Fórum pridal Jarosgameslp, 14. 6. 2018 19:06 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Spev+Piano

0
Jarosgameslp

17 ročný chalan

Ahojte , Ako to znie podľa vás ?
www.youtube.com/watch?v=6kIytChwA-E (Sú to Random slova a vety naspievane a postrihane..)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keby to nebolo pokazené tým strihom, lebo to znelo posekane...tak fajn.
  2. 2
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

@1
  3. 3
    Efyks

10 ročný chlapec

taký Tvoj štandard. Stále rovnako na piču
  4. 4
    Jarosgameslp

17 ročný chalan

@efyks očividne nemas nič na praci .. len ma neustale kritizovat a urážať bezdôvodne ..
  5. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Nepáčia sa mi preefektovane vokály. Ale čo ma znepokojilo viac je to, že pri prehrávaní odzadu som zachytil podprahovy odkaz: "rybárske lístky idú zdražieť, blyskace majú zlacnieť, ale čo z toho?"
  6. 6
    Tarassaco

8 ročné dievča

Nemôžeš normálne zaspievať jednu pieseň v celku? Aký má toto zmysel?
  7. 7
    Aeria

tvári sa, že má -7982 roky

@Efyks Keby si videl, ako mu to dievčatá na fb chvália a lajkujú, iste by si s tým neustálym kritizovaním a bezdôvodným urážaním prestal. ;)
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nie si ty z Tepličky nad Váhom a Miro Jaroš ti nechce poradiť? (: aj ked... on sam asi nema moc co radit (:

mno ale k v eci - zasa si to prehnal nejakým softom... načo? Nedá sa to poriadne posúdiť, keď je voice skreslený a nehovoriac o tom, že to má 25 sec. čiže to nemá ani hlavu ani pätu... skús konečne nahrať niečo celé a hlavne bez akýchkoľvek efektov. Takto môžem len skonštatovať, že minimálne frázovanie, resp. žiadne, intonácia mínus, práca s dychom mínus...
  9. 9
    Efyks

10 ročný chlapec

@jarosgameslp @aeria akože bezdôvodným?
    "Ahojte , Ako to znie podľa vás ?"
    "Na piču!"
    Čo je na tom bezdôvodné?
    A že to chvália čajky na fb ešte neznamená, že moje zhodnotenie je scestné.
  10. 10
    Aeria

@Efyks Vyzerám, že som to nemyslela ironicky? :(
  11. 11
    Efyks

10 ročný chlapec

@aeria sorráč...s rozoznávaním irónie v písomnom prejave mám neustále problém...možno keby si použil/a (áno aj s rozpoznávaním pohlaví) smejúceho sa smajla miesto žmurkajúce, tak mi to doplo :)
  12. 12
    Jarosgameslp

17 ročný chalan

Mam taky pocit ze vaše rady a nazory su klamlive a nepresne .. Len niektore mi pridu v pohode .. Ide Vam len o to aby ste ma znehodnotili .. Myslel som si , že su tu normalny ľudia a nie opice ..
  13. 13
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Áno áno všetci ti tu chcú zle! Oni sú zlí! Nabudúce sa už radšej na názor nepýtaj aby ťa tu zbytočne nedeptali...
  14. 14
    Jarosgameslp

17 ročný chalan

@nespiacakraska Niektori normalne pisu ako keby mali celu hudobnu teoriu prebratu .. Nepovedal som že všetci ..
  15. 15
    Aeria

Neboj @Jarosgameslp, ja to s nimi vybavím. Zavrite si tie hnusné pysky a prestaňte ho znehodnocovať, hej? ;) (thumbs) (thumbs)
  16. 16
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

To bola ironia. -_-
    Môj subjektívny názor ako ho zoberieš je na tebe to neovplyvním-nie je to zle, ale nemám pocit z tvojich ukážok že by si sa posúval(možno blbe ukážky). A to je celkom škoda. Skúsila by som ja tvojom mieste zamerať zatiaľ na jednu vec 100% a určite z toho niečo bude.
    Napríklad na spev ktorý je veľmi páčivý, chalan si moderný pre mladé babenky určite atraktívny tak by si podľa mna mohol byt spevák takých tých slaďákou čo majú dievčatá radi. (thumbs)
    Do toho by som na tvojom mieste určite šla. :)
  17. 17
    Screamose

tvári sa, že má -1 roky

Už zase ty?!!