Fórum pridal Cccp, 16. 4. 2018 17:15 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Socky na birdze

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Ked pozeram fotky, nazory ludi ktorym sem chodia, tak vidim ze tu chodia sami chudaci a socky, ach boze kam som sa to ja dostal. Nepride Vam drze ked chudaci ako Vy ktori mi nesiahaju ani po clenky zivotnou urovnou ma budu kritizovat??? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

https://i.imgur.com/lycBCUL.gif
  2. 2
    Ungeziefer

22 ročný chalan
    Prešporok

(love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love)
  3. 3
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Vidis a ja najvacsi sockar nehejtujem (thumbs)
  4. 4
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Daj si lieky.
  5. 5
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

inak smiem sa spytat ze co znamena siahat ti po clenky zivotnou urovnou?
  6. 6
    Fragile.

27 ročný muž
    Stockholm

Nekrmte trolla. ^^
  7. 7
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

@torpedo08 nechcem sa hadat ale najvacsia socka som tu ja
  8. 8
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

To ze robis v masokombinate c nemecku neznamena, ze mas vyspku zivotnu uroven :D
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@strangelove to by bola kratka hadka a vyhral by som :D
  10. 10
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@tomias typicky zavistlivy komentar typického slovaka, ale co uz trafena hus zagagala, uz ked sme pritom tak pracujem v oblasti strojarstva, pekny den prajem :)
  11. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@wewo vidim ako tu ludia riesia kazdy cent a kazde euro, niekto tu vyberal minule nejaku letnu dovolenku, preboha vsak ked idem na dovolenku tak si dovolim a doprajem ne??? Alebo mam tam šetriť jak socka??? to radsej zostanem doma.
  12. 13
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

Najlepsi je ten antifunenbrak , tlusty manlet a silne reči ... urazil mi mačku že je zdechla ale chapem sme na internete.
  13. 14
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

ja by som tak velmi chcel aby si bol realny :( konecne by som tu mal kamarata
  14. 15
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

Nezavidim :)
    To je hadam kazdeho osobna vec ci chce usetrit nejake to euro. Napriklad preco by som mal platit za letenku 200€ ked ju mozem mat za 4,90 - ten isty let, to iste sedadlo, tie iste sluzby. Za ubytko detto,
  15. 16
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@eriko videl si si macku? :D a my ju tiez nepotrebujeme vidiet z kazdeho uhla
  16. 17
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Neplackaj ...
    Kamos pofuka bude dobre
    (rofl)
  17. 19
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@tomias šak nekukaj ja tiez nemusim vidiet tvoj tlusty ksicht a preto ti nechodim do albumu a btw len jedna macka je tam 3x .. fatboy
  18. 20
    Elmsi

10 ročné dievča

Aka je tvoja uroven? :D
  19. 21
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@eriko tlusty ksicht? :D dobre davas bortaku.
  20. 22
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

@eriko pici, zaspamuje to pol birdzu svojou mackou a takym bordelom v izbe, pri ktorom moj spolubyvajuci actually posobi ako poriadkumilovna osoba drsny je jak struhadlo, ked na to dakto poukaze (: to ma pojeb.
  21. 23
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@elmsi mam vsetko co chcem okrem súkromného lietadla, a vrtulnika, natom este tak niesom dobre aby som si tieto 2 veci mohol dovolit, inak si nestazujem :)
  22. 24
    Elmsi

10 ročné dievča

@cccp materialnym veciam hovoris uroven? :D
  23. 25
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@elmsi ano moja zlata, pretoze zial z lasky sa zit neda :)
  24. 26
    Elmsi

10 ročné dievča

@cccp nikto nehovori o preziti ale o urovni :D
  25. 27
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@elmsi tak napis mi co ine robi zivotnu uroven ako materialne veci, rad sa necham poucit :D
  26. 28
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@tomias šak vidno druhu bradu čo rozpravaš
    @Notme "zaspamuje to pol birdzu svojou mackami"* ked už tak. a čo som mal robit každy tyžden pridavat po jednej fotke aby to panovi namyslenemu soyboy liberalovi nevadilo? šak ked ma napadaju tak sa branim, ne.
  27. 29
    Elmsi

10 ročné dievča

@cccp tak mi sa bavime o zivotnej urovni? Tak to je asi jedina čo máš teda podľa teba :)
  28. 30
    Notme

24 ročný chalan

@eriko ja mam od liberala daleko, moj, napriklad tebe by som uz teraz vzal volebne pravo. a myslim, ze ten album nepreklika nikdy nikto, ever, a jedna fotka by bohate stacila. a tu izbu si poprac.
  29. 31
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@notme tak potom komunista soyboy to teraz v USA fiči vyzeraš aj tak ty "kohutik"
  30. 32
    Notme

24 ročný chalan

@eriko skus este, mozno sa najblizsie aspon priblizne trafis. ak ti dovtedy nedojde slovna zasoba :D
  31. 33
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@elmsi dobre rano ano o zivotnej urovni sa bavime, ano mam a to je dolezite, ked raz budes na mojom leveli tak das mi za pravdu :)
  32. 34
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@notme tak potom fašista oni chceli brat volebne pravo
  33. 35
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@eriko ty mas iny zrak pocuvaj, daj si ho vysetrit alebo nefukaj ten toulen.
    A ked sme pritom vzhlade, chod jebnut s dverami nech ti opadnu tie chlpky
  34. 36
    Notme

24 ročný chalan

@eriko "ty dychas vzduch. slon dycha vzduch. ty si slon." #logic

tebe sa zjavne vela rozumu neuslo. ale to sa dalo cakat uz ked si tu na mna zacal lepit politicke ideologie na zaklade nicoho. a ta macka tomu veru neprida.
  35. 37
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Dobra zivotna uroven je ked tyzden pred vyplatou nemusis kupovat hnusny lacny alkohol z Lidla ;)

Materialnymi vecami sa hlavne obklopuju ludia, co nevedia menezovat svoje "bohatstvo".
  36. 38
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@notme kto si ty že chceš brat volebne pravo? Pises vela ale nič z toho, len uhybaš, fašoun

@Tomias už stačilo prasiak
  37. 39
    Notme

24 ročný chalan

@eriko ja som tak nejak tusil, ze sa na dno tej slovnej zasoby dostanes dost rychlo (:
  38. 40
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@eriko neplac a odhlas sa z birdzu cim skor
  39. 41
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

40. 42
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

41. 43
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

@eriko nemas ty nahodou pana tisa na na stene? To len tak ked uz sa tu ohanas radikalnymi ideologiami na vsetky sposoby :D

(inak som zvedavy co schytam ja! Ale picovanim ludi do liberalnych soyboyov si mi sympaticky, len si neuvedomujes ze stekas na nespravny strom, notmiak je este z tych v pohode tuna :D )
  42. 44
    Felinna

21 ročné dievča

@eriko wtf, seriozne mas tisa na stene?????
  43. 45
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@wewo Mam a? Ved obetoval život za nas tak ma jediny pravo
    visieť na stene.
  44. 46
    Felinna

21 ročné dievča

@eriko jj ma pravo viset. akurat trosku inak.. hihi
  45. 47
    Majmarad

34 ročný ujo

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aQqR1ve_460sa.gif
  46. 48
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@felinna v škole bolo vymyvanie čo :DDD lurk more bitch
  47. 49
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

@notme to stým slonom nieje Logic to je tranztivna relacia na mnozine vesmír :D
  48. 50
    Notme

24 ročný chalan

@mnichovcan nemusela by byt relacia medzi vzduchom a slonom symetricka, aby @36 bolo tranzitivne? ked ja som to uz pozabudal :(
  49. 51
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@eriko kks ty vies tak paradne internetovat, vsetky tie vyrazy a tak, klobuk dole
  50. 52
    Felinna

21 ročné dievča

@eriko jj ja som ovca a tiso bol mucenik. sice platil za to, aby zidia boli deportovani ale nevadi, ved udelil par vynimiek. zlaty. zasluzi si byt obdivovany. ty kokotko
  51. 53
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

@eriko Ježiš to spravil skôr, ešte než to bolo cool tak hipster Tiso ma s tým už tak neohúri :)

A súhlasím s etelom, nuže vysyp sem svoje fav subreddity a urbandict :D
  52. 55
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@felinna Nikde neni ani jeden dokaz žeby vedel že idu na smrt ale to je jedno. Historia neni čiernobiela. Niečo sem skopirujem na zamyslenie.

Napíše sa:
    "Prvá vlna deportácií prebiehala v roku 1942 a do nemeckých koncentračných táborov bolo za poplatok 500 mariek za osobu vyvezených 58-tisíc ľudí. "
    Ale zámerne sa už neuvedie, že sa platilo 500 mariek na zabezpečenie nového bývania a práce. Príspevok na presídlenie. To sa uvedie až nižšie "slovenskí Židia do táborov odchádzajú len pracovať". Keď sa zistilo, že to nie je pravda, kto zastavil deportácie ktorá začali 1942 a skončili 1942?

Napíše sa:
    "Spolu s druhou vlnou deportácií už počas nemeckej okupácie a SNP bolo do táborov odvezených 70-tisíc obyvateľov. "
    Ale už sa nenapíše, že Slovensko zastavilo deportácie 1942 pre podozrenie že Nemci nezabezpečili nové bydlisko, ale vraždia Židov. Deportácie obnovili Nemci až po potlačení SNP 1944. Nebyť SNP prežilo by o 10 000 Židov viac. Ale veď prečo to nehodiť na účet Tisovi, no nie?

Najväčší brutál je obviňovanie Tisa z vlastizrady, z rozbitia Československa. Žiaden Mníchov, žiadna Viedenská arbitráž, žiadna zrada Británie a Francúzska, žiadna dohoda medzi Poľskom-Maďarskom a Nemeckom, ale Tiso mohol za rozbitie ČSR a vznik 2. svetovej vojny.
    Ale ani raz sa v článku nespomína politická príslušnosť prokurátora. Kniha sa spomína, ale nespomína sa v knihe uvedený silný antiboľševizmus Tisa. A kto súdil Tisa? Boľševici. A kto sú to boľševici? Tí dobrí ľudkovia, ktorí od 1917 vraždili mužov, ženy, deti, starých, mladých len preto, že mali iný názor. source : Anton Jahelka
    @Wewo niesom redditor
  53. 56
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@wewo niesom pleb :D /pol/ /v/ /vg/ /mu/ /tv/ /k/ /g/ ale /b/ nemam rad tam je vela animal gore
  54. 57
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

podľa mňa len chudák nazve iných, že sú chudáci (rofl)
  55. 58
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

@eriko jak za nas Tiso panabeka obetoval zivot? :D tak ja neviem, kto ma vymyty mozog, ale Tiso neumrel pribity na kriz, ani mu nikto nedal zbran k hlave, nech idu od nas transporty, umriet sice umrel, ale pretoze bol odsudeny. toto je v pecku normalne, tieto nazory podaktorych.
  56. 60
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@kakofonicka počuvaj nerozumiš tomu bo si žena tam radšej chod spravit jest frajerovi/manželovi alebo si trenuj varenie
  57. 61
    Elmsi

10 ročné dievča

@cccp nedam a dúfam že na tvoju uroven nikdy neklesnem
  58. 62
    Subarnica

21 ročné dievča

Čo sa to tu zišlo v tomto fóre? :D :D :D wow..

Ako niekto Birdz a všetko to čo sa tu deje môže brať vážne??? :D vážnejšie ako odreagovačku počas maximálnej nudy alebo na záchode? :D :D
  59. 63
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

@eriko :D :D :D ja viem varit aj piect celkom dobre, takze dakujem, ale nepotrebujem to :D
  60. 64
    Zirafkaadka

28 ročná žena
    Krajina bosoriek

https://media2.giphy.com/media/12aW6JtfvUdcdO/giphy.gif
  61. 65
    Loveillumination

24 ročné dievča

neviem o co ide, chcela som sa zastat cloveka s mackou, ale nakoniec je z neho edgy 12 year old uvazneny v tele prerasteneho emo decka z 2008 nahnevaneho na svet ._.
  62. 66
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@loveillumination ešte si nevidela moj powerlevel
  63. 67
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

Erikoov čurino je jak Tiso: malý, tlstý a krásne visí.
  64. 68
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

(grc)
  65. 69
    Xlilix

25 ročná žena
    Banská Štiavnica

Ja z vas umrem :D (:
  66. 70
    Admireyou

20 ročný chalan

Zaujímalo by ma osobné stretnutie s tebou, ako vyzeráš, ako sa správaš, či už verbálne a neverbálne, ako komunikuješ, za posledné mesiace som mal možnosť stretnúť pánov, ktorí majú mesačný príjem od 5000€ do 200000€ len z pracovnej činnosti, nehovoriac o vedľajších investíciách, sadli sme si a rozprávali sa ako kamaráti v bare v hoteli a pritom majú tiež trošku inú úroveň ako ja, ale ich správanie nebolo také, že na mňa pozreli a povedali "Aha on nemá to čo ja, tak budem pohŕdavý" , sedel som s nimi len ja a on, postupne a dávali mi rady do života, čo a ako postupovať, čo robiť a najmä čo nie, akým chybám sa vyvarovať, úspešní ľudia by mali ísť príkladom, ľudia, ktorí si môžu dovoliť mať domy, čo domy ... luxusné vily s "hoes" namiesto toho, majú len isté veci, ktoré potrebujú a vedia, že ich chcú a nie len aby urobili dojem, že majú peniaze, pri jednotlivých stretnutiach s nimi som bol dokonca podnapitý, lebo sme mali taký posed a aj keď videli, že aký som, tak boli v pohode a nepovedali, máš dosť bla bla nie, dali si aj oni a bavili sme sa ďalej v priateľskej atmosfére ale to si každý musí uvedomiť sám či chce "Robiť dojem na druhých alebo dojať samého seba" alebo či ísť príkladom či mať názory tvojho typu "Nesiahaš mi ani po päty, odpáľ"
  67. 71
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@admin

@admireyou krásny koment
  68. 73
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@antifunebracka to opisujes seba? maly si a aj tlusty si a či ti visí sa musi vyjadrit goblina
  69. 74
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Najlepsiu zivotnu uroven maju ti, co si nechodia honit a vyplakavat na B (hehe)
  70. 76
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

@eriko videl si sa uz v zrkadle? bo maly a tlusty si ty praveze
  71. 77
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@antifunebracka no u
  72. 78
    Miklucho

28 ročný muž

:D :D prečo som si toto fórum všimol až teraz, ja úbohý tlstý liberálny soyboy manlet cuck
  73. 79
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Vyborne retardi sa vsetci ukazali :) Potom vasa ex bude nariekat ako ste sa zmenili, ked prestanete hrat divadlo po urcitej dobe. (thumbs)
  74. 80
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

O co ide v tomto fore :D