Fórum pridal Kierkegaard, 13. 6. 2018 16:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste manuálne zručný?

0
Kierkegaard

24 ročný chalan
Vesmír

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Livre

18 ročné dievča

Viem sa dobre urobiť.
  2. 2
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Celý život mi hovoria, že nie. Tak nie no.
  3. 3
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

@livre :thumbs: aj ja :D

viem poskladať skrine, sadrokraton viem prišrubovať, namiešať farbu. s naradim to viem. nie som lemravá
  4. 4
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Až tak zle ma tom nie som ale mám z toho komplex pretože môj tatko je boh kreativity a zručnosti. :(
    Minule vyrábal"recyklovaný" špagát na viazanie novín zo starých obalových materiálov... No žite s ním bez komplexov... -_-
  5. 5
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Jasné že som :) minule mi otec rozprával že keď som bol dieťa mi pozical dáke naradie lebo som chcel opraviť nejakú hračku bohužiaľ keď sa vratil zistil že som mu rozobral foťák ešte na filmy ale takým spôsobom že som nepokazil ani jednu súčiastku :D ako otec nebol nadšený lebo poskladať som to už samozrejme nedokazal ale na druhú stranu bol aj rád že som po ňom zdedil túto zručnosť a tak ma neskarhal až tak veľmi ako by som si zaslúžil :D
  6. 6
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

Ako v čom, viem si napr. vymeniť pneumatiky, vyčistiť sifón alebo zložiť stolík z Ikei sám, aj keď návod je pre dvoch ľudí :D Ale som si vedomí, že veľa vecí ešte sám nezvládnem, no čo počúvam od niektorých kamošov, tak som na tom ešte veľmi dobre :D
  7. 7
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Na ženu určite áno ale na chlapov nemám :)
  8. 8
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@sianagirl245 A teraz ťa feministky zjedia!
  9. 9
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

@kierkegaard a nech :D
  10. 10
    Mix

28 ročný muž
    Brno

Moja zručnosť má limity. Viem žonglovať takmer s čímkoľvek čoho sa chytím, kuželky, kruhy, lopty, diavollo, flowerstick, poiky...ale naučiť sa nejaké ďalšie triky sa mi nepodarilo aj keď som sa tomu dlhšie venoval.
    Hry v ktorých ide o to nezhodiť niečo? skončím vždy tak druhý, tretí najlepší.