Fórum pridal Christiano_301, 19. 5. 2020 13:31 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Som tu po dlhom dobe. :D pre niekoho chvála Bohu, pre niekoho bohužiaľ :D

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Chceme ísť zvlášť bývať s priateľkou, len tam starostka nedovolila, lebo ze moja výplata je malo, 700€ mám mesačne. A nájom stojí 190+energia, voda, plyn, elektrina. Cca vyjde to do 300€. Je malo šanca, že dostanem byt, keďže len ja sám robím? Poraďte!!!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

:D :D :D :D
  2. 2
    Christiano_301

22 ročný chalan

Toľkokrát počítala a nijak to nesedelo. Podľa mňa je to blbosť ale okej. Uprednostňuje takých rodín, kt majú aj dieťa. Mal by som zarábať 1000€ aby sme dostali byt. Na nervy toto. Existuje iné riešenie?
  3. 3
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

nosis rusko ?
  4. 4
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

frajerka bude gazdinna v domacnosti? mate uz aj zamiesené na mimíska?
  5. 5
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Koronu si nedostal? (hehe)
  6. 6
    Christiano_301

22 ročný chalan

Nieže by ste mi poradili. Ale vy ste ostali taky aký ste boli. Nič ste sa nezmenili
  7. 7
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@christiano_301 190€ najom? to aký byt? a kde?
  8. 8
    18fliper

30 ročný muž
    panic s komplexami na portali pre skolakov

len si to pekne vybav aby si ju mal pod kontrolou. ziadne diskoteky bez teba.
  9. 9
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@kokotis Podľa toho, čo popisuje a že mu to schvaľuje starostka, resp. obecný výbor - sú to obecné sociálne byty s regulovaným nájomným. Pochybujem, že by to dokázal zrozumiteľne vysvetliť.
  10. 10
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kokotis to je nepodstatné. Proste 300 eur vyjde všetko dokopy. A nerátam ešte skrine TV atď
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Juchuchuuu (rofl) Vitaj Chris velmi si nam chybal :) hm to je svina volajaka ta starostka :(
  12. 12
    Labut2

tvári sa, že má 3 roky

Ked uz je to prizivnicka, tak ju aspon budes mat pod kontrolou, nebude si moct chodit na diskoteky bez teba. A to preco vam starostka hovori do byvania?
  13. 13
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Jej sranda bola. Stretko si si uz s kolkymi birdzakmi dal? :D
  14. 14
    Christiano_301

22 ročný chalan

@james98 áno presne tak ako hovoríš sociálny byt. Neschválila lebo že mi nestačí výplata. Čo máme robiť?
  15. 15
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wistingher vyjadrí sa k téme prosím vďaka 8-)
  16. 16
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Čo máš robiť? To je asi jasné. Musíš navýšiť príjem resp. by musela začať pracovať aj priteľka aby ste to vedeli vydokladovať. Keď majú nastavené nejaké podmienky a nespĺňaš ich, tak sa ich snaž splniť. Ak ich nesplníš, byt nedostaneš. Čo je na tom komplikované?
  17. 17
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Nemôžeš chcieť aby sme ti hneď poradili. Najprv musíme nejako tú radosť že si tu konečne absorbovať. Výdrž chvíľu. Ja si idem dať za pohár čistej vody že si sa vrátil. Vitaj doma. :D
  18. 18
    Christiano_301

22 ročný chalan

@james98 moja priateľka ešte študuje. Ma veľa toho v škole. Nemôže teraz chodiť na brigády lebo o rok maturuje. A inde to tiež neschvália?
  19. 19
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Kde inde? Pravdepodobne musíš mať trvalý pobyt v obci, v ktorej byt žiadaš a mať ho minimálne po určitú stanovenú dobu. Takže žiadať môžeš len tam, kde máš trvalý pobyt.
  20. 20
    Livre

20 ročné dievča

Chýbal si mi, láska.
  21. 21
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Chris vitaj. :D Chýbal si nám. :D Ale ako hovorí James, musíš si nájsť buď lepšiu prácu alebo požiadať o zvýšenie platu. Jednoducho splň čo ti starostka povedala. (thumbs) A dievči sa má ako? (:
  22. 22
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

Ahoj Chris, rád ťa tu znova vidím.

Ja by som na tvojom mieste počkal kým frajerka nedoštuduje a nebude pracovať. Potom to pôjde ľahšie.

A ako sa máš? Aj počas korony pracuješ? A ako auto jazdí ako má?
  23. 23
    Majky538

25 ročný muž

tak pracuj denne viac ako 8h alebo zmen pracu
  24. 24
    Vladqog

27 ročný muž
    východ zapadá

Podla mna to neschvalila, lebo nesvojpravnym jedincom samostatne byvanie neprinalezi.
  25. 25
    Yoss

29 ročný muž

Takze u vas socialne pripady zarabaju 1000 eur mesacne? Zvlastne podmienky ma ta vasa starostka.
  26. 26
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

To naozaj nemôžete vydržať kym zmaturuje a začne pracovať aj ona ? Ved ste ešte deti obaja....
  27. 27
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  28. 28
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@yoss asi ho len veľmi dobre pozná a niečo si potrebovala vymyslieť :D
  29. 29
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

čau jebo z lesa či antarktídy či kerej piče si tučniak :D
  30. 30
    Kerrang

27 ročný muž

Vitaj Chris medzi nami! :D ...hmm, zdá sa že už z teba veľký chlop a už aj bývanie riešiš s frajerkou, hmm :) ...tvoj vzťah naberá na obrátkach, veľké zmeny sa u teba dejú.. (thumbs)
  31. 31
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

"Po dlhom dobe" je pekné, to si snáď aj niekam zapíšem.
  32. 32
    Clarise

20 ročné dievča

@christiano_301 to koľko rokov ma tvoja frajerka 17?/18? Až o rok.. Fuha to keď pôjde na výšku tak vtedy toho bude ešte len veľa.. Na akú školu to chodí keď si myslí že toho má veľa?
  33. 33
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Ste spolu od decembra a už s ňou chceš bývať :D Toto dopadne rozhodne super!
  34. 34
    Yoss

29 ročný muž

@sasi2680 zdá sa, že ho dobre vytrollila
  35. 35
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

vitaj uz tu chodili legendy, ze si dal dievci pusu, dievci malo herpes a ze si zomrel na herpes..
  36. 36
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

A do pici
  37. 37
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

vitoj :D

Zháňaj menší byt alebo lepšiu robotu ;P