Fórum pridal Atom12, 7. 1. 2017 00:28 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Spolužiaci

0
Atom12

23 ročné dievča

cc v septembri som nastupila do 1.roč.na strednej.Problem je ten,že si tam s nikým nerozumiem nemám tam ani čo len jednu kamarátku a to iba preto,že som sa odstahovala od mojej spolužiačky(spoluby.)povedala im o mne somariny kt.nie su pravda.co mám robit?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Skús si nájsť kamaráta.
  2. 2
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

inac suhlasim s @1 chlapi nie su take suky.. oni su len kkti :D
  3. 3
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@patrixo nenadávaj tu lebo bude zle nedobre
  4. 4
    Sypomka

17 ročný chalan
    to nechceš

Ani ja nemam v pravom slova zmysle, hoci su to inak skveli ludia...len ja som jebnuta...noaco
    Ale ked som to spravne pochopila, si na intraku, tak s terajsimi spolubyvajucimi tiez nevychadzas?
  5. 5
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@dumbledore ked ja som uz raz taky :D
  6. 6
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@patrixo nie, nie si!
  7. 7
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@dumbledore :D
  8. 8
    Minnie732

18 ročné dievča
    ďaleko od rovníka

Počkaj, či si náhodou s niekým z triedy nezačneš rozumieť neskôr. Vychádzaj s nimi (snaž sa najlepšie ako sa dá), si tam dva týždne aj s cestami, ak nemáš neskutočné šťastie, tak nemôžeš ešte čakať bohvieaké priateľstvá (:
  9. 9
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

A co im povedala ta tvoja byvala spolubyvajuca
  10. 10
    Lool141

21 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

:D mal by si to brať s rozvahou, všetko je len dočasne, a hentake piče končia v pekle ..
  11. 11
    Turbolienka123

17 ročné dievča

Aj ja keď som prišla na strednú, tak som si zo začiatku s nikým nerozumela. Vôbec som nemala tušenie, ako prežijem tie 4 roky s nimi. :) Ale ono sa to časom zlepší ak niečo pre to urobíš. :) Hlavne netreba čakať, že ľudia sami za tebou prídu, treba byť iniciatívy ale nie moc. :D Ja som mala celkom šťastie, že tam bolo dosť ľudí, ktorí mali podobnú povahu a záujmy ako ja. :) Toto je dosť dôležité. Neboj sa bude lepšie. :) Držím palce.