Fórum pridal Moonshine, 12. 10. 2017 15:56 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste poverčivý na piatok 13?

0
Moonshine

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Akurát som to dnes hovorila. Ak budem presvedčená, že je to nešťastný deň, tak každá malichernosť mi to bude potvrdzovať, hoc len kraviny, čo sa dejú bežne, ako ušiel mi výťah, bol preplnený autobus, suseda sa na mňa škaredo pozrela

Naopak, ak budem presvedčená, že je to super vec, tak to, že dobehneme na autobus, nemusím čakať na výťah alebo stretnutie šteniatka mi utvrdia, že je to skvelý deň

A pritom to bude úplne bežný deň, len sa sústredím len na tie detaily, čo mi potvrdzujú túto domnienku :-D
  2. 2
    Notme

23 ročný chalan

jokes on you, uz nemozem mat vacsiu smolu nez mam obvykle.
  3. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Vraj si v ten deň ako ochranu treba dať do trenírok zopár klincov a nič sa ti nestane. Niektorí tvrdia,že táto ochranná tradícia pochádza z kresťanskej mytologie, Kristus bol pribitý na kríž klincami a tie človeka v tento deň ochránia pred zlými silami. Iní zas tvrdia,že tradícia vychádza zo severskej mytologie,pretože Thor mal kovové kladivo, no nosiť kladivo v trenkách by bolo nepohodlné a klince sú rovnako z kovu,navyše majú spomedzi kovových predmetov ku kladicu asi najbližšie,a tak sa používajú na ochranu pred nešťastím.
    Veľmi malá, minoritná skupina ľudí má však i takú teoriu, že sa táto tradícia praktizuje z toho dôvodu,že klinca do treniek by si dal iba fakt sprostý človek, a o sprostých je známe, že majú šťastie, takže sa im v piatok 13 nič nestane.
  4. 4
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

jediné čo sa mi spája s tým dátumom je toto :D
    http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/friday-the-13th.jpg
  5. 5
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ja mám blbý deň už asi každý jeden, piatok trinásteho ničím nevyniká :D
  6. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nie praveze viem ze som zazil celkom v nejake pohode piatky trinasteho snad taky bude aj zajtra
  7. 7
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

vacsinou neviem aky je den
  8. 8
    Annyejnji

19 ročné dievča

chcela som pokazit graf, pardon :(
  9. 9
    Verka13

18 ročné dievča

Ja práve naopak dúfam vždy,že sa stane niečo mega super a nikdy nič :,(
  10. 10
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

@2
  11. 11
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@3 niečo na tom bude. Už nič horšie ako mať klince v trenírkach sa im stať nemohlo... (hehe)
  12. 12
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Vzdy cakam nieco hrozne, ale nikdy sa nic nestane. :-(
  13. 13
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Co moze byt zle na piatku? Trinasty je rovnako zaciatok vikendu.
  14. 14
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@riddler už som čakala že to zakončíš: "a nemám ani tušenia o čom hovoríš a len uberám z času debilov"
  15. 15
    Unicornwp

tvári sa, že má 6 rokov
    Nevrlend

Ani som nevedela že je piatok 13. Ale inak som poverčivá. Ale väčšinou sa mi stanú Iba dobré veci.
  16. 16
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

Vôbec,den ako každý iný :)