Fórum pridal Lolita589, 8. 11. 2017 16:36 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stahovacie nohavicky

0
Lolita589

20 ročné dievča

Caute, chcela by som sa opytat aku mate skusenost so stahovacimi nohavickami. Idem na akciu kde mam dlhe saty uzke a obtiahnute a chcela som pod to stahovacie pradlo aby to bolo dokonalejsie.. no netlaci to alebo ako sa v tom da byt celu noc ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

a co tak schudnut
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Myslím, že sa mi v nich podarilo aj prežrať sa :-D

I keď zas, ja som toho nepotrebovala až tak veľa stiahnuť
  3. 3
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Je to docela pohodlne. Kaslat chudnutie.
  4. 4
    Lolita589

20 ročné dievča

@hoperpohroma vazim 55kg :) na moj vek je to priemerana vaha, ide skor o to aby som sa citila komfortnejsie so stahovacim pradlom a hlavne aj ked sa najem
  5. 5
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Ja som myslel, že všetky sa dajú stiahnuť!
  6. 6
    Neoriginalna

22 ročné dievča
    ďaleko

pozor, aby tu nepresvital prave ich obrys
  7. 7
    Limetkajaja

36 ročná teta
    nežijem

ja som si kúpila v HM-ku, také tie hladké umelinové za nejakých 12€ či koľko :D, lebo tiež som mala obtiahnuté šaty a s normálnymi by som mala tehotenské brucho plus by ešte presvital aj obrys obyčajných nohavičiek :D .. no, ale nebolo to pohodlné :D, lebo sa mi dali vytiahnúť takmer pod prsia :D a furt sa mi zrolovávali :D... neviem, či by mali byť akože ešte obtiahnutejšie,alebo kratšie aby sa to nestalo :D, ale bola to celkom oštara... ale nedávno som si kúpila iba také obyčajné tangáče čipkové s vysokým pásom :D z výpredaju z HM-ka za 2€ :D a druhý raz by som si už pod šaty dala radšej tie :D
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Naco ti je ti dobre ? Ved pri vahe 55 myslim ze ani nepotrebujes ..a nie je to velmi pohodlne k tomu sa pripajam aj ja :D