Fórum pridal Christiano_301, 9. 12. 2019 17:52 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Som úplne v piči. Pomôžte mi prosím vás!!! Viac v 1. komente

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Ako som včera spomínal, že som mal veľmi blbý pocit z tej baby. Spal som len 4 hodiny, lebo som stále nad ňou premýšľal. Boli sme 5x vonku, ani pusa nebola. Neska mi toto napíše že: som v pohode chalan, že chce aby som vedel že ako to je. Ďalej v komente.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Že stretla bývalého, a potom jej aj volal, a reval do mobilu, že ju ľúbi, že mu na nej záleží, že kedy ju neľúbi, tak sa neozve a tak. A on tie vie že ho má rada, a nevie čo má robiť. Dnes chcel prísť za jej mamou aby to vysvetlil, že prečo sa rozišli aby to pochopila aj z jeho strany. Dievča má dosť z toho. Pretože, že som super chalan, že ma obľúbila, a má rada aj jeho. A nevie fakt, že čo má robiť. Je veľmi zle na tom, aj plakala včera.

A teraz mám dosť!!!! Chápete to dopiče? Ja jej kúpim čokoládu na jej narodeniny, na mikuláša som jej kúpil 9 ruží. Som pozorný aj hovorila, a toto dostanem kurva? Toto? Prečo ale? Prečo? Zoberiem ju so školy na stanicu, potom domov ju zoberiem a toto je vďaka? Ako fakt? Boli sme vonku 5X!!! 5X!!! Viete čo to je? Ja som ju neskutočne obľúbil. Teraz môžem povedať pravdu, že cítim k nej viac než kamarátstvo, a zasa pred Vianocami kruté sklamanie. Prečo ale??? Nie som úchylák, že by mi išlo o sex, nešlo mi o to, aj ona to vedela a toto mi urobí? Chcem to ukončiť s ňou, len to kurva ťažké to bude. Strašne sa trápim. Prosím pomôžte mi, poraďte mi prosím vás pekne. strašne sa cítim
  2. 2
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  3. 3
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

@firestorm na toto som cakal :D
  4. 4
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

https://media.giphy.com/media/H6t6AEqACSxtlbx6fT/giphy.gif
  5. 5
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Za to, ze si jej nieco kupil a odviezol si ju autom ti mala potahat maleho Chrisa ? Si to snad robil nezistne...
  6. 6
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

https://media.tenor.com/images/741f57ac1f1bc53d247810f3edb79ba9/tenor.gif
  7. 7
    Tarassaco

14 ročný chalan
    RA 20h 37m 15.7s | Dec -20° 40' 50.7"

Pozri, Chris, uvedom si, že aj holka má city, nie len ty. S tým chlapcom zrejme keď boli spolu strávila pekné obdobie a od toho sa odpútava ťažko. Navyše, plač do telefónu a behanie za mamkou je celkom slušné citové vydieranie z jeho strany a holka si to zrejme ani neuvedomuje. Jednoducho nechce, aby sa trápil. Nechaj ju, nech sa rozhodne, či chce teba alebo jeho. A hlavne ju nezačni citovo vydierať aj ty.

Plus, nemáš žiadne právo na bozk ani keby to bolo sté rande.
  8. 8
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Hahaha , ty a tvoje story (:
  9. 9
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Kup kybel pukancou s dierov na spodku a ono to pojde samo (thumbs)
  10. 10
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

No Chris, tak to chodí, to že jej kúpiš bieli Oreo čokoládu neznamená, že je navždy tvoja. Teraz môžeš už len čakať, ako sa rozhodne, my ti nepomôžeme, nemôžme ju uniesť a nútiť ju, aby bola s tebou.

Ale ak by ti to urobilo radosť, tak sa o to pokúsim!
  11. 11
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ty si ale traged :D vies ako ti prajem aby sa ti vsetky tie tvoje pribehy stali aj v realnom zivote? Taaaaaakto veeeelmi!!!
  12. 12
    Wewo

26 ročný muž

(nerd)
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@tarassaco Vieš aké ťažké to je pre mňa ju nechať len tak? Vieš aké dobré je s ňou? Nevieš si predstaviť. Vieš čo cítim keď som s ňou? Nevieš. Chcem to ukončiť s ňou, len neviem ako. Vieš nechcem sa ďalej trápiť. Alebo v najhoršom prípade budem s ňou v kontakte keď´chce, ale stretávať sa s ňou nebudem.
  14. 14
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Ja furt nechápem tieto príbehy. Je to real alebo len trolovanie?
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@ladydoga real dopiči. to fakt dopiči budem musieť všetko schrenovať? Odfotiť čety? vy ste ozaj jebnutý už? vyzerá to tak že si tu robím srandu?
  16. 16
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@christiano_301 čo znamená "schrenovať"? Akože dáš na to chren? (hehe)
  17. 17
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Hlavne si na ňu nenárokuj kvôli tej sprostej bukete a čokoláde... Som ti vravel, že jej to nemáš nosiť, keď ťa to teraz serie. :D
  18. 18
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

@christiano_301 @15 no po pravde, ano vyzera ze si robis srandu :D
  19. 19
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

Musíš jej vyrehotať kobylu.
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal neserie ma, že som do toho vložil peniaze. Sere ma to, že ani sama nevie čo chce a išla somnou von. Niečo začala cítiť ku mne. Mohol som vedieť že je len decko. Nikdy viac nebudem riešiť s mladšou, nikdy viac. stačilo.. či ľutujem s ňou stretnutie? NIe.. len ma to strašne trápi.. a keď sa dá dokopy s bývalým, to fakt budem už ja plakať nie len ona...
  21. 21
    Wewo

26 ročný muž

Prepac Chris, ale nikdy si nepocuval moje (a asi ani nikoho) uprimne rady na temu ty a zeny, takze v tomto bode je na mieste uz iba skodoradost.

Ked si taketo socialne zaostale tupelo a rozhodi ta nieco taketo tak nemas co riesit zeny. Neviem co si cakal...

22. 22
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Chris, Chris, Chris.... Ty si buď riadny troll, alebo máš také kurva* nešťastie v tom živote, že až.
  23. 23
    Campino

26 ročná žena

A ty si sa chcel so mnou stretnut? Ved by si plakal ako male maca keby si sa namotal z jedneho stretka (:
    Pockaj ked ti uhadnem heslo na ucet, hned tu skoncis (:
    A ano, myslime si, ze si uz uplne jebnuty, nesvojpravny, nerozmyslajuci.. jeb sa na to uz konecne
  24. 24
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Ty práveže v piči nie si a podľa všetkého si ani nikdy nebol.
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino neplakal..
  26. 26
    Xxar3s

37 ročný ujo
    Bratislava

Viem že je to ťaké ale keby si dal najavo že ti je to jedno možno by za tebou za pár dní doliezla aj sama na pár dní sa od nej treba odpútať a dať najavo že to máš na háku. Treba skúsiť inde žien sú na svete 3 miliary. Najlepšie sa od nej odpútaš tak že si začneš s druhou.

Kúpil si jej 9 ruží a už len tým si zo seba urobil blbečka. Prečo počúvaš ženské rady?
  27. 27
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

https://www.youtube.com/watch?v=AJk2xtXoEm4
  28. 28
    Campino

26 ročná žena

@waagbistritz69 to si teraz zbuchal?
  29. 29
    Campino

26 ročná žena

Mas pravdu, ty by si sa rovno zabil (:
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s ja jej nebudem už písať.. napíše mi napíše, nenapíše nenapíše.. dorazilo ma to... mám chuť to s ňou ukončiť.. lebo už z tohto nič nebude.. len aby to nebolo horšie že nakoniec sa dá dokopy s bývalým.. zasa budem na tabletkách kvôli jednej žene..
  31. 31
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Kasli na to Chris pridaj sa radsej do klubu celozivotnych samotarov ja som prezident klubu (thumbs)
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 nejde o to dopiči.. nechápete ma fakt? obľúbil som ju veľmi.. neskutočne.. bože to sa nedá povedať že ako ju mám rád.. plačem.. nie kvôli nej, že prečo som takýto nešťastník.. nemali sme spolu vzťah, ale aj tak.. začal som cítiť k nej niečo viac ako kamarátstvo
  33. 33
    Sign

29 ročný muž

no tak si sklzol do friendzone a co
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sign nechápeš ma ani ty.. ach bože ľudia.. robíte to naschvál?
  35. 35
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Chapem ta viac ako dobre ale co sa da v takejto situacii robit nic len vyplakavat asi
  36. 36
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

5x????!!!!! Ved na 6x sa väčšinou žiada o ruku, 5x!!!! Ísť s niekym von je naozaj záväzné, ja to nechápem, ved sa predsa nedávno rozišla s frajerom, ved mala na neho hneď na druhý deň po rozchode zabudnúť!!!!
    5x!!!!
  37. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 áno nedávno.. pred mesiacom cca a neuveríte pre aký dôvod sa rozišli.. zasa nepreháňaj.. chápem ju že je po rozchode, ale nemala by to dávať najavo, že chce odo mna niečo.. chápeš? ona mi to dávala najavo..
  38. 38
    Dannyd14

24 ročný chalan

Asi nema rada cokoladu ci ruze
  39. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@dannyd14 kúpil som jej čokoládu čo má rada.. dopiče
  40. 40
    Dannyd14

24 ročný chalan

Tak si najdi inu
  41. 41
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

SCHRENOVAT :D

No, ale neviem, ci mam polutovat viac tragicky neuveritelny pribeh alebo zakladatela, ktoreho este neprestalo bavit trollit vymretu stranku.
  42. 42
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

kriste pane, ty tragéd :D to, že si jej kúpil čokoládu a kvety z nej este nerobí tvoj majetok. evidentne ani ona sama netuší, čo a koho chce. je to nepríjemné, ale možno si bol pre ňu len náplasť na zlomené srdce, dočasná výplň voľného času, kým sa nedostane zo smútku z rozchodu, alebo kým sa nedajú s bývalým zas dokopy.

tváriš sa tu jak najväčší mučeník, vyplakávaš, ako ťa, chudáčika, nikto z nás nechápe, ale poviem ti novinku, nie si jediný na svete, ktorý sa nešťastne zamiloval, myslím, že každý z nás si tým aspoň raz prešiel, ale to je normálne a patrí to k životu. tá baba nie je jediná ženská na svete, o nejaký čas spoznáš niekoho nového a na hentú si už ani len nespomenieš
  43. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan

@quattroformaggi aj mne to tak pripadá kiežby ma chcela len využiť. Ona mi sama povedala že nechce nič od bývalého.

Cítil som sa s ňou úžasne vonku. Silne objatie. Vieš čo to je??? Mám chut niekde odcestovať a začať nový život a prísť úplne znovuzrodený
  44. 44
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Ty by si mal ist na farmu (: taky lobogo ako ty, tam urcite zapadne medzi tiw kurence (:
  45. 45
    Tarassaco

14 ročný chalan

Vieš, nikdy nepochopím, ako si ľudia dokážu myslieť, že ten druhý je povinný správať sa tak, ako to im robí dobre. Aj keby ti s ňou bolo 100x tak dobre, aj keby sa na teba neviem ako usmievala a ty by si jej kúpil aj 1000 ruží, má právo od teba v ktorejkoľvek chvíli odísť, lebo je samostatná ľudská bytosť, ktorá má vlastný život.

Skús sa na veci pozrieť aj z iného pohľadu, než len zo svojho a život bude zrazu dávať oveľa väčší zmysel. ;)
  46. 46
    Christiano_301

21 ročný chalan

@tarassaco ale ona je jedna z miliónu že je normálna. Prišla za mnou nieraz. Prekvapila ma
  47. 47
    Tarassaco

14 ročný chalan

Pozri, ak ju máš rád, snaž sa ju pochopiť...
  48. 48
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ja som ti hovorila ze si ju mal uz davno pobozkat, keby ste sa bozkavali a boli si fyzicky blizki tak by sa v nej mozno prebudili uplne ine city k tebe a na byvaleho by ani nereagovala. Ale ked jej ani pusu nedas necuduj sa ze ta berie skor ako kamarata.

A nechapem preco to beries tak tragicky. Podla mna je skvele ze je k tebe uprimna a povedala ti co sa deje v jej zivote a ze ma zmiesane pocity. Spravny chlap jej da najavo ze ma o nu zaujem, jasne a vyrazne, povedz jej ze o nu stojis a zalezi ti na nej a je to jej volba a budes ju respektovat, ale mas ju rad a rad by si vas vztah posunul na dalsiu uroven ale musi si v tom aj ona spravit jasno. Toto je pre zemy pritazlive, vediet co chces, dat to najavo a stat si za tym, nie vyplakavat a ani nebojovat..
  49. 49
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u ja nebojujem? Bojujem Ved
  50. 50
    Yoss

29 ročný muž

Ja som ti hneď hovoril, že budeš asi len náplasť po rozchode...sorry, ale tak možno sa to ešte bude dať zvrátiť...
  51. 51
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

@tarassaco uz viac veci som tu od teba cital.. pacia sa mi tvoje nazory (thumbs)
  52. 52
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

@51 a aj to akym sposobom su podane
  53. 53
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u pomaly pomaly. Ja som bol dosť blízko k jej perám. Chytil som jej tvar pozrel som sa jej do oči a ona položila hlavu. Fyzicky sme boli dosť blízko, až moc. Ona videla na mne že jej chcem dať pusu mi písala, a že neskôr to môže byt. A ona ako urobí v tom jasno? Ved sama nevie čo chce. Ja ju veľmi chcem až moc. Ved bojujem o nej. Keď sme boli vonku som ju pritlačil silno pri sebe.

Okej napr dáme sa dokopy. Bude to fungovať? Rozumieť si rozumieme. Ale keď by bola stále smutná kvôli bývalému tak to nie. Musí ona to ukončiť minulosť až potom začať niečo. Ja som ukončil minulosť. Sklamal som sa v naj kamarátovi, ozval Sa mi nieraz, tu istú chybu urobil. Povedal som si, ukončím toto, začnem odznova všetko. Aj som začal. Prestal som postupne na to myslieť čo a prečo sa to stalo. Ale toto je iné. :)
  54. 54
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss ja som jej kúpil ružu, čokoládu. Objímal som ju, pritlačil som ju k sebe. Neublížil som jej nikdy. Jej bývalý jej ublížil a by sa k nemu vrátila? To by bola uplna pica už sprepacenim. Približoval som sa k nej, chytil som ju za ruku, za pás, za líce, za vlasy, bruško.
  55. 55
    Tarassaco

14 ročný chalan

@patrixo ďakujem, vážim si to. :smile:
  56. 56
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u povedal som že chcem od nej viac než kamarátstvo, že potrebuje čas. 5x vonku ani jedna pusa. Skúšal som sa jej dať pusu, ona to nechcela som videl. Aj mi písala že videla že ju chcem pobozkať ale že neskôr, že kde sa ponáhľam
  57. 57
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u tam sa ponáhľam Kurva že ju nechcem stratiť. Aj som jej to povedal a ona nato nič nepovedala. A pozri sa teraz: ozval sa jej bývalý a je úplne zničená. Ona hovorí že nemám sa ponáhľať a potom sa obávam že o ňu prídem
  58. 58
    Kerrang

28 ročný muž

Dobre, príbeh si napísal, len ja mám pocit, že priveľa nadávaš a sa tu ideš "slovne" rozkrikovať.. ...nie si vôbec sám a ani jediný, kto má problémy a aj takéto vzťahové problémy a problémy so ženami (s udržaním si ženskej) ...ja som pomaly o dekádu od teba starší, pričom tiež som nezadaný, ale nehovorím za to pomaly v každej druhej vete nadávku a aj keby som bol povedzme panic do 30 ...aj tak by mi to nepomohlo (hehe)
  59. 59
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang povedz že teba by to nenasralo. Mali sme neska ísť von. Zrušila to lebo sa cíti zle psychicky a že to neukazuje lebo všetko dusi v sebe. Mám ju zavolať von zajtra?
  60. 60
    Kerrang

28 ročný muž

@christiano_301 Tak sralo, no lenže nerozkecával by som sa o tom na fóre a radšej by som si to "upratal" už nejako sám v sebe (hehe) :smile: ...tak aj ja som chcel ísť s babami von a stále som nebol, lebo oni nevedia "kedy" a mám sa ísť za to zabíjať?! (?) ...tak skús, ja neviem ako to u vás je a funguje
  61. 61
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang vieš hádam nebudem všetko dusiť v sebe a potom budem v depresii. Radšej si poviem čo ma trápi
  62. 62
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

Nie si ty náhodou fejk?
  63. 63
    Tomáš552

17 ročný chalan

Ahoj....Takže...Viem si predstaviť čo cítiš...Ja som mal raz takú kamošku...Bol som ochotný jej pomôcť v hocičom, no nakoniec sa na mňa vysrala...Keď vidíš, že to nefunguje a aj keď jej dáš modré z neba, tak sa na ňu vykašli...Keď tak, ostaňte kamaráti...Alebo na to netlač zatiaľ...Nájdi si viacej pekných báb s ktorými sa budeš baviť a časom jedna z nich skončí v tvojom náručí...Ja to tiež tak mám, vždy som sa trápil nad jednou a nakoniec som si našiel viac báb s ktorými som písal a konečne som šťastne zadaný a svoje dievča milujem...Nikdy na to nechoď hneď po pár dňoch...Cit si musíš u dievčaťa vybudovať...Nehľadaj hneď vzťah, ten príde časom
    Ak sa chceš vyrozprávať, pokojne napíš do chatu, môžeme sa o tom osobne porozprávať a pokúsim sa pomôcť :smile:
  64. 64
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Ty si z nás už robíš prdel, nie? (hehe)
  65. 65
    Christiano_301

21 ročný chalan

@samtord nie