Fórum pridal Patrixo, 13. 11. 2019 07:20 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sranie psov a ich orientacia v magnetickom poli zeme

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Ahojte, psickari, vedci zistili ze psi seru tak, ze ich telo je orientovane v smere magnetickeho pola zeme.. prosim vsimajte si svojich psov a dajte vediet a napiste do komenty, ci aj vasi su tak orientovani
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

https://frontiersinzoology.biomedcentral.com/track/pdf/10.1186/1742-9994-10-80
  2. 3
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Nahodou zistim, ze moj pes je inej orientacie :-o
  3. 4
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

serú na sever?
  4. 5
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

ak je toto pravda, tak si myslim, ze pes je bytosť mimoriadne prehnane kvalifikovaná na takú činnosť, ako je sranie :D
    mali by sa tieto svoje schopnosti uplatniť na niečo vznešenejšie a sranie prenechať iným
  5. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kokotis srú na sever
  6. 7
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@pubertslatinocelny jj malo by to tak byt.. a v skole by sa mali ucit, z nie mach kde na strome rastie, tak tam je juh, ale ako pes serie, tak tam je sever :D a zaujimalo by ma, ako by sa taky pes choval v silnom mag. poli v nejakej fabrike, kde su zariadenia ktore vytvaraju taketo pole :D
  7. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@7 nuž ako...

https://www.youtube.com/watch?v=WTCyMa5vUwg
  8. 9
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

nechápem prečo by to tie psy robili :D
  9. 10
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a btw. mach nerastie smerom na juh, ale smerom na sever, lebo tam menej svieti a teda je tam vlhšie
  10. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@lafiziq na juznej pologuli rastu na juh ;)
  11. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Som rad ze viem niekedy kde je pravo a kde lavo nie este na ktoru svetovu stranu sere moj pes :D a on chce mat pri srani sukromie :-/ ide daleko aby sme ho nevideli a ked na neho kukame citi sa trapne :( aj pes je len clovek... Aj ked ten nas si hovienko aj zahrabe a to ludia nerobia ked seru vonku :D
  12. 13
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Chlapci, vytvorila som Vam od srdiecka toto krasne memko.
    https://m.imgur.com/ITvjjk1
  13. 14
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@nespiacakraska to je dosť gájo :-D škoda to mať len tam, mala by si to uploadnúť normalne medzi fotky na birdz :)
  14. 15
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@pubertslatinocelny netreba, ved aj tak uz si to pozrel kotol ludi. :D
  15. 16
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Hocijako, ale on je také trdielko, že ma nenájde ani keď som schovana pod perinou, takže sa mu nečudujem, ze neregistruje nejaké magnetické polia :D