Fórum pridal Pukiiki, 14. 11. 2017 16:50 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Šport chudnutie

0
Pukiiki

17 ročný chalan

Pri ktorom športe sa najviac dá schudnúť ? Berme to tak že tréning by bol 3x do týždňa po 1,5hod nepíšte nič o strave pretože mám ideálny jedálniček na mieru. Počul som futbal,basket,plávanie. Ale keď mám 17 rokov tak či už nie je neskoro. Alebo Box?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mayky.m

22 ročný chalan

0_0
  2. 2
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

podľa toho koľko schudnúť lebo ak máš nadváhu tak sa potrebuješ vyhnúť takým športom, ktoré namáhajú kĺby, vo všeobecnosti však beh a plávanie
  3. 3
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Box, kickbox, muaythai.. Proste vysoko intenzívne športy
  4. 4
    Pukiiki

17 ročný chalan

@marjy77 nemám nadváhu. Mám ideálnu váhu ale pás chcem zhodiť lebo je tam pár tukov prilepenych. Rozmýšľam thaibox
  5. 5
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

vrh tieňa do diaľky
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ked sport tak lukostrelba :D :D
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Alebo zumba nevadi ze si chalan :D :D
  8. 8
    Cistezlo

18 ročný chalan
    Tvoja mama nehehe kopec srandy

Základ je strava keď už chceš chudnúť a na chudnutie ideálne kardio alebo vysoko intenzívne tréningy, mimochodom môj prípad nízko sacharidova dieta nehladoval som jedol som 6-7 krát denne a obyčajná posilka cca 4 mesiace a zo 102 na 76 a to som nebehaval extra, cez víkendy som pil a mal som cheatdaye, zas je pravda ze ja som mal o strave nastudovane prvé posledné takže to možno tebe tak dole nepôjde ale aj tak stačí vyradiť sladké neprejdat sa prílohami a jesť rozumne a pôjde to