a su fajn, ale mimo prace sa stretavat nechcem, na to som moc asocial :D
  12. 12
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Aj dnes sme mohli ísť s nimi na pivo a hokej pozerať, ale sa aj domov ponáhľame za psom a tak :-/ ale snáď raz :P
  13. 13
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

nebyt prachov tak tam uz davno nejsom. a moj kolega je tak tupy clovek ze to som asi este nezazil.
  14. 14
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Je to aj moja napln prace.. Robit eventy aj s kolegami :) :love: a su uplne super :)
  15. 15
    Elmsi

12 ročné dievča

co je socializovat? :D chodit s nimi von aj mimo prace? tak potom nie
  16. 16
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

ráta sa aj cesta autobusom do práce a z práce? ak nie, tak potom nie... síce máme aj výlety, bol volejbal aj zábavy, ale mňa to akosi neťahá
  17. 17
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

občas je to nutné
  18. 18
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

pozeram, ze ja som sa zabudol vyjadrit, ked som to zalozil :D My spolu obcas niekde vyjdeme a frekvencia bude asi narastat, kedze som narazil na celkom zaujimavy typ ludi a je to v podstate to jedine momentalne, co ma v tej praci drzi
  19. 19
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Teraz nepracujem, ale v pracach co som robila, tak okrem firmou organizovanych teambuildingov som nechodila s nimi von... Trochu ma to mrzi, ale ja si s 99% ludmi nemam co povedat.. :/ A viest tie konverzacie mi bohate staci v praci a na teambuildingoch. :D
  20. 20
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

S bývalými kolegami sme boli super kolektív, často sme sa stretávali aj mimo práce, ale žiaľ všetci poodchádzali (a stále sme v kontakte). Teraz s novými ľudmi je to také divné, v podstate sa spolu nebavíme ani v práci poriadne, tak načo by sme chodili spolu len tak von :D
  21. 21
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

s priamymi kolegami z mojho timu chodime akurat von na obed raz za dva tyzdne volame to ze team lunch, a raz za tri mesiace na exit game. ale v ramci celej firmy mame raz tyzdenne vzdy nejaku afterwork akciu - bowling, drinky, atd.. a tam aspon raz za mesiac idem