Fórum pridal Jakubilja, 8. 2. 2018 02:55 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Som psychopat alebo som len atypicky ....neviem mozno som uchyl....vas nazor?

0
Jakubilja

32 ročný muž

Ide o to ze chcem zenu taku ktora mabude podvadzat....som workoholik, mam rad dominantne zeny, nevadi mi ked sa moja buduca zena/priatelka s niekym inym vyspi...skor ako ziarlivost to vo mne vzbudzuje vzrusenie ...neviem preco ..narodil som sa tak........
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jakubilja

32 ročný muž

Mimochodoma mam sklon k femdom praktikam a foot fetish ....skratka som submisivny ...nie ze by som nemal rad sex ...ano ten si dam rad ale ako za odmenu....mam potrebu robit nadcasy uzivot moju zenu/priatelku a splnit jej vsetko co chce aj s tym ze mi bude neverna ....som taky aky som .....mozno mi budete nadavat ale babu do takehoto vztahu som nenasiel ...nepoznate taku ??
  2. 3
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Nenasiel si babu ktora ta bude podvadzat? Ale prosim ta netrep
  3. 4
    Armitage_hux

26 ročný muž
    Coruscant

Skús to popísať detailnejšie. Sexuálne vzrušenie dokážeš prežiť, len keď zaživaš žiarlivostné stavy? Kokos, nie si ty Kylov také nick?
  4. 5
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Mozno. Podla spolocnosti, v ktorej zijes.
  5. 6
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Náhodou to znie celkom fajn.. Zene dáš všetko čo len chce, na oplátku ti dá občas nohy do úst a môže ta aj podvádzať, slušné
  6. 7
    Paria333

26 ročný muž

@mobscene_69 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  7. 8
    Demoniqangel

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

Nerubes vysoko :)
  8. 9
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

Muži ktorých vzrušuje keď im iný chlap mrdá ženu sa volajú cuckold. Neviem čo je to dnes za divný trend, ale hlavne na západe to má boom, že manželské páry hľadajú niekoho "do trojky" s tým, že manžel sa bude max pozerať. Častokrát sám muž hľadá niekoho pre svoju ženu a dáva na net inzeráty že kto mu ju vyjebe, viď r/the_cuckold

Takže toľko k tvojej pošahanosti. Že si submisívny a chceš splniť žene čo chce... V pohode, ľahko si takú nájdeš. Je to iba extrémny prejav beta čŕt a je to v poriadku, pokiaľ ti nevadí že vždy budeš vnímaný iba ako provider a tvoja žena po tebe nikdy nebude reálne túžiť, iba ťa využívať. Všetko v poriadku, len sa prosím nemnož a nedojebávaj ľudský genofond tvojimi pošahanými génmi - to čo by vzniklo z teba a z komba vypočítavej kurvy by svetu neprinieslo nič dobré.
  9. 10
    Jakubilja

32 ročný muž

@wewo to mi je jasne deti ani nechcem
  10. 11
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Nijaky vzacny extrem to nie je.

Len vacsina ludi, ktori podvadzaju, to na zaciatku vztahu nezamysla, no :D Cize hladanie partnerky mas stazene.
  11. 12
    Fragile.

27 ročný muž
    Stockholm

Ja si myslim ze v poho, pokial mate mimo spalne vyvazeny vztah a nastavene hranice. Stretol som zeny, ktorym by to takto vyhovovalo, aj ked by som ich zratal na prstoch 1 ruky :D Na zaciatku vztahu by ste asi mali mat dlhy rozhovor o tom, co kto od toho ocakava.

Mozes skusit hladat vo Finsku, tam je to casto tak, ze baby su dost sekery a chalani drzia hubu a krok :D
  12. 13
    Miklucho

28 ročný muž

@wewo zaujimave je, ze je to v poriadku, ale zaroven on je podla tvojich slov posahany a jeho potencialna priatelka vypocitava kurva.
  13. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    redpill birdzu

Odborne sa tomu hovorí kandaulizmus.
  14. 15
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Prečo ťa zaujíma náš názor? Rob si čo chceš, si slobodný :D A áno, je to úchylka :D
  15. 16
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@jakubilja pre niekoho uchylka, pre iného normal... nerieš (hehe) pokiaľ ťa to rajcuje, druhá strana súhlsí, nikomu tým neubližuješ a nikoho tým neohrozuješ - no problem... každý sme nejaký (rofl)
  16. 17
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

@miklucho áno, byť pošahaný a chodiť s výpočtovou kurvou je v poriadku imho.
  17. 18
    Antifunebracka

29 ročný muž
    redpill birdzu

Jau, môj jazyk, ako som si doň práve zahryzol :( :D
  18. 19
    Obrvonjottr

30 ročný muž

Cuckolding is only for cucks! Pepe gave me the truth
  19. 20
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

vola sa to Kandaulizmus a vraj to sivisi s potlacovanou homosexualitou alebo skor zzenstilostou. rovnako tak aj submisivita je prejavom zzenstilosti u muza. neviem nerozumiem tymto veciam mna dominantne zeny odpudzuju. ale raz som s takou pozeral rozhovor a vraj vacsina jej zakanikov ma homosexualne sklony.