Fórum pridal 501, 23. 8. 2008 20:20 do kategórie Fotografovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Spájanie fotiek :( (panoráma)

0
501

38 ročný ujo
Bratislava

...by som potreboval poradiť :) som si kúpil foťák sony :) ale nieje tam funkcia panoráma a neviem aké parametre mám nastaviť aby som fotky mohol spojiť :( ked fotím v automatike tak je každá fotka v iných odtieňoch :(

...na starom olympuse to neb
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Himynameismarek

26 ročný muž
    bytosť 4. dimenzie, plejády

photoshop
  2. 2
    Matuliq

23 ročný chalan

v grafickom programe to neni problem upravit.. ale zas zbytocne ked to podporuje fotak.. takze sa porad v predajni omG .. nevies co kupujes ? :D<br />
  3. 3
    501

38 ročný ujo
    Bratislava

skúšam fotiť po tri fotky a každá má iné EV +-0,3 ale to nie vždy pomôže :(<br />
    ...to ma nenapadlo ved ked to nebol problém na 4ročnom foťáku :)<br />
    ...v akej položke sa to dá zmeniť :) v graf. programe
  4. 4
    Kasko

27 ročný muž
    Ružomberok

da sa to na mobile urcite jednoducho. fotoaparat sony nemam. ale nie je problem si nastudovat do podrobna manual vsakze. a tak si to spravit asi tak.
  5. 5
    501

38 ročný ujo
    Bratislava

práve že som prečítal :( <br />
    a ked nejakú položku upravím nieje to celkom ono :( <br />
    ...ked fotím mesto a nad ním modrá obloha tak na jednej strane je jemne tmavšia tak to nenadväzuje na dalšiu fotku :(<br />
    <br />
    v mobile to nieje žiaden problém ani netreba spájať fotky programom ,tam je to hned len v horšej kvalite (mam nokiu)
  6. 6
    Kasko

27 ročný muž
    Ružomberok

zajdi to predajne, kde si to kupoval a nech ti to tam ukazu ako sa to tam robi. oni ti poradia. Aspon by mali.
  7. 7
    Sunny.lady

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

No ja mám Canon a tam je tá funkcia a čo bolo cdčko ku foťáku tak tam je aj ten program kde mi to automaticky spojí aj tie farby tak vyváži...skús možno na nete pohladať nejaký taký program, prípadne sa mi ozvy cez TSku, by som ti mohla poslať ten môj a uvidíme či by ti to šlo kedže máš inú značku foťáku, naozaj nvm...
  8. 8
    501

38 ročný ujo
    Bratislava

6 a 7 dík skúsim :)