Fórum pridal Sekki, 12. 3. 2017 00:59 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sony telefóny

0
Sekki

17 ročný chalan

Ahojte je tu nejaký majiteľ zariadenia Sony? Potreboval by som sa vás spýtať na kazivosť. Pretože už v minulosti som Sony mal a ten sa mi pokazil 3x do 3/4 roka. A k mobilom sa nesprávam zle. Tak len chcem vedieť či som mal zlý kus alebo je Sony sračka.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Savvym

24 ročný chalan

Presne o tomto som sa bavil s kolegom, čo ma z2 s ja mam xa. Presne hovoril, že Sony používa už dlho a zatiaľ sa mu žiadna neseká lak, pritom Samsung áno. Ale moja známa používala nejaký starší Sony a sekal sa, takže záleží aj od modelu. Inak ja nemám so sekanim problém. Sú kvalitné.
  2. 2
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Bez problémov.
  3. 3
    Sekki

17 ročný chalan

Tak ja som mal z3 compact a prvýkrát sa mi dodrbalo niečo v systéme - nešla mi vôbec wifi 2. to bola krytka na vodotesnosť ( používal som ale ajtak väčšinou magnetický kábel.) a 3. sa mi pokazil jack. čiže takéto mám skúsenosti so sony ja :D otec si kupuje nový mobil tak sa rozhodujem že či mu neporadím Z5. Len chcem vedieť či sa Sony kazí alebo som mal len ja smolu
  4. 4
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ja som zatiaľ počula iba sťažnosti, mama bola asi 5x reklamovať, vypínal sa jej a svojvolne mazal kontakty , kamoška mala zase ten vodeodolný ... a nevydržal ani letmý pád do umývadla ... takže neviem no...
  5. 5
    Matiarka

9 ročný chlapec

Tiež mám z3 compact, nabíjam cez magnet kábel, takže žiadny problém s vodotesnou krytkou. Sekať neseká, úplne spočko som. Predtým som mala tiež Sony, tiež to bola láska, prišla som oň vlastným pričinením :D
  6. 6
    Savvym

24 ročný chalan

@sekki určitě nie Z5. To je rovnaké ako z3. Ver mi, bude sa ti kaziť. Kúp si iný model.
  7. 7
    Savvym

24 ročný chalan

Odporúčam xa, x compact, xz. Len nie Z5.
  8. 8
    Eri.z_

18 ročné dievča

Mam Z5compact, za tu cenu su urcite lepsie mobily :-/ kupovala som ho hlavne kvoli fotaku a teraz po polroku, ked si pozeram obrazky musim cakat aj 10sek kym sa mi vobec fotka rozostri lebo su velke a mobil nestiha.. Tiez mam problemy s mikrofonom, casto mi ludia hovoria, ze ma nie je pocut atd. Inac nic take horibilne, ale za tie peniaze som ocakavala viac
  9. 9
    Mayky.m

21 ročný chalan

Mal a bola to hra o nervy, ktorú som napokon prehral :D
  10. 10
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Nikdy som s nimi nemal výraznejší problém, nič sa nekazilo.