Fórum pridal James98, 4. 4. 2020 21:50 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Spojí sa opäť Československo v dôsledku koronavírusu?

0
James98

32 ročný muž
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

obnovíme ČSSR a prezident bude Vaský
  2. 2
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@hetfield Vasky spočíva vo väzbe, on nebude ešte dlho nič obnovovať.
  3. 3
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@james98 oslobodíme ho ako z Bastily
  4. 4
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

@james98 správny českoslovenslý prezident musí byť najprv vo väzení, pozri na zápotockého, svobodu, husáka, havla.. vasky je logickým pokračovaním
  5. 5
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

http://www.birdz.sk/uploads/a4/3b/f9ed5f11fda7472c88ec7d0a021e5667.jpg.1280x0_q85.jpg

Takže tak!
  6. 6
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Znovuobnovi sa Rakusko-Uhorsko pod vedenim Viktora Orbana, vykona sa dalsia particia Polska, Gdansku sa udeli statut nezavisleho mesta a z vychodneho Pruska sa znovu stane nemecka exklava.
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ktovie co bude so svetom
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Mám piči. Ja si nárokujem na trón Bizantskej ríše. Make Constantinople great again!
  9. 9
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

rovno sa staneme sucasou ruskej federacie znova! make russia great again!
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nie lebo Igor vypne aj Československo.
  11. 11
    Yoss

29 ročný muž

No pomohli nam trochu teraz, ale ty si myslel uplne spojenie... Takto, keby islo do tuheho, myslim, ze by sme maximalne spolupracovali.
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Kiezby :D
  13. 13
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

ja dúfam, že sa viac spojí európska únia, lebo ľudia konečne pochopia, že mať centrálne ministerstvo zdravotníctva a financií vôbec nemusí byť zlé.

Najmä keď teraz odišla VB, tak by sme mohli popracovať na integrácií.
  14. 14
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@lafiziq EU sa teraz ukázala ako maximálne nepružná,v dobe ked bolo treba hneď robiť opatrenia sa v Bruseli len zobudili a začali sa dohadovať na tom že by sa mali nejak dohodnuť 0_0
  15. 15
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@lafiziq Pokiaľ sleduješ, čo sa deje, toto nemôžeš myslieť vážne. EÚ mohla prísť s nejakým brutálnym akčným plánom, mohla sa zomknúť, ale stal sa presný opak. Jednotlivé štáty sa stiahli do seba, zatvorili hranice a každý zvolil inú stratégiu. Naopak, EÚ sa úplne vykašlala na Taliansko. Práve v problémovej situácii sa ukáže nielen povaha človeka, ale napríklad aj zoskupenia štátov. Pokiaľ sme doteraz hovorili o integrácií, viacero ľudí začína teraz hovoriť o rozpade EÚ. A to dokonca aj veľmi pro- Európsky ľadení jedinci.
  16. 16
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@lafiziq Som si istý, že títo obmedzenci by radšej mávali vlajočkami Sovietskeho zväzu na 1. mája, než videli akúkoľvek integráciu v rámci EÚ.
  17. 17
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

To čo ti napadlo pre Boha ? :D
  18. 18
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@teal Ja som bol vždy, vždy, vždy euro pozitívne naladený! Akýkoľvek môj odborný článok či iná práca, bol/a až prehnane eurooptimistická, čo mi bolo vždy vyčítané. Ale... pokiaľ človek situáciu sleduje a chce byť autentický, musí vychádzať z aktuálnych faktov. Jedna vec je, že by som si fakt prial európsku federáciu - európsky super štát, ale tam bohužiaľ nie sme. A nemôžem miešať to, čo by som si prial s tým, čo sa deje.
    @Plavam-zivotom Čisto len recesia :)
  19. 19
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@plavam_zivotom Sorry, zlý tag...
  20. 20
    Cltr0n

27 ročný muž

@James98 a aké sú kompetencie Eú v oblasti zdravotníctva? Môže členským štátom nariaďovať čo majú robiť?
    Lebo návrhy zo strany Eú padli... napr. členským štátom 7. februára odporučila aby "zaistili svojmu zdravotnému personálu dostatok ochranných pomôcok, teda respirátory, okuliare, rukavice a plášte". 10. februára bolo vydané doporučenie ako čeliť nákaze. Ako sa k tomu postavili jednotlivé štáty vidíme...
    A tieto žvásty šíria väčšinou intelektuáli na úrovni Uhríka alebo Blahu a vždy majú rovnaký vzorec - Eú prikazuje: Bruselská fašistycká eurodyktatúra... zdjeľaj kím nesmašú! alebo Eú neprikazuje: Neschopny Bruslski birokrati zlihali... zdjeľaj kím nesmašú!
  21. 21
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@cltr0n To sú odporúčania, ktoré dala ako prvá WHO a dodržiavali ich aj krajiny mimo EÚ a dodržiavali by ich aj krajiny EÚ bez toho, aby im to musel niekto nariadovať. EÚ však napr. prišla s ekonomickými opatreniami CRII+ takzvané "korona eurofondy" - tj. že môže na boj s koronou využívať eurofondy, ktoré boli predtým viazané na iné projekty. Vôbec pritom netvrdím, že lídri EÚ sú neschopní. Čakal som však, že začnú presúvať zdravotnícky materiál hneď do Talianska, alebo spravia iné opatrenia. Teraz sa pritom len špekuluje, či jednu z kľúčových krajín eurozóny nechajú skrachovať alebo ako jej teda vôbec pomôcť, ak jej pomôcť. A ak Taliansko skrachuje, bude to mať brutálny dopad na euro. Som teda zvedavý, ako to vyriešia a či vôbec budú niečo riešiť alebo len pro forma.
  22. 22
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@james98 nemali tam čo presunuť lebo každý štát má tých vecí nedostatok a ide v tomto sám za seba,tu sa ukázala tá "solidarita"
    EU by sa mala vrátiť k svojej pôvodnej funkcii teda aby bola hlavne zónou volného obchodu suverénnych štátov
  23. 23
    Cltr0n

27 ročný muž

@james98 prečítaj si ešte raz tu prvú vetu... EÚ nieje žiadna federácia... pandrlaci v Bruseli môžu robiť čo chcú ...ale ak tu nieje ochota členských štátov ...
  24. 24
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

@james98
    EÚ nemá právomoci prikázať nejakému štátu pošli tento materiál tam a tam, o tom vravím, že sa v integrácii musíme posunúť

a akosi zabúdaš na to koľko materiálu niektoré členské štáty (napr Nemecko) poslalo Taliansku

a aký majú impakt faktor tie periodiká, kde si vydal tie svoje odborné články ty vedec? (hehe)
  25. 25
    Dannyd14

24 ročný chalan

@hetfield chybu urobili vsetci, nielen eu a aj ked je kritika na nu opravnena, neznamena, ze ju treba osocovat a tlieskat Cine alebo Rusku, ci inym krajinam, ktore poskytli pomoc. Zaroven treba dodat, ze EU nema v tomto kompetencie a keby ich mala, zase by sa nasli dalsi hejteri, ktori by kricali, ze co si dovoluje ta eu nas riadit. Pokial viem, eu na zaciatku upozornovala clenske staty, aby zacali razne prijimat opatrenia, ked sa zacala do europy blizit nakaza, nikto vsak na toto varovanie nebral ohlad. Takisto komisia kritizovala zadrzane dodavky zdravotnickeho materialu Nemeckom. ECB prispela sumou 750 mld. €, Komisia 37 mld. € + dalsie adresne pomoci na vyskum a vyvoj vakciny.

Podla mna zlyhala Cina a treba ju potrestat za skody, ktore napachala.
  26. 26
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@dannyd14 ja o Čine nemám žiadne ilúzie to že sa to rozliezlo po celom svete je vina komunistickej strany Číny a ich lokajskej WHO,čo sa týka EU tak ešte pred 3 týždnami von der Leyen trepala o tom že štáty by nemali zatvárať hranice,to svedčí o tom že sú uplne odtrhutí od reality