Fórum pridal Unicornwp, 7. 10. 2017 10:17 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Spravodlivosť

0
Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
Nevrlend

Ahojte, aj vám sa stáva že ste také tretie koleso väčšinou ?
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

nie
  2. 4
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nj stale
  3. 5
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

A čo to má spoločné so spravodlivosťou? (hehe)
  4. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@tarassaco no ze clovek to potom poklada nespravodlive ..ked mu dojde ze on neho nestoja v tej veci..alebo ze mu ta vec neprinalezi....rozcarovanie vacsinou boli
  5. 7
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Povedala by som ci to nie je vacsinou len tvoj pocit ze si tretie koleso
  6. 8
    Zamolodchik

19 ročný chalan

Hmm..akože je nespravodlivé, že sa svet netočí okolo všetkých vždy a všade? (hehe) (hehe) Ešte daj nejaký. (hehe)
  7. 9
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

zvacsa 5.
  8. 10
    Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
    Nevrlend

@zamolodchik tuším že v tam mám že 3. Koleso a dokonca aj slovo VÄČSINOU čo znamená že skoro vždy. Čiže málokedy aj okolo mňa. Tak nepleť že okolo vždy a všade. Keď ja som dala jasne vedieť že skoro vôbec. Daj ty
  9. 11
    Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
    Nevrlend

Inak bože, ono tam bolo toho oveľa viac ale vymazalo sa to nejako a mne sa to už nechcelo písať znova (hehe) ja som inak veľmi energický človek to bude asi tým. Stále aj keď som to 3. Koleso sa nejako presadim a som nakoniec prvé koleso hah (hehe) blbé
  10. 12
    Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
    Nevrlend

Celé to bolo o čokoláde xd že moje sesternice dostali čokoládu a ja nie a tak ma to naštvalo. No ale naozaj to podľa mňa nie je normálne (:
  11. 13
    Livre

17 ročné dievča

Júúj..Keby len väčšinou.