Fórum pridal Christiano_301, 24. 7. 2018 10:50 do kategórie Nitra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stalo sa to aj s vami?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Stratil som peňaženku,napísal som status na Facebook,že keď niekto nájde nech sa ozve,napísal som tam aj tl.cislo.Už keď som našiel doma peňaženku vola mi niekto neznáme číslo,vzdichnem to,že “našiel som vašu peňaženku,máte tam doklady všetko”viac v komen
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Pôjdem tam na námestie, ale ten týpek ani nehovoril, že kde na námestí. Potom idem na námestí kde bývam neni tam. Volám mu kde na námestí má čakáte? Že v susednej dedine. Pôjdem tam, volám mu, zvoní ale zložil. S ocinom som samozrejme išiel, lebo ktovie kto to mohol byt. Ale chápete? Hovorím, že som našiel doma peňaženku a že mám ísť na námestie. Pôjdem tam a neni tam? Potom som dal kamarátke to číslo nech to zavolá a že zložil, prerušilo sa hovor, ale zvonilo

Mali ste podobný prípad? Ako ste to riešili? Či ste to vôbec riešili? Mám to vôbec riešiť?
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No to sa dalo čakať, že si z teba len budú robiť vrtuľu, aj ked občas sa nájdu a poctivci čo ju vrátia aj s pôvodným obsahom, no ale spoliehať sa nato nedá. Proste stratil si, máš smolu, nič tam už nenariešiš.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ale našiel som doma takze pohode. No stalo sa to, že v dedine som stratil a doniesli mi domov peňaženku, sú taký dobrý ľudia. Ale toto bol vrchol
  4. 4
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Pockaj sa som kokot ci ty ci co. Tak si ju nasiel doma ci nenasiel? ked nasiel naco si tam isiel?
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer čo mám počkať ? Našiel. Ale predtým som dal status na fb že keď niekto nejde nech mi zavolá. A potom keď mi volal ten pán tak som našiel peňaženku
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

:D takéto super príbehy máš na birdzi iba ty (thumbs) hentaká detektívka okolo peňaženky a nakoniec ju nájdeš doma :D
    No inak, na tvojom mieste by som zmazal ten status, ak to bol verejný, nie iba pre priateľov, nech všetci nevidia tvoje číslo, aby ti potom nevyvolávali bársjakí chuji, čo ti budú prezváňať a robiť si prdel.
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer preto som tam išiel, chcel som vedieť kto to je, kto robí so mna srandu
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler máš pravdu. Už som to vymazal. Viete si predstaviť aký tlak som mal v sebe
  9. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 chapem chapem, ale tak ked si robil srandu a nemohol najst nieco co uz nebolo stratene, tak naco by tam chodil? :D aby ti do oci poveda ze si z teba robi srandu? :D
  10. 10
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

nechapem to ,ale hlavne ze sme zdravy
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer nie. Ale chcel som vedieť kto to bol
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lukaso121 čomu nechápeš? :)
  13. 13
    Zakazane_ovocie

23 ročný chalan
    Praha

@christiano_301 ze ty si maďar :D aspoň tak píšeš :D
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@zakazane_ovocie ja sa zato nehanbím :) a keď máš niečo proti, prosím nekomentuj tak :)
  15. 15
    Zakazane_ovocie

23 ročný chalan
    Praha

@christiano_301 veď nemám nič proti :) ale proste to vidno no :D
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@zakazane_ovocie Dobre Pohode :) ale poučil som sa z toho, že nikdy nebudem zverejňovať svoje tel.cislo. Ale zasa kľudný nie som, lebo ktovie kto to bol a čo chcel odo mna.
  17. 17
    Hnisavica

tvári sa, že má 3 roky

So mnou sa to nestalo.
  18. 18
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Super forum (hehe)
  19. 19
    James98

31 ročný muž
    Bratislava

Pointa toho celého je, že sa vlastne nič nestalo. Takže je úplne zbytočné riešiť Nič, rovnako ako je zbytočné toto fórum, resp. normálny človek by to neriešil. Načo aj.
  20. 20
    Alex458

22 ročné dievča

Ked si našiel doma peňaženku a tamtá nebola tvoja načo si tam chodil?
  21. 21
    Alex458

22 ročné dievča

Chcel si vedieť kto to je :D :D :D nudíš sa doma, že chodíš na stretká s cudzími ludmi čo sú podvodníci? Omg odvaha :D
  22. 22
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ty si si ju doma nasiel a aj tak si siel za tym typkom? To fakt?
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino fakt. Chcel som vedieť kto je za tým. Ale samozrejme nešiel som sám.
  24. 24
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@gnomeslayer @alex458 ale však ju našiel ale chcel aj druhú nie?
  25. 25
    Alex458

22 ročné dievča

@sianagirl245 jáj, zabudla som na inteligenciu
  26. 26
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

mne sa stalo úplne presne toto isté, do posledného detailu
  27. 27
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neverím, že niekto toto fakt urobil... Ešte dal číslo kamarátke... nech mu zavolá a aj jej potom vyvoláva ... No tak to z teba tí predajcovia cez telefón, a automaty a iné neznáme zahraničné čísla musia mať radosť keď im voláš naspäť ;)
  28. 28
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Ja viem, kto to bol aj prečo to spravil, avšak nesmiem o tom hovoriť. Dám ti len heslo: karfiol. Axi múdry, prídeš na to i sám ;)
  29. 29
    Charlie1

22 ročný chalan

niektoré činy ľudí sú pre mňa fakt záhadou :D ale to robia tie drogy