Fórum pridal Demižon123, 24. 9. 2017 13:53 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Šport pre chlapa v Brne

0
Demižon123

19 ročné dievča

Ahojte, obraciam sa na vás s prosbou. Poznáte miesto v Brne, kde by si 20 ročný chalan mohol kolektívne zacvičiť, spoznať fajn ludi a sem tam si s nimi zajsť na pivo? Nemyslim fitness treningy, skôr florbal, futbal...(pokračujem)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Demižon123

19 ročné dievča

... prípadne ho zaujímajú aj bojové umenia, ktoré ale asi niesu úplne vhodné pretože sú príliš intenzívne a on (môj priatel) má dosť pohybu aj tak, kedže je to certifikovany trener.. proste niečo uvolnenejšie, športove centrum alebo "krúžok" pre dospelých kde nejde len o výkon ale aj o socializaciu a srandu medzi chlapmi. prijímam každý typ, aj nové športy ktoré nikto nepozná aj kadejake hluposti.. zámer je si dať do tela trochu posúťažít a získať aj kamarátov.. ďakujem za každý ohlas :-)
  2. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

swingers párty
  3. 3
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Ja sachistov vidim pit stale.
  4. 4
    Demižon123

19 ročné dievča

@hagelslag a treba kupovať aj hokejku alebo tam nejakú kládu dostane zadarmo?
    každopádne ďakujem obom zúčastneným za snahu :D
  5. 5
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@4 Ale v Brne som uz bol a ziadni sachisti tam nie su. :-)
  6. 6
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Bartitsu!
  7. 7
    Maxirotor

27 ročný muž

V Brne? To je kde?
  8. 8
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Cvicenie nie je sport pre chlapa mily chlapce ;-)
  9. 9
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

@cos45 @5 ale zato sa pije dost, aspon v okolici, co ja viem
  10. 10
    Paria333

25 ročný muž

urcite BJJ u hanza stachu !!! :)
  11. 11
    Paria333

25 ročný muž