Fórum pridal Willbebetter, 9. 11. 2017 23:08 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Soli do kupela

0
Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Su podla vas dobre, oplati sa ich kupovat & pouzivat?
Ake konkretne pouzivate?
Linky na inspiraciu poprosim!
Dakujem :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

(Forum zakladane cez mobil, kategoriu si pls nevsimajte)
  2. 2
    Maangooo

hrá sa, že má 0 rokov

Take čo predávali v crazy- Shopoch a eufória shope jednoznačne sa oplatí !:))
  3. 3
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ja soľ moc nepoužívam, mám radšej penu do kúpeľa. Možno som len mala blbé druhy soli, ale vôbec sa mi nezdalo že by tá soľ niečo robila. Len sa to roztopilo vo vani a z niektorých som mala mierne ofarbenú vodu.
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Ja ich používam už asi 4 rok, mám niektoré klasicky z tesca (take ružove, čo stoja okolo 2€-3€) a sú uplne super, a niektoré mám tuším z manufaktury alebo takeho toho obchodu čo je v auparku a tie sú tiež dobré.
  5. 5
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

@2 :D :D
  6. 6
    Xy12345

24 ročný chalan

@nespiacakraska a čo by to malo inak robiť ?
  7. 7
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@alex458 dúfam ze z tesca nie tie co som vcera vonala lebo z toho ma napinalo :D
  8. 8
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@willbebetter nie, tie čo ja mam z tesca, tak nemajú skoro žiadnu vôňu vo fľaške, až potom, ked to dáš do vody
  9. 9
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@maangooo tie boli riadne :'D
  10. 10
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@xy12345 záludná otázka. Penu do kúpeľa kupujem s olejmi aby som nemala po kúpaní suchú pokožku, tak som asi čakala, že sa mi podarí kúpiť aj soľ čo bude mať"benefity". (hehe)
  11. 11
    Xy12345

24 ročný chalan

@nespiacakraska aha, asi chápem... čiže si čakala že to bude niečo ako "Friends with benefits" , ale ostalo to len pri friends :D :D
  12. 12
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@xy12345 pobavilo. (:
    Presne si to vystihol. (: (thumbs)