Fórum pridal Christiano_301, 5. 9. 2019 16:01 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

SPRAVIL SOM REPARÁT.

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Spravil som reparát so sjl. Diktát som dostal vyplňovať som musel, a potom 6 otázok vypracovať. Pomohla mi nemcinarka ktorá učí aj slovenčinu. Napísal som čo povedala a prečítal pred komisiou. Konečne mám ukončený ročník, už sa len sústrediť na maturity.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Sfot doklad a ukaz nam
  2. 3
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ty by si nepresiel ani cez cestu na zelenu nie to reparatom, neverim ti.
  3. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

Vďaka za dobre rady :) nie len vy ste mi hovorili neustále aby som urobil maturitu síce to ešte nemám ale mám ukončený ročník ale aj učitelia cela moja škola. Vďaka veľmi :) keď budem chodiť na poobednu tak budem každý deň chodiť do školy na 2 hodiny bude sa somnou učiť nemcinarka lebo ja sa doma neucim vôbec.

A pre tých ktorý si myslia že som fake troll, nemusíte mi komentovať :) stále Vám dám vedieť o všetkom :) je smutne že všetci si myslite že som fake troll ako aj marcello, ktorý ma chcel vyprátať že kto som. Ja vás neojebavam. Ale pravdu Vám poviem, že keď toto mi povedal včera marcello, bál som sa, aj sa bojím. Ale veď nie som troll. Neviem prečo mi nedôverujete. Nikomu neublížim nijak len si pytam rady. Z marcella som mal depku trosku.
  4. 5
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Zajko je po karlotiskotovi druhy najmudrejsi birdzak a o chvilu bude vyhlaseny za svateho, neber jeho meno nadarmo. Ani jeho slova.
  5. 6
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

ale nemáš sa veľmi čím chváliť, že ho za teba učiteľka celý vypracovala
  6. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Tak ti gratulujem Chris a aj učiteľom a celej škole!
  7. 8
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Zavolaj si so mnou videohovor cez messenger alebo whatsapp ak chces aby ti vsetci verili, ja im to len potvrdim ze ano naozaj som ta videla :)

A inak samozrejme gratulujem!!
  8. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 nevypracovala mi celé, niečo som aj ja vedel povedať, napísať :) taký tupý zas nie som že pôjdem nenauceni na skúšku
  9. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u ďakujem pekne :) neviete si predstaviť aký som z toho šťastný :) nádej stále žije že spravím maturitu :) a urobím preto všetko :) keď bude treba chodiť do školy na 2 hodiny budem ísť. Nevzdám to teraz keď už som tak blízko k maturite
  10. 11
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Plánuješ potom aj nejaký iný test? Napríklad psychotest alebo tak? :D
  11. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gothicpoethic čo ma týmto spoločne?
  12. 13
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 @H8u sa ta nieco pytala, preco si to odignoroval???
  13. 14
    Obivankenobi

25 ročný muž

fejk
  14. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u máš fb? :)
  15. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@15 ty divočák!
  16. 17
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ano poslem ti link na moj profil do TS :)
  17. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u ale pravdu poviem bojím sa.
  18. 19
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Coho? Volat si so mnou alebo maturity? :D
  19. 20
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Marcelo ťa chcel vypratať? To akože z bytu?
  20. 21
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Poslala som ti link na moj profil na fb. Pridaj si ma a mozme si zavolat na dve minutky, neboj ja som ukecana a mila :D potom tu vsetkym poviem ze si naozajstny a uz ta nikto nebude otravovat s tym ze si fake :)
  21. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler nie. Že kto som. Že ma kamaráta ktorý je kriminál či čo. Preto nedávam Vám tu že kde bývam a podobne. Strážim si súkromie.
  22. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u ďakujem si milá :) ide o to, že sa bojím marcella. A keď ti napíšem už môj fb bude vedieť cely birdz
  23. 24
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Heej určite s Horatiom Caineom sa Zajko pozná :D maximálne tak má kamoša, čo sedí v Ilave, to je ten jeho kriminál kamoš :D
  24. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler vieš bojím sa ho. Ale keď to beriem tak čoho sa mám báť keď nie som fake. Je mi jedno kto je on čo je on, neublížil som mu, tak nech mi ani on neubližuje. Zistili ste môj ig, a ani vtedy neveríte že som reálny. Videli ste moju fotku ani vtedy ste mi neverili. Nieže ja si robím picu z vás vy mi neveríte. A môžete sa spytat mojich priateľov že aký som. Oni somnou nepasli husy. Nikto nevie ako sa cítim vo vnútri, čo prežívam, a podobne. Mám to dusiť v sebe hej? Poradím si áno, aj keď si to myslite že to neurobím tak ako vy mi hovoríte ale robím preto všetko aby sa mi život zlepšil. A zato Vám vďaka za dobru radu :)
  25. 26
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Ja som tvoj IG ešte nevidel :( a ved si povedal, že žiadnych priateľov nemáš, tak ako sa ich opýtame, že aký si? Ale teda chválim ťa, že sa tak snažíš zlepšiť život, len tak dalej :)
  26. 27
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler žeby keď Vám dám fb? :)
  27. 28
    Palec223

27 ročný muž

mi sme robili 7mi z elektroniky :D v 3. rocniku :D :D najlepsie leto som mal a posledne 2 tyzdne ma spoluziak doucoval chodil som kunim mal 5 sestier :D bolo tam super vsetko som zmakol na 2 :-o
  28. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ďakujem :) aj keď je to kurva ťažké ale určite tu maturitu v budúcnosti využijem :) som náladový, čo ste si určite všimli. A som príliš hypochonder. Ja zato nemôžem, som strašný bojko, bojím sa všetkého. Proste ja som už taký, hneď paniku chytím
  29. 30
    Víno

19 ročný chalan

H8u už hraje 4D Chess. Daj si pozor, Christiano.
  30. 31
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Nemáš panickú poruchu, alebo niečo také? Ale zas ked si hypochonder, nechcem ti nasadiť chrobáka do hlavy :D len že či reku tá tvoja panika a náladovosť nie je spôsobená nejakým psychickým problémom.
  31. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler zvyknem mat depresiu ale bez tabletky to prebojujem :) čo tým chceš povedať? Že patrím na psychiatriu?
  32. 33
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No ak by si mal skutočnú depresiu ako diagnozu, tak bez tabletky to neprebojuješ, čiže máš asi len výkyvy nálad, nejaké smutnejšie chvíľky. No ak tie stavy dokážeš prekonávať aj sám, tak odbornú pomoc ti netreba :) možno len naberať postupne sebadôveru, aby si nebol taký vyplašený zo všetkého.
  33. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler presne take smutnejšie chvíľky tzv problémy s nervami. Bolo obdobie keď som všetko domýšlal, nepoznám tatu, mamu, nikoho, proste bolo to niečo hrozne. Tomu je už 5-6 rokov keď som bral aj tabletky a trvalo to 2 mesiace dokym som sa dal dokopy vrátil sa na “zem”. To bolo niečo hrozne iné prostredie to nepochopíš keď to nezazijes ale ani to nikomu neprajem. Áno mám zmeny nálad ale tu na birdzi ma neviete pochopiť. Áno viem to sám prekonať s pomocou Bohom, chodím do kostola a pomocou motivačnej videí čo pozerávam, počúvam. :)

Presne to nemám sebavedomie. :) mám nízke dosť nízke :)
  34. 35
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Preco by ho vedel cely birdz? Ved by som ho nikomu nepovedala :D ja sa do ziadnych dram nezapajam len som ti chcela pomoct a zaroven som bola zvedava lebo tiez mam pochybnosti. Mozem ti aj zavolat bez video hovoru, alebo dam ja tebe cislo a zavolaj mi s utajenym :D
  35. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Výkyvy nálad a hypochondriu môže spôsobovať aj mozgový červ
  36. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u keď si dohodneme rande bez problémov ti dám fb :) cez písmenka nič nezistis len ak ma stretneš :) a môžeme sa aj odfotiť a hodiť fotku na birdz :)
  37. 38
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ako ,,nepoznám tatu, mamu?" Tomu som neporozumel :) ale je dobre, že to duchovno a motivačné videá ti do života niečo dávajú, tak si na tie ich slová spomeň vždy, ked budeš mať z niečoho stresy, alebo sa budeš bát :)
  38. 39
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@37 zase niekoho namotáš na stretko a nič z toho, ako Azizi a Karola? :D
  39. 40
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Ty si neskutočne hlúpy. Chápem ľudí, čo si z teba robia srandu, lebo inak to nejde.
  40. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler proste som to dal do hlavy že nepoznám tatu mamu. Potom veľmi blbe prostredie veľmi blbe. Nechápeš proste to nepochopíš. :)

Presne teraz riešim zas s nejakou. :) pravdepodobne dám o tom fórum :)
  41. 42
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ten problém by som možno aj pochopil, len by mi to niekto musel zrozumiteľne vysvetliť :D ale nevadí, teším sa zase na dalšiu tvoju telenovelu, čo príde po slušnej cigánke a srbkách :)
  42. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddiculus prečo by som bol hlúpy? Prečo si robia srandu?
  43. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler toto nie sú telenovely ale reálne príbehy čo sa mi stalo ozaj :)
  44. 45
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@37 http://www.reactiongifs.com/r/yok.gif
  45. 46
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@43 no inak, prečo jej onikáš? :D
  46. 47
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Dobre, tak sú to telenovely na základe skutočných príbehov :D
  47. 48
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler stretneme sa? :) s tebou by som sa stretol :) ty mi stále Pomôžeš a nerobíš si picu so mns ako ostatný :)
  48. 49
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ok vies prist do viedne?
  49. 50
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u a už sme doma :) možno idem tam na koncert na REPUBLIC tak sa môžeme stretnúť :) tam žiješ? :)
  50. 51
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@h8u ja tiež niesom troll, ani karol zavoláš aj mne cukrík? (love) 8-)
  51. 52
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Gratulujem (thumbs)
  52. 53
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 ďakujem :)
  53. 54
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

Po maturite ale musíš spraviť after párty! Teda, nemusíš ale patrilo by sa.
  54. 55
    Christiano_301

21 ročný chalan

@1ggy tomu ver. :) pozvem určite @azizi @Riddler @campino @Torpedo08 H8u @Wewo
  55. 56
    Christiano_301

21 ročný chalan

@H8u
  56. 57
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Eeej bude party tesim sa Chris diky za pozvanie :D
  57. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 už len dohodnut sa kde sa stretnúť :)
  58. 59
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja ti nevim ale teraz som chory a bojim sa velmi ze to nestihnem (sorry)
  59. 60
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 musíme sa dohodnut :) čo ti je?
  60. 61
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Skoro som zdochol nedavno :D
  61. 62
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 prečo
  62. 63
    Marcello1111

31 ročný muž

@gnomeslayer
    hahahahahhahaahhhhahhahahhahahhaaaaaahahahahahhahhahahhaha
    :D :D :D
  63. 64
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Len tak Chris to je nepodstatne :D
  64. 65
    Athenodora

17 ročné dievča

Ak si skutočne spravil tak ti gratulujem.
  65. 66
    Christiano_301

21 ročný chalan

@athenodora skutočne spravil :) ďakujem :) dúfam a zároveň verím, že budem mat takýto šťastie aj na maturitách
  66. 67
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Chris, no čo povedať, gratulujem ti. :)
  67. 68
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 ďakujem :) ako sa máš? :)
  68. 69
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Teraz nemám najpríjemnejšie obdobie ale zatiaľ sa dajako držím. Ty povedz, čo máš ešte nové v živote. :) Kamarát na barlách sa ti už ozval?
  69. 70
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 prečo? Čo sa stalo? Vôbec. Neviem či si čítal o tom môj blog ale blokol ma. Vôbec žiadny telefonát nič. Ja sa nad tým už ani netrapim. Že On sa velice zmenil, veľký kôňský kokot. :) Tks. Aj kvôli nemu som prepadol v škole, lebo sme boli spolužiaci a keď dačo potreboval nedal som mu. Nepochopím prečo toto somnou urobil aj 4krat. Keď sa mi zasa ozve prisaham bohu že pôjdem za ním a nech povie prečo toto robí. Uvidis ešte sa mi ozve.
  70. 71
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Neviem ako sa mám v živote pohnúť ďalej. :) Aha, no tak dúfam, že sa to medzi vami čoskoro nejako vyrieši a ešte k sebe nájdete cestu. Možno keď urobíš maturity tak sa ti ozve a zagratuluje ti taktiež. :)
  71. 72
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 nieže som zlý, ale ja ho nepotrebujem už. Nepotrebujem takého kamaráta kto ma nieraz poslal do pice. Urobí to zasa a znova.
  72. 73
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@kokotis jj daj cislo :D
  73. 74
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

@37 kks aký alfa samec
  74. 75
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

To mal byt akoze reparat? :) Kamo ty si najprv zisti kedy sa rovia reparaty a aky z coho pozostava test.
    Ano, stretneme sa v prahe na byte.
  75. 76
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino áno :) kto hovorí že som robil test? To len budem keď budem maturovať po 20. Septembra :) sama si na byte? :p
  76. 77
    Campino

26 ročná žena

Teta je ucitelka a rozhodne ti 6 otazok n reparate nedaju. Jedine ak by si bol ozaj tak prijebany
  77. 78
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino vážne mi dali :) z celého druhého polroka :)
  78. 79
    Campino

26 ročná žena

Tak si potom prijebany...
  79. 80
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino preco by som bol? :)
  80. 81
    Misfit44

8 ročné dievča

to mas teda fakt riadnu smolu
  81. 82
    Justme2000

19 ročný chalan

Jasné, že mu to učila nadiktovala, hádam od neho nečakáte, že by to z hlavy dal